Poltech Sp. z o.o.

Opinie o Poltech Sp. z o.o.

Nie ma godzin to vo chcesz mnożyć może całki wyciągać jeszcze jakbyś wiedział co to jest ;) pochodna twojego wykształcenia oscyluje kręć i zalej , czysty wiesniak

Byly pracownik

Premia na święta stówa albo dwieście nie ściemniaj tu ludzi, tu premia jest jedną delegacyjna policz se godziny bo jak kolega poniżej napisał nie ma ich wyszczególnionych to wychodzi barani dziwiec szesciesiat.... porażka premia to była tzw.corona bonus to w całych de I pl i uni płacili :) mozesz sobie pisac co chcesz, tu sami bez języka bo vi co są kumaci i się naucza to łapią roboty po min.pietnastaka ale trzeba chcieć i wtedy twoje tysiac osiemset euro za prawie dwieście godzin masz przy 40h i weekendy w pl patusie parowczaku buhahah

Pracownik poltechu
@Byly pracownik

Trzymam swoj pasek w łapach i jest wszystko czarno na bialym, to ze nie umiesz policzyc swoich godzin i wykonać mnozenia jest przykre.kazdy miesiac osobno premia osobno dodatki osobno z godzin, wszystko jest. Jezyka tzrza sie uczyc to racja ze ma sie wieksza kase wtedy wszedzie.

Byly pracownik

Firma jak Firma musi na swoje wyjsc, ludzie juz z calej polski bo na Śląsku juz sie pokumali oco kaman :) kasa to prawda minimalna krajowa de, byłem wtedy to było 8.81 jakos a teraz to dziewięć z hakiem wiec jak za pakowanie ciastek :) porażka uciekać, pelno zuli

Pracownik poltechu
@Byly pracownik

Zapomniales dodac, ze otrzymywales premie. Chyba ze byles tym zulem to firma szybko takich wypie... a na pewno nie premiuje. A potem takie pijusy nieroby ktorzy i na pakowaniu ciasteczek sobie rady nie dali pisza takie opinie. Idz pier..ć gdzie indziej.

Aha najzabawniejsze jest to, że na zetlu nie ma podanych godzin przepracowanych....

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Zbrojarz - sczepianie (Migomat) - Prefabrykacja - bez znajomości j. niemieckiego w firmie Poltech Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Stawka zo (usunięte przez administratora) brutto czyli minimalna krajowa w de. Dodatki Fahr....dojazdy (usunięte przez administratora) co Miesiac. Leistung Zulage czyli fofatki za nadgodziny jakies tam sa zawsze bo wszystkie soboty sie pracuje wiec srednia 180 h to masz 30 nadgodzin niestesty nie wiem na jakiej podstawie poltech to opodadkowuje gdzie w de jest Steuer Frei. Egal :) suma Sumarow przy 4 sobotach i 180 h jakies (usunięte przez administratora) wylazi czasem mniej czasem wiecej :) Darmowe zakwaterowanie wiec to na plus. Praca ciężka i monotonna wkolko zo samo. Pozdrawiam parowczaki

G.R.U

Witam, pracowałem w firmie kawał czasu i co mogę stwierdzić.....warunki mieszkalne dobre, płacą zawsze na czas (średnio między (usunięte przez administratora) a (usunięte przez administratora)ojro na godzinę i nigdy nie wiadomo ile dokładnie bo to jest ruletka). Mankamentem jest sam system pracy...non stop trzeba na wysokich obrotach pracować a i tak zawsze jest mało przerobu. Zahaczyć się na jakiś czas jak najbardziej ale kariery tam się nie zrobi.

Pracowalem w tej firmie naprawde dlugo i naprawde nie ma tragedii dla kogos kto chce sie chce zarobic (usunięte przez administratora) euro i sie napic w robocie. Tylko ze za te pieniodze mozna spokojnie sobie na tasmie stac i wiem co mowie jak pan (usunięte przez administratora) przyszedl pare lat temu to sie poje.... Bo za duzo dyrektorow a na tym spelle z pajokiem nic nie wygracie bo to przydup... Z biura i zwolni jak mu nie bedziesz pasowal. Tak naprawde szkoda tylko ludzi ktuzy naprawde oddali kawal zdrowia w tej firmie bez szacunku ze strony tych (inteligentnych) bo tych co w dupe wlazom to nie ma skoda pozdro pajok byle kasa sie zgadza. Nara i sory za pismo tak pisalem bez kontroli ortografi. A ty sie obudz (usunięte przez administratora)bo jak ktos robi na nizszym stanowisku to nie znaczy ze nie ma racji

Niwy

To co , nie warto?

Byly

Zgadzam się. tego (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) powinni wyje... Nic nie wnoszą do firmy Tylko zabierają .

Egoista

Co tam słychać w tym ciepłym kurfidowku w hamm ?

Made

A w miejscowość pod magdeburkiem jakie warunki płaca itp ?

