Fair Packaging Sp. z o.o.

Szamotuły

Opinie o Fair Packaging Sp. z o.o.

admin 2015-07-29 11:47:42
Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy Fair Packaging Sp. z o.o. Wielu użytkowników czeka na twoją wiedzę i opinię.
były 2015-10-17 23:06:19
NIE POLECAM, ATMOSFERA BEZNADZIEJNA W GRONIE STARYCH SZCZERBATYCH WREDNYCH KOBIET, ILE BYŚ HAROWAŁ TO IM ZAWSZE MALO, LATAMI MOŻNA PRACOWAĆ NA UMOWĘ ZLECENIE I CZEKAĆ NA OBIECANĄ UMOWĘ KTÓRĄ MYDLĄ OCZY, W BIURZE BANDA LIZUSÓW, BRYGADZISTÓW NIE MAM POJĘCIA JAKIMI KRYTERIAMI ZATRUDNIALI BO SĄ TĘPYMI ZADUFANYMI LENIWYMI CIAPAMI OBOJĘTNYMI NA POTRZEBY PRACOWNIKÓW A JAK NORMY NIE WYROBISZ TO PO GODZINACH ZAP.....LASZ NIE POLECAM BO TAK TRZEBA ZASUWAĆ ŻE NIE MA CZASU SIĘ NAPIĆ WODY
ruuda tanczy dla mnie 2016-07-22 13:13:57
Jak mowia mlodzi luuuudzie Masakracja... ttak jak kolega wyżej napisal mydla oczy ze dostaniesz umowe o pracy po 2/3 miesiacach przerobionych na zleceniowce a tak naprrawde napie....alasz ciagle na tym samyym wozku i przede wszystkim za dammmski ch**j 1200 miesiecznie jak tuu wyzyc? z providentem pod pachha !
Zostaw swoją opinię o Fair Packaging Sp. z o.o. - Szamotuły
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fair Packaging Sp. z o.o.