Opinie o Przedsiębiorstwo Nan Andrzej Nelson Małgorzata Nelson sp.j. w Zajączkowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Nan Andrzej Nelson Małgorzata Nelson sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Nan Andrzej Nelson Małgorzata Nelson sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Nan Andrzej Nelson Małgorzata Nelson sp.j. w Zajączkowo

Olga

Można jeszcze aplikować na operatora folii? Bo na stronie firmy taka oferta wisi. Piszą tam że po szkoleniu zarobki 3700 brutto, prawda to? Ile czasu trwa szkolenie? I czy z każdym można się tu dogadać? Dajcie znac bo nie wiem czy cv wysyłać.

Wanda

Hmmm a jak to jest faktycznie z tymi wypłatami dla pracowników? Byłą tu mowa, że ludzie odeszli, bo nie dostawali pensji. A finalnie zaległości zostały uregulowane i każdy dostał wypłatę?? Ktoś wie, czy jak pracownicy dochodzili, to dostali np. świadectwa pracy czy z tym też były kłopoty?

Aa
@Olga

Zakład ogłosił upadłość i jest w trakcie likwidacji

Irena
@Aa

Naprawdę, co z pracownikami? Pytam o to, czy dostaną teraz jakieś odszkodowanie albo odprawę chociaż. I gdzie można znaleźć jakąś oficjalną informację na ten temat?

Dorota

Co za problem w tym, że zapytano tutaj? To jest potwierdzona informacja z tą upadłością, bo na google nic nie znalazłam?

U
@Dorota

Proszę sprawdzić na KRZ i wpisać krs firmy

Sylwia
@U

Wiadomo jaki jest powód tej upadłości? Co się stało że zakład musiał zostać zamknięty? Co z pracownikami? Wszyscy zostali należności?

U Nowy wpis
@Sylwia

Większość się zwolniła z winy pracodawcy bo nie otrzymała wynagrodzenia za miesiąc marzec po drugie z matematyki Andrzej miał chyba jedynkę bo firmę zadłużyć na prawie 27 milionów to jest mistrzostwo świata, poprostu chciwość i narcyzm jego osoby doprowadziło do rozpadu fajnej firmy i ludzi którzy fajną atmosferę tworzyli.

Wanda Nowy wpis

Weszłam sobie na ich stronę i tam znalazłam ogłoszenie na posadę OPERATOR FOLII / KONFEKCJONER FOLIIi dawali tam 3700 zł brutto po szkoleniu. I tu mam pytanie, ile trwa takie szkolenie przed podjęciem pracy? I jaka jest, o ile jakaś jest, kasa na tym szkoleniu? Czy ono jest bezpłatne i nie ma pensji za ten okres?

Lx Nowy wpis

Nan nie istnieje od 31 marca Andzej zalega pensję pracownikom!

trick

Witam były pracownik , 80% pracowników to praktycznie emeryci i zlepek osób z orzeczeniem niepełnosprawności , za tonaż od 1,5 tony do 2,5 tony przerobu dają benefit wódkę raz w miesiącu 700 setkę szok , pół roku pracy kręgosłup do wywalenia, nowi pracują za nich. Jeśli chodzi o BHP wystarczy spojrzeć na niektóre stare maszyny bardzo niebezpieczne przez 3 miesiące miałem 2 kontuzje bardzo niebezpieczne, wystarczy spojrzeć na dłonie pracowników albo pocięte lub brak! ODRADZAM.

Prawie były pracownik.
@trick

Zgodzę się , że praca nie jest lekka i łatwa. Nie mniej jednak każdy przychodzi pracować ,żeby za to otrzymać wynagrodzenie.to normalne. Jeśli jednak do pracy przychodzi typ, który całkowicie nie stara się zaangażować w wykonywanie powierzonych mu obowiązków a większość czasu w jakim widniał w rejestrze firmy przebywał na zwolnieniach i to nie z powodu odniesionych kontuzji tylko swojego lenistwa to jednym słowem melepeta. Tak jesteś melepetą panie A.do tego stopnia ograniczonym , że gdy nie chciało ci się przyjść na swoją zmianę w niedzielną służbę to kłamałeś ,że idziesz zeznawać na policję......serio????? trzylatek lepszą ściemę by wymyślił. Wiadomo ,że kontuzje się zdarzają. ale przy pracy trzeba używać głowy do myślenia .a jak ktoś się leserem urodził to pracoholikiem nie zdechnie...Boże chroń każdą firmę przed takimi unikatami.......

