Opinie o Animex S.A. w Morliny

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Animex S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Animex S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex S.A. w Morliny

ewa

witam mam pytanie czy to prawda ze na wadze pracuje ochrona oni tarują wage i spisuja wage auta pustego a potem pelnego.

edek

pewnie że dla kobiet,tam ich wiele,ogarnięta da radę,na pakowni dasz radę i na wykrawalni też są kobiety i dają radę.nie ma akordu,stawka stala,miesięczna jaką ci przyznają. ale praca w tempo i to jest wymagane ,tempo i jakośc,tu nie chodzi o normy,jeśli stoisz w taśmie i nie dajesz rady w tempo to odrzucasz a brygadzista wściekły widząc to,osoby za tobą też wściekłe,ktoś pomoże ci w końcu ten zapas wyrabiać, osoby za tobą w taśmie wściekłe bo potem one muszą zapie.....,bo jak twój zapas wyrabia kilka osób to idzie jeszcze szybciej a tych za tobą nie przybywa do pomocy same muszą robić i odrzucać a to wkurza,jest wiele bab co obgadują i są wredne,na różnych działach jest różnie ale wszędzie musisz ogarniać tempo,na pakowni dużo roboty ale zależy co robisz,powinnaś dać radę.Co ci szkodzi spróbować?zawsze możesz się zwolnić.problem jest taki że przyjmują według zapotrzebowania i chyba nie na pakownie ale dowiaduj się ,najlepiej w kadrach.nie ma to jak iść do pracodawcy a nie kończyć na internecie..

ada

jeśli ktoś pisze że praca jest stojąca to prawda ale to żaden problem dla normalnego człowieka,tylko jakiś nieudacznik podaje to jako wadę pracy,no ludzie! praca jest ciężka ale nie bardzo ciężka,to pisał ktoś kto naprawdę miał ręce do d..y!w swoim życiu doświadczyłem cięższych prac.ręce bolą jak z nożem pracujesz ale idzie się przyzwyczaić.firma jest wypłacalna i nie oszukuje.ludzie uciekają bo praca im nie odpowiada,jest ciężka a kasa średnia ale jak na Polskę i produkcję to w porównaniu do innych firm naprawdę ciut więcej.

edek

zajrzyjcie na forum dotyczącym animexu,są cięższe działy niż pakownia mięsa,ktoś pisze że pośrednik płaci 4 tyś na rękę,bzdury! brygadziści na innych działach tyle nie zarabiają ,nie wiem jak na wszystkich ale na niektórych to nie maja 4 tyś!!!! tak,oddają dzień za dzień ,pomimo że powinno być 1,5 dnia,ale robią listy kto kiedy chce i wtedy jest dzień za dzień.a bardzo ciężka praca to napewno nie na pakowni mięsa,bo tam radzą przejść osobom które nie radzą sobie na wykrawalni.Jeśli pakowanie nóżek,żeber i uszu do kartonów i oklejanie ich taśmą to ciężka robota dla Ciebie to agryf nie jest dla Ciebie.ubój wzrósł a podwyżek zakładowych nie ma.na rozbiorze nie maja 3500 netto,mają mniej i to wieloletni pracownicy nawet brutto nie maja 3000! więc co to za bzdury!West-pol to jeliciarnia,obrabiasz flaki z kupy ,ha ha.tam to jest ciężko,co rano ręce zdrętwiałe i nie możesz nimi ruszać,w agryfie słyszałem tylko o "opuchliznach",ale pewnie wielu drętwieją a bolą to każdego nowego,oczywiście zależnie od działu.agryf w porównaniu do west-pol to niebo.na pakowni ciężko?-no ŚWINIA BY SIĘ UŚMIAŁA!!

Magazynier

Kierownik (usunięte przez administratora) brak słów!

