Opinie o Tropical w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tropical. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tropical o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tropical w Chorzów

fujjjjj

TO PANI WSZECHMOCEJ brygadzistce powinni dowalic ,a nie pracownik. ot co,wielce wymagajaca,a z pyska jedzie

lekkoduch
@fujjjjj

Naucz sie poprawnej polszczyzny zanim zaczniesz wypowiadac sie publicznie!!!musisz miec bardzo nudne życie skoro czepiasz sie czyjegoś zapachu z ust? Cóż to za maniery wymagasz zmian innych zacznij od siebie:-)

szczotko szczotko hej szczoteczko,,,,,
@lekkoduch

jak pracujesz i kierujesz ludźmi to ,,,pajacu,,, musisz wyglądać,i.... ,,,ale ty nie wiesz bo bez żadnego przygotowania zarządzasz ludzmi,,,,,wymagacie od innych zacznijcie od siebie stringi tu nie wystarcza,,,,stare D.

lekkoduch
@szczotko szczotko hej szczoteczko,,,,,

Żal mi Cie biedna istoto nawet nie wiesz z kim piszesz!!!! Prostactwo to z Ciebie emanuje pisząc głupoty widac że życie Cie bije kazdego dnia:):)Poradni Zdrowia Psychicznego jest wiele radze sie zgłosic bo moze sie to zle skoczyc w Twoim przypadku!!!!Uważam że brygadzistka wyglada najlepiej z wszystkich pracowników reszta to wieśniary!!!

Górnik

JAK MI CIĘ ZAL DZIEWCZYNO .........JESTEŚ PUSTA TY I TWOJA EKIPA KTÓRA TU PISZE

JOANNA-LIZUS

WSZYSCY KAPUJĄ OPRÓCZ CIEBIE -SZKODA WIDOCZNIE NAJWIECEJ POMYŁEK JEST TWOICH ,A MY LIZUSY JESTEŚMY RAZEM I JEST NAS BARDZO DUZO .......MY LUBIMY PRACOWAC A NIE TO CO TY TYLKO UDAWAC ......

mobbiinngg

zgadzam sie jak jest sam,,,gosiaczek,,, to robota idzie szybciej milej super fajowo spokojnie bez pomyłek stresu szybko,w miłej atmosferze,bez wyzywania paniki sztucznej,,i z usmiechem pracowników,,ale jak przyjdzie ten POSZCZELIPIT TO jest pajacowanie ,obgadywanie,straszenie,ryczenie,zastraszanie itp,,,,kapusie lataja zeby punkty nabic i jest jazzda,,,,okropna baba,,,,,,,,,

Brałeś udział w rekrutacji do Tropical. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Konstruktor
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Ewelinka

Jak zwykle listy piszesz az sie wzruszylam -az mi ciebie szkoda jaka ty jestes zajebista .Ty musisz zostac adwokatem firmy -blondynko .No naprawde dobrze ze juz cie nie ma ha ha

EWELINKA

Karolina i Monika K -to wiadome....Beata

dzoana

nawet na trzecie nie mam karolina,,,,, heheheh pocieszajcie sie ze wiecie kto i co,,,,,pozdrawiam was stare (usunięte przez administratora) w trakcie menopałzy,,,,ps,czyli po staremu zawsze musi sie wam ktos nie podobac idiotki,,,,,,,,

Górnik

Dzisiaj się nie zmęczyłem bo nie musiałem normy wyrobić zero porządku i pokazywania jak ma się beczkę postawić.Więcej takich dni jak dzisiaj . ANDRZEJ...

EWELINKA

JA MOWIE POWAZNIE JEZELI JESTESCIE ZAINTERESOWANI TO JA WAM DAM WSZYSTKIE NAMIARY NA OSOBY KTORE PISZA I ROBIA CALY FERMET TU NA STRONIE I WE FIRMIE . PRACUJA TAM JESZCZE DWIE DZIEWCZYNY I DWOCH CHLOPAKOW KTORZY TEN CALY ZAMET ROBIĄ .DLATEGO RADZE WAM TO JUŻ ZAKOŃCZYC BO SZKODA MI WAS A TE ZMIJE UDAWAJA WASZE KOLEZANKI I KOLEGOW A TAK NAPRAWDE SA STRASZNI .......

d
@EWELINKA

Napisz te osoby i bedzie wiadome :)

Ewelinka

Masz racje Karolina wszyscy mysla tak jak ty i twoja kolezanka .

ZZZ

Co robi brygadzistka jak piszą o niej zle?Ona jako XXX pisze zle o kierowniku,elektryku itp żeby jutro byli po jej stronie i jej wspóczuli.

XXX

Ostatnio menopałze przechodzi kierownik bo jest cały czas zły ,naburmuszony aż strach pomyśleć co będzie na remament znów się zacznie -krzyczenie ,zarozumiały będzie i znów będą robić swoje akcje z elektrykiem (śmiechu warte )szkoda mi was

beczka
@XXX

kierownik jest juz dawno po andropauzie ledwo zywy,a chciałby jak młody bóg ,,a tu se ni da!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wiem

zawsze był spokoj jak smierdziryja nie ma i do tego robota idzie super,szybko,sprawnie,i w przyjemnej atmosferze ,ps jedz do Anglii na zmywak i nie wracaj

Zyczliwa

Jak ja widzę ze dalej trwa to samo .Panie Henryku ,Pani Bożeno -dlaczego wy sobie pozwalacie na takie traktowanie,ja bym już dawno wywaliła te jęczące jadem żmije po co one tam są tylko szkodzą a nie pracują.Mogę podać nazwiska osób które tak dalej szydzą i sieja taka atmosferę we firmie.Udają dobrych jak coś potrzebują a tak to tylko patrzą żeby głupio gadać i pisać .Jestem do waszej dyspozycji podam wszystkie szczegóły .....

