Opinie o Animex S.A. w Morliny

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Animex S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Animex S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex S.A. w Morliny

Kierowca

Brawo Animex, Barwo Morliny jeszcze takiego rozpiżdzielu na działającej już firmie nie widziałem na wjeździe odpisujesz klauzulę z diabłem czego ci nie wolno potem się okazuje że skorzystać z toalety tez nie możesz Bo Nie Ma !!!!, rygor i kontrolę jak w (usunięte przez administratora) nie polecam spędzania tu dłuższego czasu niż symboliczna godzina

Vacek
@Kierowca

Morliny to porażka

ele..

Animex Koryta K3 to firma nie godna.Nie polecam Działu Utrzymania ruchu.

malgos

Wstyd i żenada jedena z największych firm, ludzie na produkcji zarabiają 2260 zł po 30 latach pracy, tępo pracy coraz większe, praca przy sztucznym oświetleniu, w, hałasu wstyd ludzie mają żyć za takie pieniądze wstyd ????????????????

kjfsdhsdfkj32749

polactwo zdrajcy sprzedali Polską firmę Krakus Amerykańśkiej korporacji Smithfield foods gnoje obrzydliwe. Powinni trafić do ciężkiej pracy małą ilością jedzenia za karę

kjfsdhsdfkj32749
@kjfsdhsdfkj32749

czyli Animex

Nnnn
@kjfsdhsdfkj32749

To prawda będą oni ubujac

Magazynier

Kierownik (usunięte przez administratora) brak słów!

Chęci do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Lucy

Fakt, potwierdzam wszystko co zostało napisane przez poprzedników. Busy, pensja, nadgodziny... operatorzy mają 3000 brutto... jak jesteś na chorobowym to zabierają część premii... jakieś 100-200 zł. Traktują Cię kiepsko, tekst typu: nikt Cię nie trzyma na siłę, są inni itp... narobili liderów a ciągle mają pretensje do ludzi naprawdę ciężko pracujących. Uważam, że trzeba zacząć robić porządek od " góry", bo ryba psuje się od głowy... brak organizacji pracy. Miejmy nadzieję, że coś się zmieni.

LUDZIE W OPAŁACH

wiTAM serdecznie wszystkich zaintereswanych. Zaczne z grubej rury!!! Firma Animex oddział morliny to totalne dno. Pracownicy w 85% są wyzyskiwani za byle jakie pieniądze praca 8h praktycznie cały czas przy maszynie. Ale to nie do wszystkich jednak dociera. Gorsza część mojej wypowiedzi bedzie skierowana do przełożonych. Sam jestem prostym człowiekiem ale jesli masa kobiet wraca do domu z płaczem to moim zdaniem system hr i system koordynacyjny pracownikow macie gorszy jak za czasow komuny a nawet gorszy o 1000 lat wstecz. Znajdzie sie ktoś kto przyjdzie i na poczatek wygarnie wam łamanie prawa konstytucyjnego to znaczy praw pracowniczych i prawa unii europejskiej w waszej korporacji. T0 nie sa chiny a polska!!! A wy ludzie przejzyjcie na oczy bo jesteście pracowici tylko szacunku do was brak!!!!!!!!!!!!!!!!!

Były pracownik..
@LUDZIE W OPAŁACH

Zgadzam się z Tobą. (usunięte przez administratora) Dla mnie praca tam to była prawdziwa trauma. Ale szybko się z niej uwolnilem. Nie polecam nikomu o zdrowych zmysłach podejmowania tam pracy.. Harowka ponad ludzkie siły za grosze,,

Hr

Witam pracuje tu ktoś z Pyrzyc ?

MarcinP

Jakieś informacje na temat oddziału w Dobczycach? Zarobki? relacje między pracownikami? Pracownikami a przełożonymi?

Beata

Jakie są plusy i minusy tej pracy?

Diabeł

Wszyscy jesteście pierdolnięci dajecie się dumać jak kury w kurniku a jeszcze ukrywacie różne fakty o tej pracy

@Diabeł

Nie, nie są. Dostają za to kasę.

Iza

Przypuszczam, że możesz mieć konkretnie informacje na temat pracy w Animexie. Dobrze by zatem było, jakbyś zechciał je tu przekazać, ponieważ na pewno są tu takie osoby (w tym ja), które rozważają aplikowanie tam. Powiesz, jakiej umowy należy się tam spodziewać "na start"?

Pozioka
@Iza

Nie polecam tej firmy

Kasiula

Najgorsza firma jak do tej pory,słabe zarobki a harówka jak osioł,Koryta najgorszy zaklad

Urszula
@Kasiula

Rozumiem, że poziom zarobków, które osiągasz w Animex raczej Cię nie zadowalaja, jednak na całkowity obraz pracodawcy składają się także i inne czynniki. Jak na przykład wygląda tam kwestia dodatków pozapłacowych? Może są one na tyle atrakcyjne, iż w jakiś sposób rekompensują te braki płacowe. Jak to wygląda?

