Opinie o Locus Security w Łódź Plac Jana Kilińskiego 3

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Locus Security. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Locus Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Locus Security w Łódź Plac Jana Kilińskiego 3

Jjj

No nie wiem czy nic nie robią.Odpowiadaja za was wszystkich i wasze błędy np.gdzie od swoich przełożonych zbierają jeb..

Zzzzzz

Powiem tak tam nie jest zle tylko jest klika starych pracowników co robią aby ludzie odeszli jak by ich nie było by nie było źle Janusz kuzio to tylko z SBm przesiedzi i papieros za papierosem i drugi truskawka jak jest z nim to na zmiany tylko siedzą a reszta chodzi w koło jak debile.I wiadomo te parufy na górze aby ganiaja ale może wezmna zmienia troszkę dowódców i będzie ok i ta sekcja aby ci karza abyś robił za nich a oni tylko grają w telefon albo internecik oby wywalili starych i będzie dobrze stawką nie najgorszą ale paruwy na górze dostali największą 1.5zl a na dole tylko 1zl a powinno być odwrotnie

krok

Tak utrzymuje osiem osob a reszta się zmienia jak rękawiczki nie liczyc tych na gorze co nic nie robia a najwieksza podwyszke dostali za siedzenie polityka jak nigdzie a reeszta się nie dziwiebo madrzejsza nie ta sobie w kasze dmuchac i odchodzi nie ma stać na 12 godzin dziesięć na nogach a o sekcji ne wspomnę tylko filmy gry i smiechy z ludzi pozdrawiam tych co jeszcze zostali

obcy

Kiedys robilem w ochronie to ty kolego bys chciał aby firmy ochraniarskie nie placily na czas a kto by im robil jak bys mial miesiac stac jakies 210 godzin za dwa tysiace na reke. I jeszcze pewnie po dwanascia godzin na nogach zero platnych piedziesiatek i setek za nad godziny co w etacie mozna tyle zarobic ochrona najgorsze (usunięte przez administratora) jakie moze byc

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Locus Security? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
sssss

Powiem tak nie wiem kto rzadzi tym sywem ale ludzia dali podwyszke 1zl.ludziom ktorzy stoia po jedenascie godzin na nogach i pracuja na ta firme a te grubasy co siedza na (usunięte przez administratora) 12 godzin nic nie robiac tylko zdiecia i notatki na ciezko pracujacych na dole ludzi an oni za pierdzenie w krzesło 1,5zl. gdzie ci rzadzacy ta firma maja glowe no cusz za 9,5zl trzeba ciezko stac i marznac a za 11zl. siedziec i upokarzac ludzi na dole ktorzy wszystko robia nawetza sekcja ktora tylko 8 godzin gra na telefonie lub siedzi przed netem. Normalnie powodzenia po nowym roku gdzie wszyscy zaczna placic a ta dyrekcja placi ale tym co tylko siedza na gorze gdzie tak jest....

inna

Ta firma to wielka poraszka nie szanuja ludzi chodzi dowodca obiektu i ma ludzi za nic i nie dlugo sam bedzie musial postac bo za te pieniadze i szacuek do pracownika ktorego niema. ale wiem jedno jesli on by mial postac tyle co ci biedni ludzie do poszedl by na chorobowe bo by nie dal rady. ludzie jak chcecie na tym obiekcie pracowac to idea flex na magazyniera rejestruja na 2100 plus premia i jedzeni za fre na stolowce a tam w locusie zlecenie i zero szacunku dla czlowieka praca od switu do switu brak slow

świeży

A ja się niedawno zatrudniłem na sklepach Rossmanna i nie narzekam a i stawka wyższa.