Lizuski

Był spokój jak ciebie nie było dwa dni a nie pani (usunięte przez administratora) ,jesteś taką okrutną żmiją jakich mało.Każdy ma CIEBIE dosyć idz do Twojej koleżanki Moniki jesteście siebie warci.W końcu my lizuski trzymamy se razem ...... (usunięte przez administratora)

MYSZKA

BOZE JAK TERAZ JEST SUPER,JEST SPOKUJ,BEZ STRESU,BEZ CHOREJ PANIKI,ZASTRASZANIA,WYSMIEWANIA I DRECZENIA I OBGADYWANIA,PANI BOZENO NIECH PANI NIE WRACA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RADZIMY SOBIE!

do miotły zapraszamy!!!!

aha i jeszcze numery nadaja zapomniałam juz,,,, jak w ,,,obozie,,, tylko nie wiedza że sie mozna pomylic i kogoś wkopać,,,,,,pajace przed menopałzą ludzie uciekajcie bo jak beda wtrakcie to masakra,,,,,,,,,,,,,,szczególnie smierdzi- ryj,,ap- ropo jeszcze czuc,,,,,,czy juz myje i nitki używa,,,,dla twojej wiadomosci juz juz dawno mam spokój,,,,,od was ohhhh ps i jakos żyje polecam

lizus

Tak jak by ciebie tam nie było to było by fajnie bo byś cały czas nie siała propagandy każdy się domyśla kto tu pisze i jesteś osobą która nie potrafi powiedzieć nic w oczy tylko za plecami.Ja też pracuje tam trochę czasu i nie zauważyłam żeby Pani brygadzistka krzyczała i był terror przez nią czy kierownika.Moim zdaniem sama sobie robisz problem nie nie umiesz przyjść i powiedzieć brygadzistce i kierownikowi że się pomyliłaś lub nie umiesz coś zrobic tylko siedzisz i wypisujesz bzdury a do roboty to cię nie ma .KOLEŻANKI I KOLEDZY LIZUSKI

tragedia
@lizus

pracowałam tam,i mozna było zostać,ale nie dam sie za 1200 zł debila robic z siebie ,ale zgadzam sie że sie nie da praca super ,można sie wszystkiego nauczyc,,ale te traktownie przez brygadzistke jest straszne!!!!! normalny mobbing i to jeszcze przez osobe nie przeszkolona,wykształcona żeby zarządzać ludźmi,jak ma humor to jeszcze mozna pogodac,ale boże chroń jak go nie ma,,,,ryczy ,krzyczy ,straszy,wywala,obgaduje wyśmiewa,,,,,,,,,,,,jak jej ktos podpadnie to juz nie pracuje wszystko robi żle p,s co 5 minut trzeba robic cos innego i od razu wszystko dokładnie musisz wiedziec,,- liczyc pakowac układac kartonik nakleić metkę i na paletę,,,,,,,,,,,,,i sie podpisac na kartoniku,,,,

tropic

Ja pracuję już jakiś czas.. nie polecam nikomu.. Przyjmują osoby które bardzo dobrze pracują.. z doświadczeniem..- a po okresie próbnym zwalniają.. Pani brygadzistka nadaję się jedynie do krzyczenia, wyzywania i obrażania wszystkich.. Praca fajna miła lekka i przyjemna ale organizacja straszna.. za cała atmosferę, za wszystkie pomyłki i chaos odpowiada tylko Pani brygadzistka która sieje terror chcę żeby każdy każdemu patrzył na ręce i buduję brak zaufania wśród pracowników.. Generalnie pracę polecam każdemu jeśli zmienią brygadzistę..

Sebastian J.

Moi drodzy,jeśli Wasze niezadowolenie z pracy jak i współpracy z kierownictwem jest tak duże to może warto się zastanowić i mieć odwagę powiedzieć to wprost.Wypisywanie żali i złośliwości na "forum" ANONIMOWO,może zaszkodzić osobom, które zostaną niesłusznie posądzone o autorstwo Waszych wpisów,a co gorsza mogą mieć przecież inne zdanie. Jak Wasz przełożony ma mieć "Dobry humor" czytając Wasze posty? Tobie ulży pisząc "to i owo" lecz podejrzenie pada na WSZYSTKICH co powoduje że atmosfera w pracy jest jeszcze gorsza.Może warto to przemyśleć?! Pozdrawiam wszystkich. Sebastian J.

DO MIOTŁY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@Sebastian J.

mój drogi przeciez dobrze wiesz jak tam jest i wszyscy co tam pracuja tak mysla tylko ,,oni ,nie mogą nic powiedzieć bo od razu ,,,za brama,,!!!!!!! zróbcie w firmie anonimowe głosowanie co jest nie tak i KTO!!!!!!!!!!!,i jak to naprawić,,,to ludzie nie są winni tylko ,,,,,,,niewykwalifikowana brygada pseud brygadzistów,i kierowników, nie mają pojecia na zarządzać ludźmi,,,ot co

Zostaw merytoryczną opinię o Tropical - Chorzów

• Jak się pracuje w Tropical?

Zobacz opinie na temat firmy Tropical tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tropical?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tropical
3.3/5 Na podstawie 523 ocen.
  • ul. Opolska 25
    41-500 Chorzów