Opinie o Scandinaval w Helsinki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Scandinaval. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Scandinaval o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scandinaval w Helsinki

wbc

to wszystko prawda to jedno wielkie [usunięte przez moderatora]

Czytam te wypowiedzi i zupelnie nie rozumiem firma ok kasa co miesiac nigdy sie nie opuznila kontrakt ponad rok a nie jak to zwykle bywalo 2-3 miesiace.Pieniazki dobre wysylam zonie co miesiac naprawde nie wiem o co wam chodzi ?.a ze kilku ludzi z brzezin a czy wy nie pomoglibyscie swoim znajomym??z firma kogos oszukala??Jakos nie pamietam.A ze trzeba robic to normalne po to tu jestesmy zreszta niemcy tez patrza na ich rece a jak oni ich spuszcza to my stracimy prace a oni kontrakt to chyba normalne dla normalnie myslacych ludzi.

Walenty

Witam, jak milo poczytac, co Polacy o swoich rodakach mysla. Nic sie nie zmienilo, jak sie komus powiodlo, to trzeba go wdeptac. Znam ludzi, ktorzy wyjechali do USA, tam ciezko pracowali na sukces, ale jedynymi, co im szkodzili byli Polacy. Jak do mnie dzwonil rozgoryczony, to powiedzial, ze jak zobaczy w okolicy mili od swojego domu Plaka to bedzie strzelal bez ostrzezenia. Ta firma daje dobrze zarobic okolo 100 pracownikom. Skoro jest tak zle, to gdzie cala reszta. Te wszystkie wpisy swiadcza tylko i wylacznie o zlej woli piszacych, lub tych co nigdy w poniedzialek nie sa zdolni do pracy. A tym, co sie firma nie podoba, proponuje powrot do kraju, nikt po was nie bedzie rozpaczal, na wasze miejsce sa setki chetnych.

Gall

Ta firma to jeden wielki krzak.Właściciel to[usunięte przez moderatora] a lody kręcą Polacy, robiliśmy z mim intresy wszystko było dobrze do momentu kiedy nie pojawili się Zareccy. Nie polecam z nimi wpółpracy, po co nerwy, próby [usunięte przez moderatora] itd. Szemrane towarzystwo i łgarze.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Scandinaval? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Panowie nikt nie odbiera na podane telefony może sa jakieś inne namiary na tą firmę był bym wdzięczny. Abonet jest niedostępny....

Panowie, a czy któryś z was dysponuje polskim nr telefonu do nich?albo fińskim? byłbym wdzięczny.

A co ty wiesz o [usunięte przez administratora], jak sie interesujesz nie tym co trzeba zamiast robota, to ja z takim nie chce robic. Takich jak ty wszedzie spuszczaja, bo nikt nie lubi jak ktos wsadza nos w nie swoje sprawy. Zamiast robolem zostan dyrektorem, to siebie pierwszego bys spuscil.

Mark

Sluchaj, ty anonim, z Brzezin jest moze ze trzy, cztery osoby. Jak sie obijasz i sabotujesz robote, to nie licz ze ci beda placic, Ja robie co mi kaza jak najlepiej potrafie, nikomu nie wchodze w[usunięte przez administratora]. Robota lepsza jak u Germanow i lepiej platna

do przydupasa z Brzezin

Tak se to tłumacz oszołomie z Brzezin. Wszyscy dobrze wiedzą o kogo chodzi. Nie czepiaj się literówki...

Jak mozna wierzyc w takie opinie skoro w pierwszym poscie sa az dwa bledy w nazwisku wlascicielki... Pewnie osoba piszaca ten post nawet nie miala z nimi kontaktu :)

WitamCzy mógłby mi ktoś dac namiary na tą firmę,jak się z nimi skontaktowac?

Farosz z Brzezin

He he dobre dobre. Prawda smutna ale prawda

Ksiądz z Brzezin

Alleluja Alleluja moi kochani. Proszę Was nie wyjeżdzajcie więcej z Brzezin bo nikt mi już na tacę nie rzuca :-( I jak mam lać paliwo do mojego Jaguara. Bardzo prosze [usunięte przez administratora]nie rekrutujcie ludzi z Brzezin. Dajcie im juz spokój. Szukajcie innych wieśniaków. Bóg Zapłać

Zgadzam się byłem tam na OL3 jedno wielkie dziadostwo szkoda słów!!!!!! Rodzine układy, donosicielstwo, [usunięte przez administratora] i nic więcej!!!! Uważajcie na nich!!!

Uważajcie na firmę Scandinaval Finland Oy. Rekrutację przeprowadza [usunięte przez administratora]!!! Firma Krzak!!! Rodzinne układy. Praktycznie rzecz biorąc w tej firmie to już pracuje 90% ludzi z Brzezin!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Scandinaval - Helsinki

• Jak się pracuje w Scandinaval?

Zobacz opinie na temat firmy Scandinaval tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Scandinaval