Laboratoria Natury Sp. z o.o.

Opinie o Laboratoria Natury Sp. z o.o.

Były przedstawiciel

już się dzieje....

ciekawy
@Były przedstawiciel

niby co się dzieje ?

z terenu

wiec pójdzie na dno razem z Robercikiem. Niedługo będzie głośno o firmie Laboratoria Natury

ha ha ha

zgadza sie...jak sprawdzą "zamówienia" które idą od KAM-ów na sklepy-słupy to się zdziwią,że mają sprzedaż..lecz wirtualną :-)) ha ha ha Kierownik latał po Polsce i zwalniał ludzi,aż pewnego sądnego dnia sam wyleciał :-) poczytajcie na forum jakie wałki robią w LN..to jakaś masakra.Co do dyrektorka Robercika to ..pożal się Boże..gość trzyma się stołka doprowadzając firmę do upadku..Jaki sens trzymania takiej destrukcyjnej osoby??? Nie mam pojęcia.Mam nadzieję,że kolejną osobą która poleci to będzie właśnie on.Apel do prezesowej Sylwii. Jeśli nie chcesz stracić pracy to pozbądź się pseudodyrektorka

ktośtamek
@ha ha ha

Prezes Sylwia i cała reszta to wspierające się cwaniaczki - ona nie zwolni Roberta chyba że będzie od tego zależało czy sama nie spadnie ze stołka

Melba - była PH

psioczycie psioczycie i narzekacie - w każdej firmie jest taki sam bajzel. Nic nowego. Niestety właściciele-Izraelczycy w naiwnej swej ufności zawierzyli kilku cwanym oszołomom (czyt.P prezes - przekwalifikowana z wielko powierzchniowych mas marketów - nie mająca pojęcia o rynku farmaceutycznym, dyrektorzyna - po AWF bez doświadczenia w sprzedaży, dział marketingu - cwana dyrcia i tępawa kierowniczka - wszyscy zespołowo kręcący wałki, a kiero regionu....tchórzliwy płaszczący się przed zarządem naiwniak - skacze jak mu zagrają - warknął dopiero jak go wywalili). Moim skromnym zdaniem (a czuja w takich sprawach mam jak pies węch)dział handlowy chyli się ku upadkowi. 3-5 miesięcy i zniknie. Szkoda bo produkty mają fajne.... i klienci je lubią

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Laboratoria Natury Sp. z o.o. na stanowisko Marketing Specialist? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
nowość

Omijajcie firmę.!!! Liczne zwolnienia pod pretekstem szkoleń.fałszowanie świadectw pracy,próby wręczania wypowiedzeń pracownikom którzy są na zwolnieniach lekarskich przez kierownika...ale jak wiemy..kij ma dwa końce....właśnie wyleciał z hukiem kierownik :-))))) wszyscy strasznie ubolewamy :-)))) Firma niedługo sie zawinie

Były przedstwiciel

Masakra.Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Firma Laboratoria Natury wręcza pracownikom wypowiedzenia umowy o pracę będącym na zwolnieniu lekarskim!!!!!

fifi

potwierdzam.Jestem jedną z tych którzy zostali.Jeździłam po lekarzach.Teraz dorzucili mi apteki i sklepy zielarskie.Nie wyrabiam.Własna działalność przez firmę zewnętrzną,brak własnego czasu.Brak budżetu,firma nie wywiązuje się z zobowiązań wobec Klientów. Strasznie się czuję gdy muszę się tłumaczyć dlaczego firma nie wysłała nagród za poprzedni konkurs lojalnościowy.Mija pół roku,a klienci wkurw...i rezygnują z zamówień.Strasznie się czuję.I jeszcze ten strach o zwolnienia.Zaczęła się psychoza,że zamkną firmę jeśli nie będzie wyników,a nie będzie.Trzeba szybko znaleźć nową pracę.

luluś

Szukanie kosztów...pozostałe osoby musiały założyć działalnosc gospodarczą,odwiedzać lekarzy i apteki.Masakra!!! W kilka osób zbieramy wszelkie dowody na firmę...a sporo ich już mamy :-) Mamy nadzieję,że dni Robercika,Rafałka i Sylwii są policzone.

ciekawy

a jaka była przyczyna waszych zwolnień ?