Byłem

Byłem na obeisciu tego magazynu i na rozmowie tez mam licencje a bora jak leci tak zauwazylem nie maja ludzi stawke powiedzieli ok, ale jak bylem na tym magazynie to tojest duze ci ludzie stoja na bacznosc przestraszeni nie maja na czym usiasc i stac tak to bezsensu stwierdzilem i zrezygnowalem czego nie zaluje bo za dwa dni znalazlem dobra posadke 24 na 48 sie posiedzi stawka 8zl mniej ale spoczko i oko sie przespi w nocy a tam na rossmannie jak zauwazylem to sie nie pospi w nocy.

pracował

Ta zarobic na magazynie w lodzi placa 7zl po pol roku mialem 7.5zl i umowe zlecenie stalem po 12 godzin w wiekszosci jak debil przy rampach a grafik zmienial sie co drugi dzien jak by bylo dobrze to by mieli ludzi a tam brak ludzi omijsjcie to glowno z daleka w delcie juz lepiej ludzi sie traktuje i grafik tam robia raz w miesiacu a nie jak tam na magazynach w lodzi co drugi dzien i jeszcze do tego dyzur telofoniczny jak w strazy pozarnej ale nie platny nie ma tak nigdzie jak tam jest i gosciu na otprawie sepleni rano nawet niema licencji ale rzadzi perarzka nie polecam jeszcze raz

koko

haha panowie tam w lodzi na magazynie rzadza ludzie ktorzy nie maja licencji i pojedzia o ochronie i na dodatek grafik sie zmienia co dziennie nie polecam brak ludzi i dowodcy bez kwaliwikacji

obecny

To ciekawe jestem jaka masz stawkę lok?Bo pewnie jesteś na utrzymaniu urzędu?

brama towarowa
@obecny

Z taką znajomością pisowni polskiej zdecydowanie ma predyspozycje na pracę w urzędzie-może nawet Marszałkowskim.Być może używa pseudonimu bo nie potrafi się podpisać,tak też czasem bywa-trzeba współczuć...

lok
@brama towarowa

Pracuje etat w normalnej firmie 2200 podstawy i do tego premia motywacyjna i profity multisport itd. i wekendy wolne a jesli pracuje w sobote to sto procent platne. a w ochronie zmaenowalem cztery lata na najmniejszej krajowej w tym rok umowa zlecenia szkoda tam czasu panowie marnowas szukajcie cos lepszego bo w ochronie sie pracuje tylko na szefow i przelozonych nierobow . ogarnijcie sie pozdrawiam a praca jest tylko trzeba szukac

lok

Podwyszke 50 groszy a sie podniecasz jak bys dostal z piec zloty na godzine. to siedz tam asz do usranej smierci jak ci dobrze na najmniejszej krajowej

SPION

KAMIL DOWÓDCĄ----BOSZ CO TAM SIĘ DZIEJE....TO JESZCZE NIECH ZROBIĄ SIOSTRĘ JAŁMUŻNY, DOWÓDCĄ -CZY JUŻ JEST?PARODIA....ŻENADA.ŚMIESZNI LUDZIE TAM ZOSTALI.NIE BAĆ SIĘ KAR,ZBIERAĆ GRAFIKI ,NA WSZYSTKO JEST PARAGRAF.Z MIŁĄ CHĘCIĄ ZAJMIE SIĘ ADWOKAT M.MASTALERZ-BARDZO DOBRZE ZNA TĄ PATOLOGICZNĄ RODZINNĄ FIREMKE

brama towarowa
@SPION

Zgadzam się z tobą.Żenadą i parodią jest to co napisałeś....Jeśli wyrażasz swoją opinię to miej aktualne informacje.Ludzi o których wspominasz nie ma już na obiekcie od ponad roku więc najpierw zmień informatora,a później się wypowiadaj bo siejesz tylko kwas i nic więcej...jak tęsknisz za nami to zapraszamy na obiekt,ja jestem tu już kilka lat i nie narzekam,nawet dostałem podwyżkę do wszystkiego można się przyzwyczaić trzeba tylko chcieć.

jgor

Cos w tym jest umowa to sciema jakies opinie w lodzi dostajesz na rossmannie i mowia ze bedzie umowa grubasy a tu nic szczecin. Wstrzymal wyzysk jak (usunięte przez administratora) i 7zl na godzine i dyzur telofoniczny. Grubasy wymyslily nie polecam grafik zmiany co dwa dní w ním beka lepiej do solidu isc jak musisz grafik bedziesz mial bez zmian i zmostu odrazu mowia ze umowa zlecenie a nie jak w locus sciemniaja ze umowa bedzie a naprwde niema gruby aby obiedza ze bedzie. A. I tak nie bedzie. Porazka jak mozna tak ludzi klamac

Fbi
@jgor

Racja Jarku!