Rozbawiony
@trick

Nie napisałeś o wspaniałym gościu, bez dwóch kończyn. Ale to pewnie dlatego, że mogłeś go nie widzieć, przez Twoje nieobecności.

Lider

Liderem zostałem po trzech latach, i nie za ładny uśmiech tylko za wiedzę i pracowitość. Odniosę się również do tych "flaszek". Firmie nie chodziło o to by pogardzić pracownikiem, nikt nikomu na siłę nie dawał. Z tego co wiem to wszyscy pracownicy produkcji mają ręce i nogi. Jeśli ktoś pisze, że doznał dwóch poważnych kontuzji przez rok to znaczy, że więcej czasu spędzał na chorobowym niż w pracy. Praca owszem jest ciężka nikt tego nie ukrywa. Jak w każdej pracy są plusy i minusy. Przyszedłem tutaj zarobić na bilet do Norwegii ale leci mi już 6 rok. Trzeba poprostu polubić tą pracę i zrozumiec specyfikę tej pracy.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Nan Andrzej Nelson Małgorzata Nelson sp.j.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Przedstawiciel firmy

Dziękuję za subiektywną opinię, pracował Pan rok w latach 2020/2021 na stanowisku pomocnika mając zapewniony rozwój wystarczyło z tego skorzystać nie skorzystał Pan może stąd Pana niezadowolenie. W firmie osoby z stażem kilkunastu lat zatrudnienia stanowią ponad 80% zatrudnianej załogi, myślę, że to przy obecnym poziomie bezrobocia w Polsce, dostępie do rynku pracy i łatwości w zmianie pracodawcy świadczy o prawdziwych warunkach panując w firmie Nan.

trick
@Przedstawiciel firmy

Witam były pracownik , 80% pracowników to praktycznie emeryci i zlepek osób z orzeczeniem niepełnosprawności , za tonaż od 1,5 tony do 2,5 tony przerobu dają benefit wódkę raz w miesiącu 700 setkę szok , pół roku pracy kręgosłup do wywalenia, nowi pracują za nich.(usunięte przez administratora)

trik

Przestrzegam prace w tym zakładzie pracowałem tam 1 rok w 2021 roku. [tragedia]

Łucja

Państwo Nelson do Nan szukają teraz operatora maszyny https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/operator-maszyn,praca.gov.pl436c9eced698685882d9c8cebdea9965,zajaczkowo Płacą od 3.100 zł brutto plus premia do uzgodnienia, a ponad 2 lata temu pisaliście tutaj, że 3.700 zł. To jak to jest? Te 3.700 to było już z premią, czy podstawa, tylko czemu wyższa niż w 2021 roku? Kto mi wytłumaczy?

waldam

Witam jestem pracownikiem firmy NAN z 4-letnim stażem.Z moich obserwacji powiem tak praca nie jest możne zbyt lekka ale Ci którzy naprawdę chcą pracować to mogą zarobić te 3.700. Wystarczy trochę zaangażowania i przejść szkolenia na maszynach.Osobiście znam młodych chłopaków którzy w niedługim czasie tj ok.1-roku sięgnęli tej kwoty która była w ogłoszeniu. Wystarczy chcieć i przestać patrzeć na konto po przepracowanym miesiącu przecież żadna firma nie zapłaci takiej sumy na start .Powiecie ze jestem nieobiektywny nie porostu są to moje przemyślenia co do firmy NAN .Moim zdaniem najpierw pokaz co potrawisz potem negocjuj .Tak było jest i będzie.

@waldam

Zapewne panu K z handlowego udzieliły się emocję.

@Jolanta

@Jolanta A powiedz, czy w Nan istnieje możliwość awansu? Z góry dzięki.

Jolant
@Jolanta

Jak w każdej firmie im więcej posiadasz umiejętności i wiedzy na temat pracy to naturalnie awansujesz .

waldam
@Jolanta

Oczywiście ze tak i to w krótkim czasie.

Damian
@waldam

To świetna wiadomość. Aby uzyskać awans, trzeba dodatkowo poszerzać swoje kwalifikacje, czy wystarczy samo zaangażowanie w pracę i sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków?

Kazia

Witam. Czy studenci dzienni są przyjmowani do pracy? Jak z grafikiem, czy jest on elastyczny ? Pozdrawiam

Pseudonim

Praca dość ciężka i wymagająca brygadziści słabo przeszkoleni w zakresie zarządzania zespołem kierownictwo priorytetowo nastawione na klienta a to pracownik jest najważniejszy musi czuć się szanowany i doceniany niestety firma rodzinna nie ma nic wspólnego z atmosferą panującą na produkcji.

