logo Nowy Styl Group

Nowy Styl Group

Jasło

Opinie o Nowy Styl Group

Janek 2011-01-08 17:43
Najgorszy zakład w jakim pracowałem beznadziejna praca brak szacunku do pracownika atmosfera strachu.
ŁUKASZ 2013-12-04 08:09
kolega JANEK ma racje i szkoda w ogóle coś więcej dodawać i się stresować. Po tym zakładzie pozostaje trauma na całe życie.raz jak facet na produkcji dostał zawał to mu dali się wody napić i puścili do domu gdzie dostał drugi raz.jak się zdarzy jakiś wypadek to mistrzowie maja odgórnie zapowiedziane przez dyrektora i kierownika produkcji[usunięte przez moderatora] żeby nie zgłaszać w szpitalu że doszło do tego na terenie zakładu, to dadzą ci premie.wszystko po to żeby później ZUS nie podniósł ubezpieczenia 100%. odradzam
pawel 2014-02-26 11:15
Masakryczny ten zakład(usunięte przez administratora) Praca ponad siły pracuje tam 700 osób, ale maja rodziny i niestety dlatego pracuja.Szkoda zdrowia omijajcie go młodzi szerokim łukie.Tylko zagranica?pzdr
motyl 2015-05-21 10:04
Jak wygladaja w tej chwili warunki pracy. Jest ogloszenie na stanowisko automatyk, elektryk utrzymania ruchu - jak wyglada tam praca, jakie sa stawki, sa premie???

Pytanie ogolne - warto wogole skladac papiery. Mam kilkulenie doswidczenie w tym temacie i chetnie bym zmienil prace z rzeszowa na jaslo.
janek 2015-10-13 14:15
Na rozmowie o pracę wymagania nie z tej ziemi a w kwestii wynagrodzenia patrzą na Ciebie jak na kosmitę
Maja 2015-10-15 23:31
Dostałam mailem 3 zadania rekrutacyjne. Dwa z nich dotyczą copy i opisu produktów z aktualnej oferty firmy. Jak się nie ma pomysłu na marketing, to się robi rekrutację :-D, można za darmo skorzystać z pracy innych. Żenada.
karolina 2016-05-18 14:51
A ktoś wie jak jest teraz bo jednak od odpowiedzi @mai minęło już sporo czasu a ja też mam wybierać się na rozmowę rekrutacyjną, ktoś pomoże?
gość 2017-01-22 14:03
Człowiek czuje się jak na maturze, chyba z 6, 7 osób dookoła, sals menadżer, menadżer, menadżer menadżera, wujek ciocia .... jak tylko wszedłem od razu maiłem zamiar wyjść
Gieniu 2017-03-01 10:33
Ciekawe jest to właśnie, że każdy z pracowników biurowych to Menadżer. Manager Projektu, Manager Produktu, Manager Regionu, Manager Rynku, Manager Promocji itp... można mnożyć w nieskończoność. i chyba rekrutują wioskami bo jak Manager jest z wioski X to większość kadry też z wioski X.
oldschool styl group 2017-03-11 20:23
Niepoważna firma. Proces rekrutacyjny przeprowadzony mało profesjonalnie, brak szacunku dla czasu osoby, którą chcą zrekrutować, niejasne warunki finansowe - brak przedstawienia oferty finansowej. Mało precyzyjne ogłoszenie o pracę powinno dać już sporo do myślenia - w przypadku naboru na stanowisko marketingowca. Oczekują wszystkiego, oferują niewiele.
Zostaw swoją opinię o Nowy Styl Group - Jasło
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowy Styl Group