Gryfskand spółka z.o.o

Opinie o Gryfskand spółka z.o.o

maly 2010-08-26 12:19
katastrofa
Ten co dużo wie 2011-02-07 17:17
Produkcja w skrajnie brudnych warunkach. Atmosfera pracy bardzo stresująca za wszystko nagany, kadra kier nie ma pojęcia o systemie pracy i psychologi pracy, [usunięte przez moderatora] wykształceni za wszystko kara a jak coś się popsuje to nie dlatego, że to pracuje cały czas tylko dlatego że zdewastowałeś. [usunięte przez moderatora] Wyzysk pracowników duża rotacja.
anonim 2011-08-05 16:38
anonim - 2011-02-11 16:49:07

Ten co dużo wie - 2011-02-07 17:17:30

Produkcja w skrajnie brudnych warunkach. Atmosfera pracy bardzo stresująca za wszystko nagany, kadra kier nie ma pojęcia o systemie pracy i psychologi pracy, buce wykształceni za wszystko kara a jak coś się popsuje to nie dlatego, że to pracuje cały czas tylko dlatego że zdewastowałeś. Banda głupków i nic więcej. Wyzysk pracowników duża rotacja.

zgadzam sie MOBING i nic wiecej ze tez jeszcze sie nie wzia za tego brynola

Tak to sie pisze o\" bucach wykształconych\" jak samemu nie ma sie wykształcenia - wy pewnie nie macie i nie macie tez pojęcia jak sie zarządza. A to ze jeden z drugim odejdzie jakie to ma znaczenia dla firrmy. przestańcie filozofować a weźcie sie do pracy
Pan Ktoś 2012-04-18 20:21
Najgorszy system zarządzania jaki widziałem. [usunięte przez moderatora] Bałagan. Skrajnie brudne warunki. Nie polecam pod żadnym względem. Wykorzystywanie pod każdym względem.
Marek 2013-02-08 08:46
Dużo wypadków, nie dbają o pracowników, po wejściu na teren pierwsze wrażenie jest tragiczne i nic go ni zmienia.
Celnik 2013-02-12 21:32
:P śmiesznie ... brutalna robota ... ! Stf okropny ! zero motywacji zarobków perspektyw ! Wiocha.pl Kadra kierowncia od pluga oderwana ... !
nick 2013-12-27 20:24
Robota jest brudna, bo to praca przy produkcji węgla drzewnego i brykietu. Kadra zarządzająca zachowuje się ...[cenzura] NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU. Zero motywacji, (usunięte przez administratora)
nikos 2015-01-27 10:03
Nie szanuja ludzi , doze zapylenie, na start najnisza krajowa,od nowego podwyzka 30 gr ale obcieli premie o 3% szkodliwego nie placa, a tonaz 27 ton kto to zrobi, zero motywacji, normalnie porazka
anonymus 2015-04-24 12:56
Większości którzy tam pracują szczerze współczuje.Bo raczej nie mają wyjścia i zgadzam się z opisami wcześniejszych wpisów ma temat pracy w całokształcie.Dlaczego nie wszystkim,ponieważ są i tacy którzy po znajomości mają bardzo dobre posady a co za tym idzie wynagrodzenia i się nie napracują.A co najważniejsze nie ubrudzą.
abgde 2016-06-02 19:49
potrzebują na mistrza magazynów, pytanie co się stało z poprzednią osobą, jakie warunki dla tego stanowiska, jaka płaca +/-, a może szukają kozła ofiarnego, dzięki proszę o odpowiedź, pozdrawiam
anonim 2016-06-03 15:31
jak piszesz takie rzeczy to wiesz co się tam dzieje
Nicck 2016-07-10 14:40
Jak masz za co jeść to odradzam te doświadczenia z tym pracodawcą
Karol 2016-10-09 00:17
okropne warunki pracy, bałagan, brud, krzyki, wyzwiska. Nie polecam tej firmy do pracy nigdy i nikomu.
Guli 2016-11-19 09:41
Jedno określenie na warunki pracy i atmosferę pracy - Świat się pomylił.......... Wyjęte miesiące z życiorysu ale za to doświadczenie zdobyte jak wygląda najgorsza firma - niezapomniane. Pozdrawiam i współczuje tam pracującym.
Wata 2016-12-28 22:18
Nicck, Karol, Guli w ilu firmach już pracowaliście. wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jak praca taka płaca.O ile wiem kto chce pracować i uczciwie pracuje ten ma i kasę i możliwość awansu ale gdzie są tacy ludzie.Brudno- przerabiają węgiel nie mąkę.Ładnie to tak srać na byłego pracodawcę bo widzę że już tam nie pracujecie.Co o Was sądzi wasz obecny pracodawca jeżeli takiego teraz macie.
Zibi 2016-12-30 23:06
Chłopie sam potwierdzasz więc ? ........ każdy ma prawo do opinii - nie ma dymu bez ognia !!!
nicck 2017-02-01 08:34
WATA ,ty to taki cwaniak jesteś takie mądrości (jak ktoś uczciwie pracuje...) ,a może jesteś jednym z tych co tak chętnie ps. z polecenia do kierownika ... na drugiego ,no nie którzy to się potrafią ułożyć żeby było lżej...i w kieszeni więcej .
dfwe 2017-02-09 01:23
napisał Misiewicz.
NickyNick 2017-03-04 17:38
A waszym zdaniem jak jest na watsztacie? Chodzi o pracę ślusarz/spawacz. Jak zarobki? Na czym ogólnie polega praca? Atmosfera...? W poprzednich firmach byłem zatrudniony jako spawacz więc spawałem a tu...?
Zostaw swoją opinię o Gryfskand spółka z.o.o - Gryfino
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gryfskand spółka z.o.o