Kot

Pracowałam Nie polecam

@Kot

Twoja wypowiedź jest dosyć krótka i niewiele wnosi na ten moment do forum. Może warto żebyś napisała, jakie są powody Takiej opinii? Liczę na konkretne przykłady z Twojej strony, a pomożesz nam w wyciągnięciu odpowiednich wniosków na temat Przedsiębiorstwo Nan.

Red

Napewno nie na produkcji ☺

Kamil

Jestem ciekawa czy firma stosuje benefity dla pracowników ?

Red

3700zł kwotę tą można osiągnąć nawet w pół roku ,praca może nie należy do lekkich ale do obsługi brygadzista wyznacza przeważnie jedna maszynę i można spokojnie pracować,system dwuzmianowym idealny dla osób mających rodzinę tj.bierzesz dwa dni wolne a z grafiku praktycznie wychodzi sześć dni . Pozdrawiam i polecam.

Niki

Przecież nikt nie mówi jakie ma zarobki, to jest niewskazane takie mam wrażenie.

rumcajs

Ogłoszenie że po szkoleniu 3700 brutto to śmiech na sali nikt nigdy takiej umowy nie widział . Jawne oszustwo

Miras

Praca porażka można się garba nabawić, dostajesz 2 tys na konto i parę stów w kopertę jak za komuny.. Myślę że prędzej czy później dyrektor odpowie za te podstołowe pieniądze.. czyli sumując jak pójdziesz na l4 to (usunięte przez administratora) dostaniesz bo właściciel cie (usunięte przez administratora)

Boniek

To lipa, ogłoszenie jest tylko po to aby pokazać się na rynku.

@Boniek

Żadna "lipa". W ostatnich dwóch tygodniach zatrudnione zostało 8 osób. Poza tym firma istnieje na rynku od roku 1994, więc ogłoszenie nie jest sposobem na "pokazanie się na rynku".

mariusz

ja też pracowałem w tej firmie i jeżeli sam piszesz,że w ostatnim czasie zostało zatrudnionych 8-pracowników to świadczy o kłopotach tej firmy,jest tam częsta rotacja i ciągłe zapotrzebowanie na tanią siłę roboczą to jest (usunięte przez administratora) ja pracowałem z 2-gą grupą a zapi....lałem jak górnik na prymitywnym młynku i samo-robnych maszynkach do streczu a wypłata to porażka,powinienem pracować po 7-godz. a pracowałem po 12-godz. kierownik Marcin obcinał godziny tak żeby pasowało szefostwu i tak na marginesie to do porządnego zakładu pracy trzeba się dobijać a wy zawsze potrzebujecie murzynów.

@mariusz

Pokrętna dedukcja. Zostało zatrudnionych a nie zwolnionych 8 osób. Nie świadczy to raczej o kłopotach firmy wręcz przeciwnie. Skład osobowy pozostaje w większości ten sam, co przy obecnym zapotrzebowaniu rynku pracy, łatwości w jej podjęciu, powinno dać jasną odpowiedź. P.S. Stwierdzenie " a wy zawsze potrzebujecie (usunięte przez administratora)" nie wymaga szerszego komentarze a jedynie korekty administratora....

noname

W firmie pracuję wiele lat jak i reszta starej załogi, zatrudnienie zostaje zwiększone z powodu rozwoju, w firmie pracują osoby z stażem nawet 24 lata, prawdą jest, że w ostatnim czasie przewija się dużo młodych pracowników, ci z pokolenia smartfonów niestety nie nadają się do tego typu produkcji.

Olga

Jeśli nie ma podstawy to z całą pewnością nikt nie potraci nic!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Nan Andrzej Nelson Małgorzata Nelson sp.j. - Zajączkowo

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Nan Andrzej Nelson Małgorzata Nelson sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Nan Andrzej Nelson Małgorzata Nelson sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Nan Andrzej Nelson Małgorzata Nelson sp.j.?

Przedsiębiorstwo Nan Andrzej Nelson Małgorzata Nelson sp.j.
1.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Zajączkowo 35d
    83-111 Zajączkowo
  • NIP: 5930208743 KRS: 0000085565

Przedsiębiorstwo Nan Andrzej Nelson Małgorzata Nelson sp.j.