Gryfskand spółka z.o.o

Opinie o Gryfskand spółka z.o.o

maly 2010-08-26 12:19:12
katastrofa
Ten co dużo wie 2011-02-07 17:17:30
Produkcja w skrajnie brudnych warunkach. Atmosfera pracy bardzo stresująca za wszystko nagany, kadra kier nie ma pojęcia o systemie pracy i psychologi pracy, [usunięte przez moderatora] wykształceni za wszystko kara a jak coś się popsuje to nie dlatego, że to pracuje cały czas tylko dlatego że zdewastowałeś. [usunięte przez moderatora] Wyzysk pracowników duża rotacja.
anonim 2011-08-05 16:38:11
anonim - 2011-02-11 16:49:07

Ten co dużo wie - 2011-02-07 17:17:30

Produkcja w skrajnie brudnych warunkach. Atmosfera pracy bardzo stresująca za wszystko nagany, kadra kier nie ma pojęcia o systemie pracy i psychologi pracy, buce wykształceni za wszystko kara a jak coś się popsuje to nie dlatego, że to pracuje cały czas tylko dlatego że zdewastowałeś. Banda głupków i nic więcej. Wyzysk pracowników duża rotacja.

zgadzam sie MOBING i nic wiecej ze tez jeszcze sie nie wzia za tego brynola

Tak to sie pisze o" bucach wykształconych" jak samemu nie ma sie wykształcenia - wy pewnie nie macie i nie macie tez pojęcia jak sie zarządza. A to ze jeden z drugim odejdzie jakie to ma znaczenia dla firrmy. przestańcie filozofować a weźcie sie do pracy
Pan Ktoś 2012-04-18 20:21:07
Najgorszy system zarządzania jaki widziałem. [usunięte przez moderatora] Bałagan. Skrajnie brudne warunki. Nie polecam pod żadnym względem. Wykorzystywanie pod każdym względem.
Marek 2013-02-08 08:46:43
Dużo wypadków, nie dbają o pracowników, po wejściu na teren pierwsze wrażenie jest tragiczne i nic go ni zmienia.
Celnik 2013-02-12 21:32:48
:P śmiesznie ... brutalna robota ... ! Stf okropny ! zero motywacji zarobków perspektyw ! Wiocha.pl Kadra kierowncia od pluga oderwana ... !
nick 2013-12-27 20:24:05
Robota jest brudna, bo to praca przy produkcji węgla drzewnego i brykietu. Kadra zarządzająca zachowuje się ...[cenzura] NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU. Zero motywacji, (usunięte przez administratora)
nikos 2015-01-27 10:03:40
Nie szanuja ludzi , doze zapylenie, na start najnisza krajowa,od nowego podwyzka 30 gr ale obcieli premie o 3% szkodliwego nie placa, a tonaz 27 ton kto to zrobi, zero motywacji, normalnie porazka
anonymus 2015-04-24 12:56:17
Większości którzy tam pracują szczerze współczuje.Bo raczej nie mają wyjścia i zgadzam się z opisami wcześniejszych wpisów ma temat pracy w całokształcie.Dlaczego nie wszystkim,ponieważ są i tacy którzy po znajomości mają bardzo dobre posady a co za tym idzie wynagrodzenia i się nie napracują.A co najważniejsze nie ubrudzą.
abgde 2016-06-02 19:49:42
potrzebują na mistrza magazynów, pytanie co się stało z poprzednią osobą, jakie warunki dla tego stanowiska, jaka płaca +/-, a może szukają kozła ofiarnego, dzięki proszę o odpowiedź, pozdrawiam
anonim 2016-06-03 15:31:52
jak piszesz takie rzeczy to wiesz co się tam dzieje
Nicck 2016-07-10 14:40:50
Jak masz za co jeść to odradzam te doświadczenia z tym pracodawcą
Karol 2016-10-09 00:17:08
okropne warunki pracy, bałagan, brud, krzyki, wyzwiska. Nie polecam tej firmy do pracy nigdy i nikomu.
Guli 2016-11-19 09:41:45
Jedno określenie na warunki pracy i atmosferę pracy - Świat się pomylił.......... Wyjęte miesiące z życiorysu ale za to doświadczenie zdobyte jak wygląda najgorsza firma - niezapomniane. Pozdrawiam i współczuje tam pracującym.
Zostaw swoją opinię o Gryfskand spółka z.o.o - Gryfino
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gryfskand spółka z.o.o