@Urszula

Widzę, że piszą tu głównie pracownicy działu PR tej firmy. Łatwo to zauważyć, bo nikt normalny nie posługuje się takim językiem. Te teksty brzmią jak z reklamy. Widać, że macie coś do ukrycia.

Pozioka
@Kasiula

Dokładnie,charowka za grosze

Nowa

Czy Animex daje jakieś bony na święta? (I ile jeżeli są)

Ciekawa.

Ile zarabia się w kontroli jakości w animexsie z premia uznaniowa???

Mm
@Ciekawa.

Jaka premia? Proszę Cię... Nie w tym dziale.

Lena

A co powiecie czemu my jako Ukraińcy którzy pracują przez Giewont nie odbijamy kart przy wejściu i wyjściu bo zasuwamy 16 godzin a połowa z nas ma lewe książeczki sanepidowskie jedzenie to co dają to pomyje . (usunięte przez administratora) kanaliza codziennie wybija . Pracuje na taśmie .te mięso jest chore .wycinam płaty zielonego mięsa przy kościach .

Życzliwy

Nie polecam. Pracowałem w tej firmie 5 lat na różnych działach i ciężką pracą się nie dorobisz. Układy i (usunięte przez administratora) to najlepsza droga do kariery. Ludzie są poniżani i mieszani z błotem. Jedzenie dla pracowników lepiej nie pisać. Praca ciężka a zarobki zostają juz w tyle. Zdrowie ważniejsze lepiej omijać.

@Życzliwy

Rozumiem z Twojej wypowiedzi, że atmosfera w pracy i kontakty z przełożonym Ci nie odpowiadały. Według Ciebie na awans nie można było zasłużyć ciężką pracą tylko znajomościami. Przecież to właśnie pracodawcy zależy, żeby kadra kierownicza była kompetentna, bo to prowadzi do lepszych wyników i zysków dla firmy. Napisz, jakiego rodzaju umowy były podpisywane z nowymi pracownikami? Zlecenie, czy na czas określony? Na stronie firmy http://www.animex.pl/category/oferty-pracy/ są ogłoszenia rekrutacyjne. Warto tam zajrzeć.

@Paweł

A ile płacą w dziale Pisania Pochwalnych Peanów?

Monia

Ogólnie ok!

LECH
@Monia

nie do wiary

Edyta
@Monia

Firma Animex dwa razy została uhonorowana certyfikatem HR Najwyższej Jakości, przyznawanym firmom realizującym politykę personalną wyróżniającą się na tle innych organizacji. Może zechcesz rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, jakie konkretnie aspekty pracy w niej składają się na Twoją opinię i na tę nagrodę?

@Edyta

No weź się nie wysilaj, te teksty są napisane takim językiem, że są niewiarygodne.

Matros

Znakomite te pikantne parówki tylko dlaczego nie można ich już dostać , czyżby to była jednorazowa , sondażowa partia ?

Urszula
@Matros

Niestety, nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie. Proponuję Ci jednak, żebyś napisał bezpośrednio do Animex i dopytał o to. Na tej stronie znajdziesz kontakt bezpośrednio do firmy: http://www.animex.pl/kontakt/dzial-sprzedazy/ Daj mi później znać, co Ci odpisali.

Antoś

Witam. Chce iść do pracy do animexu na produkcję ktoś coś mi opowie jaka atmosfera praca .

Przemysław
@Antoś

Firma Animex poszukuje jeszcze pracowników na produkcję? Wiesz o tym od znajomych, czy może widniała wcześniej informacja o prowadzonym naborze na to stanowisko? Obecnie widzę, że poszukiwani są przedstawiciele handlowi oraz sekretarki, więc stanowiska niezwiązane z produkcją. Napisz, czy rekrutowałeś na to stanowisko, a jeżeli tak to czy udało Ci się odbyć rozmowę kwalifikacyjną w tej sprawie.

marcin

witam pracowałem tam jako ((usunięte przez administratora))powiem wam tak miła atmosfera ludzie spoko (usunięte przez administratora)

Majster

Jestem nowym pracownikiem tej firmy i od pierwszego dnia już mi się tam spodobało. Praca nie ciężka może tylko z tymi zmianami trochę lipa ale da się przeżyć. Bardzo miła i przyjazna atmosfera naprawdę mili i pomocni ludzie. Pracuje na magazynie ekspedycji i pozdrawiam wszystkich z działu ;) Polecam i zapraszam do pracy :D

@Majster

A ile kasy można wyciągnąć na magazynie. I jak te zmiany wygladaja

oliwka
@Majster

Mi na początku tez sie bardzo podobało........ Jednak zdałam sobie sprawe , ze ludzie sa straszni (nie wszyscy oczywiscie). Na magazynie panuje (usunięte przez administratora), robia z ludzi durni.Jednym słowem szzzzzok....

Zostaw merytoryczną opinię o Animex S.A. - Morliny

• Jak się pracuje w Animex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Animex S.A.?

Kandydaci do pracy w Animex S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Animex S.A.