obiektywny do bólu

locus security... nie chce tu oczerniac ani obrażać kogokolwiek powiem cała prawde o tej firmie w któerj pracowałem ponad 1,5 roku na obiektach w warszawie po pierwsze nie polecam to prawda że mają cie za nic wszystko jest ok puki dla nich jest ok nieważne jak sie starasz za te smieszne pieniadze to jeszcze potrafią ci wypomniec ze 8 zł to jest niesamowita stawka za którą powinienes oddac swoje zycie dla tej firmy i wogóle 8 zł to aż za duzo bo dla nich powinienes pracowac za darmo bo sa tak wspaniali frajerzy poadrawiam saturn na tarasach oni mysla tam ze sa agentami fbi cia bor wogóle tajne słuzby a kradną u nich wszystko jak leci strat makabryczne monitoring frajerski jakas córka szefa tam pracuje po znajomosci klika frajerska firma traci obiekty wogóle nic juz chyba na wawie niema bo potracili wszystko wypłaty na czas tylko przez pewien okres potem po 3 4 miesiącach niemasz przelewu z jednej ze spólek i robia z ciebie debila ze to twoj bank sie pomylił hhehe poprostu smiech takie firmy nie powinni istniec to zal i zenada wymagaja profesjonaliamu to ty pracujesz profesjonalnie to i tak jestes smieciem dla nich 8zł!! smiech i mówi ci taki frajer jak sie pytasz o podwyszke ze niema takiej opcij i (usunięte przez administratora) bo umowy nie dostaniesz cwaniaki frajerzy leszcze pozdrawiam was (usunięte przez administratora)

CBA
@obiektywny do bólu

Kot?

olek
@obiektywny do bólu

1,5 roku pracowałeś, to co tam robiłeś skoro takie makabryczne straty były? Może już jak nie pracujesz to się trochę poprawiło....

lol

Ale w lodzi to prawie same podpierdalacze pracuja a atmosfera zajebista szczegolnie jak jest hopie odprawa i mowi taki gej ze nic go nie slychac i aby patrzy w te kamery aby kogos upatrzyc i potpierdolic .a sam sciemnia jak malo kto a drugi nic ci nie powie tylko meile na ludzi pisze. Firma spoko dla podpierdalaczy ziom polecam jak nic

okaz

losus firma jak kazda ale zalezy n a jakim obiekcie sie pracuje bo to obiekt tworzy atmosfere np. w media markt w gorzowie.wlkp sa same kapusie kierownik sprzedazy w przykrutkich spodniach i butach z ccc za 30 zł były ochroniarz z rozumem piecio latka na takim stanowisku kierowniczka kas kabluje dodaje wymysla na ochrone a drektor obiektu w patrzony w nia jak w obraz wierzy i sie czerwieni ciekawe co ona mu robi

pi

Ha ha wes dobrego ratce prawnego i tobie jeszcze zaplaca sie nie martw. Tyle kary to wam tam pieknie placa tylko pracowac w takiej firmie jak takie kary. Polecam radca prawny i oni tobie zaplaca a nie ty im

lodziak

No 7 zl to lipa jak sie nie posiedzi to tragedia.Nigdy nie bedzie ludzi jeszcze jak by polowe zmiany posiedIal to by byli.A takto beda ale ci co musza a z reszta za dziewiedz zloty malo klo chce pracowac.Moze wrescie zacznom placic a nie jalmuzne daja niech szefy postoja jakis czas to zobacza jak to jest

Jeszcze pracuje

Tak to prawda ziom co piszesz umowa to sciema wola abys sie zwolnil niz umowy doprosil powtarzam doprosil jak przyjmiuja to niby po trzech miesiacach smiech tylko tak muwia jak dostaniesz po pol roku jak wytrzymasz to ok moze dadza.Ja aby do wiosny i zegnam i nie polecam chyba ze musisz sie gdzies zachaczyc to ok bo na dluga mete nerwowo by nikt nie wytrzymal polowa to podpierdalacze by trzeba bylo ich napierdalac co drugi dzien a o gorze cala prawda...... pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Locus Security - Łódź

• Jak się pracuje w Locus Security?

Zobacz opinie na temat firmy Locus Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Locus Security?

Locus Security
1.7/5 Na podstawie 112 ocen.

Locus Security