luluś

zgadza si.e.Nie szanują pracowników. Przed majówką zapraszali indywidualnie e-mailowo na szkolenie do Warszawy.Po przyjeździe wręczali wypowiedzenia,odbierali narzędzia i...z buta na PKP. Myślę,że można będzie podać prezes Sylwię i dyrektorka Roberta do Sądu.nie mówiąc już o kierowniku Rafale. Zbierzmy siłę i zawalczmy o swoje!!!

ex PF

omijacie Laboratoria Natury. Nie szanują pracowników. Opowiem w poniedziałek co zrobili..podpowiedź(przekręt)który finał znajdzie w Sądzie

Były klient

Polityka tej firmy to jakieś kompletne nieporozumienie.... Jako właściciel niewielkiej apteki jeździłem do superpharmy lub innej sieci i kupowałem ich towar 30,40, czasem nawet 50% taniej brutto niż od ich przedstawiciela netto . Tak zarzynają ceny. To samo w ich e sklepie- wszystko 30%taniej od sztuki niż przedstawiciel może dać przy zamówieniu za kilka tysiecy....przestałem u nich kupować, wole produkty firm, którym zależy na małych klientach a nie tylko na tych, co obia duże zamowienia.

ex ph

Potwierdzam. Pani Sylwia nie ma pojęcia o tym co sie dzieje w terenie,co wyprawia z Klientami i Przedstawicielami Dyrektor R.P. Bardzo wielu Klientów odeszło od Laboratoria Natury poprzez działanie Dyrektorka. Nie oferuje tego czego oczekują Klienci.

Yaro

Naiwni jesteście. Prezes Sylwia doskonale wie co się dzieje. Wie, ale i tak nic z tym nie zrobi, bo nie ma doświadczenia rynkowego. Do farmacji trafiła przypadkiem. Dodatkowo jest zakompleksiona, co pokazuje poprzez chwilowe agresywne reakcje oraz poniżanie innych. Co do Robcia, to na tego gościa trudno wyszukać dyplomatyczne określenia. To jest debil!!!!! Potrafi kazać przyjechać pracownikowi w sobotę na drugi koniec kraju, by powiedzieć, że wynik jest kiepski i może wracać do domu. Cała ta firma to kpina. Rynkowi oszuści, którzy nie regulują swoich zobowiązań względem klientów. Takich ludzi należy piętnować i pisać tutaj całą prawdę. Powinni wiedzieć, że odpowiedzialność za poniżanie innych i łamanie prawa obowiązuje!!!

klient

witam. Moge prosic o odpowiedź osoby pracujące: dlaczego firma nie wywiązuje się z zobowiązań w terminie? Czekam już ponad 4 miesiące na swoje!!!!! Widzę jak głupio jest przedstawicielowi który mnie odiwedza,że nie może się ze mna rozliczyć z obietnic,gdyż działania firmy go hamują. Jak ja mam zaufać firmie i robić zamówienia???

GośćGość
@klient

Proszę napisać maila do P. prezes, która nie ma pojęcia co marketing wyprawia, ale jak już się o czymś dowie, to nie chciałbym być w skórze tego, co zawinił....

kazik

witam...poprosze o info o pracy w firmie LN na stanowisku przedstawiciel farmaceutyczny

nowa

Witam. jestem nowym przedstawicielem.Dostałam propozycję współpracy na Przedstawiciela Aptecznego. Może ki ktos,cos napisac o warunkach,planach,autach itd???

@nowa

Skoro zaproponowali Ci pracę to chyba przedstawili Ci warunki ? :)

pracownik były

...doświadczenia to mój drogi przedmówco szukaj w innej firmie, tu możesz się nauczyć tylko złych nawyków...

pracuje od ponad roku.

Witam, pracuje tu od roku. Naturalnie, sa minusy(jak chyba w kazdej firmie) ogolnie oceniam ja jako swietne miejsce na zdobycie doswiadczenia w farmacji. Cudow.nie ma, ale tez ze wczesnoejszych doswiadczen. wiem, ze dla pracownikow zaraz po studiach ciezko znalezc cos lepszego.

Cóż chcieć od kolegi "kierownika" posiedział na bezrobociu ponad rok. to jak wyciągnęli do niego rękę to uruchomił mu się syndrom jak u psów ze schroniska. Będzie tańczył jak zagrają.

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratoria Natury Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Laboratoria Natury Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratoria Natury Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Laboratoria Natury Sp. z o.o.