FIRMA TRANSPORTOWO HANDLOWA 4X4

Nekla

Opinie o FIRMA TRANSPORTOWO HANDLOWA 4X4

anonim 2011-11-25 07:52:49
Witam chcialbym sie podzielic opinia o firmie [usunięte przez moderatora] z nekli jest to firma [usunięte przez moderatora] i ciagle klamia a do tego nie placa kaza tylko jezdzic na pelen zegar a panie z biura to tylko czytchaja az komus powinie sie noga one mysla ze sa najlepsze a jedna z nich to faktury nawet nie umie wystawic poza tym maja sprawy w sadzie o nie placenie swoich zobowiazan szczeze nie polecam tam pracowac no chyba ze ktos chce miesiac popracowac a potem do widzenia
ol 2011-11-25 07:58:20
tak doklanie nie poleca handlowiec aby tylko kontakty zdobywa ta te [usunięte przez moderatora] z biura tylko czekaja kiedy zwolnia handlowca zeby mogly przejac kontakty do firm a sam pracodawca to niezetelny nie placi no i maja same dlugi niby nowe auta maja ale uwazam ze to tylko pozory takze zastanowcie sie czy chcecie tam pracowac
Zostaw swoją opinię o FIRMA TRANSPORTOWO HANDLOWA 4X4 - Nekla
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA TRANSPORTOWO HANDLOWA 4X4