@Made

(usunięte przez administratora) :) wybierz co chcesz

Made
@Nowy

Najniższa krajowa w Niemczech *

Stare

Pracowałem w tej Firmie w 2 000 roku w Frankfurcie wcześniej w Berlinie walczyc o swoje powodzenia

Bardzo stare
@Stare

No, gościu masz sentyment. Po 20 latach zaglądasz tutaj, interesuje cie co się u nas dzieje. Wyobraś sobie, że jest nawet jeszcze paru kolegów z tamtych czasów. Niektórzy są już na emeryturze. Pozdrowionka

Gorol

A ta 2 z przodu jest??? Ino mi lazi w Euro bananach a jie zociszach. Kumpel godo ze mo ale dupi wszystkie soboty ale ze jest spoko mozna sie Dornbirn to prawda

@Gorol

Najpierw wytrzeźwiej później pisz

Dynis

Czemu biuro nic nie robi z operatorem linii....po raz kolejny wyłączył linie i poszedł do domu, bo tym razem był głodny...głód chyba też zagrażał jego zyciu

@Dynis

Skończcie, on jest nie do ruszenia. Kto by latał za niego tak do biura z wszelkimi donosami. W firmie nie ma większego kapusia...no chyba że (usunięte przez administratora)

Oni

Który bo jest ich trzech podaj piersza litere nazwiska

Oni

A skąd wiesz on byłyś jak na kogoś kablował

Proszę, zróbcie coś z pajączkiem bo w końcu ktoś nie wytrzyma...

Nasz nowy mepowiec...DM

Niepupilpająka

To jest taki gość co za przyzwoleniem biura pogardza pracownikami na garażach w Spelle

dragon

witam znalazlem ta ofertę wyjazdu do niemiec czy warto?

Dynis

On
@Dynis

Dynia czemu nie ,opisz

Lukasz

Panie kierowniku, czy można przywołać do porządku operatora linii, który czuje się brygadzistą, który wszem i wobec opowiada że jego zdanie na hali jest najważniejsze, że żaden brygadzistą nie będzie mu mówił co ma robić bo on mu nie podlega. A to co już Pan D zrobił w piątek to aż dziwne że nie dostał nagany. Są tu równi i równiejsi? A może on faktycznie jest zaraz po dyrektorze najważniejsza osoba w firmie jak sam o sobie mniema?

Pan D
@Lukasz

Linia jest najważniejsza!

Prokurent
@Pan D

Szanowni Państwo, W imieniu spółki potwierdzam słowa Pana D. Bez lini nie będzie niczego. Ona jest najważniejsza i proszę słuchać jej najważniejszego operatora. Z wyrazami szacunku

aaa
@Lukasz

A co on w piątek zrobił?

Luk
@aaa

Uznał ze jego życie jest w niebezpieczeństwie bo magazynier bez uprawnien przewiózł paletę i poszedł do domu.

Gregu

Cześć czy ktoś powie mi jakie są dekady W Niemczech 2na1 a może 3na1 bądź inne ???

Noname
@Gregu

5-6 na 1 chyba że mieszkasz blisko granicy to na weekend pojedziesz

Rudy

Bo chłopak w spokoju chciał by pooglądać seriale na netflixie a wy mu ciągle przerywacie i nie umie dokończyć sezonu.

Zdzichu

@Marcin a na dużo więcej można się dogadać?

@Zdzichu

Jak się znasz na robocie to z 10 e brutto dostaniesz :) premia jest jedną wielką niewiadomą tylko pan p.j. zna równanie :) nie wiem jak jest teraz ale dawniej za byle co ucinali premie (chorobowe , dzień wolny na żądanie ( kacowe) mały przerób duży przerób )

Kaszel

A zapowiedziane podwyżki w tym roku to jakaś potwarz dla pracowników...

@Kaszel

Firma notuje rekordowy rok sprzedażowy, prężnie się rozwija a my dostajemy 100zl podwyżki... Ale cóż, ważne że prezesowi kasa na koncie się zgadza (usunięte przez administratora)

Nie dawno w zakładzie w Gliwicach była rozmowa na temat wpisów na tej grupie. Powiedział Pan panie Adamie ze będzie anonimową skrzynka do której będzie można wrzucać swoje pomysły i zastrzeżenia. Skrzynki nie ma więc zapytam tutaj a skoro ostatnio pan zareagował, znaczy że czyta wpisy które się pojawiają. Skoro w firmie są tak niskie premie świąteczne a wszyscy wiemie ze są tylko na Boże Narodzenie może firma zastanowi się nad premią wielkanocną? Jedynym dodatkiem rocznym jest premia Bożonarodzeniowa 400zl i dofinansowanie do kart multisporta. Wszyscy pracownicy mają zawieszone karty z racji zamkniętych siłowni i basenów więc środki na premie powinny sie bez problemu z najść. No i kolejna propozycja są bony zamiast obiadów - widział pan ile osób tego nie je? Ile z tych obiadów zostaje na drugi dzień? Ile laduje w koszu? Pieniądze wyrzucane w błoto. A bony miesięczne,kwartalne na pewno żaden by się nie zmarnował i z pewnością ludzie byli by bardziej zadowoleni a nie dostając tani posiłek którego nie chce się jeść. W czasach ciaglych rosnących cen było by to świetne rozwiązanie i z pewnością ludzie byli by bardziej zadowoleni. O ile się Pan z nimi liczy. Pozdrawiam i liczę na odpowiedź. ***** ***

Fajnie było by również gdyby stanął w końcu obiecany automat na kawę i batoniki. (usunięte przez administratora)

Denis

I prosimy nie wrzucać D.M. na mepa. On jest nieporozumieniem. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Poltech Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Poltech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poltech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poltech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 7 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poltech Sp. z o.o.