P.H. HURTPOL

Nowogard

Opinie o P.H. HURTPOL

ktos 2010-12-04 00:05:40
Firma totalna poraszka,nieszanoja pracownikow,a zwłaszcza kierowcow.nikomu niepolecam
były 2010-12-04 00:11:07
Kierowca na własnej działalnosci,totalna poraszka,jeszcze zabieraja za dzierzawe auta,masakra. pracoja dwa miechy w miesiacu to zarobia( usunięte przez administratora )..
informator 2013-07-17 18:49:33
Wszystkim odradzam prace w tej firmie. Totalny balagan, brak konkretnej polityki handlowej, logistycznej. Pracodawca nie liczy się z pracownikiem. Każdemu odradzam pracę w tej firmie.
ja 2014-02-02 00:02:48
tam nikt nie kontroluje i niepstrzega czasu pracy kierowcy.Szef uzycza karty na zaladunki aby kierowca mial przerwe a pracujesz ladujac samochod na trase.Polecam kontrole ITD i Inspekcja Pracy odnosnie umow samozatrudnienia
mik 2016-05-19 15:42:07
Może na magazyn beda kogos poszukiwac ale nie wiem, musisz samemu moze sie przejechac do nich i zapytac, tutaj raczej sie nie dowiesz bo widzisz ja tez bym chcial sie zatrudnic ale nikt nie udziela info
Zostaw swoją opinię o P.H. HURTPOL - Nowogard
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H. HURTPOL