Chęci do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
adam

zależnie od działu różne zmiany ,dwie lub trzy,6-14,14-22,22-6.pakownia ma jeszcze inne np na 8 lub 10.są wczasy pod gruszą po roku pracy,imprezy integracyjne,z podwyżkami jest tak:zwiększają ubój (5 tyś,w planach 6 tyś) a podwyżek nie dają,chyba że indywidualne jak dłużej pracujesz i jesteś dobry w tym,nie chorujesz i takie tam.ludzie jak wszędzie ,zawsze się trafi jakaś wredna (usunięte przez administratora)

byk

praca bardzo ciężka ale to nie jest największy problem są działy takie jak pakownia mięsa gdzie liczą się tylko układy i koligacje także rodzinne nie ważne jak się będziesz starał to i tak będziesz wykonywał najcięższa prace na dziale i nie ważne jak długo będziesz pracował bo przyjdzie kolega znajomego czy brat i on idzie na skaner lub na wagę i się obija, brygadziści to kompletna padaka i arogancja zero szacunku dla twojej pracy tylko układy i koligacje koleżeńskie i rodzinne ręka ręke myje i pakownia z tego słynie

aka

Ktoś wie jak płacą na stanowisku magazyniera? zamierzam aplikować na to stanowisko.

marcin

To jedna z niewielu firm, ktora daje umowe o prace i jeszcze ma pakiet socjalny. Placa na poczatku mniej, ale mozna po 3 miesiacach dostac podwyzke. ja tam jestem ponad rok, nie narzekam.

Ala

Witam czy sa przyjecia kobiet w Agryfie i w jakich dzialach?

A jakie macie zdanie o pracy na peklowaniu? Też tak strasznie?

A co to za firma zewnętrzna? West-Pol?

przzzzz

wez pod uwage, ze w firmach zewnetrznych robia xxx nadgodzin na papierze mają minimalna a reszte pod stolem jako tzw premie zrób sobie 160 nadgodzin tez zarobisz hahaha

ONI

miastowy jakie te bzdury sa wypisywne, wysil sie ty na cos madrego bo tym wpisem pokazałes pełny zasób słow i wiedzy, napisz cos MĄDREGO

rzeznik

do wpisu ONA z 1.02. pracujesz na wykrawalni czyli rozbior piszesz ze zarabiasz2000 tys brutto, to przejdz do firmy ktora tam zatrudnia ludzi tez na rozbiorze firma z Czestohowy w tej firmie zarabiaja4000tys netto.Jak to jest pracujecie w tej samej firmie AGRYF na tym samym dziale jedni zarabiaja 2000brutto zatrudnieni przez agencje 4000netto, a gdzie zarobek agencjii co na to zwiazki

ziom

poziomka owszem uboje wzrosły do 1800 nawet ponad 1800 sztuk oczywiście a zarobki to nie zmieniły sie no że chyba ktos jest lizusem kierowników to może ma coś więcej tak to więcej wymagaja nadgodziny z bólem dają teraz juz jak są nadgodziny to płaca za kazdy miesiąc i nie narobisz 70 nadgodzin w miechu tak jak wcześniej jedyne co to że na czas wypłacają wynagrodzenia nie trzeba prosić sie o swoje .

Poziomka

Mam pytanie a na rozbiorze jake są zarobki, słyszałem ze uboje wzrosły to i kasa powinna byc wyższa.

ona

ja tam pracuje już prawie rok na wykrawalni szczerze jest ciężko ale idzie przezyc trzeba gdzies praciowac na wykrawalni daja 2000 zł brutto nowym...

wiktor

zatrudnijcie sie w firmie zewnetrznej, tam sa wieksze zarobki.Tylko jak to mozliwe ze tam zarabiaja ludzie 3500zl netto, maja opłacone mieszkanie.To jak opłaca sie to AGRYFOWI?

on

wszyscy tu pisza ze małe zarobki, a ja słyszałem ze pracują tam ludzie zatrudnieni przez inna firme. Na rozbiorze zarabiaja 3500zl netto.gdzie tu prawda

nowa

mam pytanie jakie sa zarobki na nożu w agryfie jakby ktoś mógł napisać ale tak szczerze znam sie na tej pracy rozważam podjęcie tam pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Animex S.A. - Morliny

• Jak się pracuje w Animex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Animex S.A.?

Kandydaci do pracy w Animex S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Animex S.A.