Opinie o Scandinaval w Helsinki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Scandinaval. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Scandinaval o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scandinaval w Helsinki

Czy można liczyć w Scandinaval na prywatną opiekę medyczną?

Janusz Nowy wpis

Tak jest lekarz firmowy ale to zazwyczaj sprawy zwiazane z praca

Seba Nowy wpis

Czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca na prefabrykacji w tej firmie po ile godzin robicie i czy zajob jak w Niemczech czy normalniej

jurek Nowy wpis

firma dobra

Grażyna

@hey, dziękujemy za Twój komentarz w wątku firmy Scandinaval, a jak oceniłbyś warunki pracy w tej firmie? Informacje dotyczące nowych zatrudnień także będą tu bardzo interesujące, zachęcam Cię do kolejnej wypowiedzi w tym wątku. Nowe informacje będą tu bardzo przydatne dla innych użytkowników!

hey
@Grażyna

Pani Grażyno:) Warunki pracy uzależnione są od tego na jaką budowę się trafi. Tak jak pisałem wcześniej jeżeli trafi się na prowadzącego Fina lub normalnego Polaka to jest wszystko dobrze ponieważ jest to praca męcząca, ciężka bo przez 10 godzin człowiek ze stalą pracuje czy na ziemi czy na wysokościach i oni dobrze to rozumieją, że swoje ciało trzeba szanować a nie zakatować się a na drugi dzień powtórka i tak przez tydzień, dwa? ileż można? a można, jak się trafi pod firmę podwykonawczą która w swych szeregach ma totalnych idiotów i każdy kto pracował wie o jaką firmę mi chodzi i jakich ludzi. Karierowicze którym wiecznie mało i a jak zobaczą biały kask Fina na budowie to jak by sraczki dostali, o mało o własne nogi się nie przewrócą. Scandinaval Finland Oy moim zdaniem traktuje Bardzo dobrze pracowników, Podkreślam to jest moje zdanie jako człowieka który tam pracował. Podkreślam, że firma udostępnia samochody i zwraca za benzynę jak i za komunikację miejską. Ludzie narzekają na mieszkania, mnie osobiście udało się trafić koniec końców na fajne mieszkanie gdzie sprzątaliśmy razem i dbaliśmy o to żeby mieszkało się nam jak najlepiej. Ludzie którzy narzekają na mieszkania mają i nie mają racji. Nie zawsze może być cudny prysznic czy kuchnia...Ale jak leniu zasrany posprzątasz po sobie, umyjesz raz na tydzień wannę i się z ludzmi zorganizujesz na mieszkaniu o wspólny porządek to wiesz mi, że będzie dobrze. Nie dbacie o to bo to nie wasze, tak samo jak i o samochody, sam niestety o to ostatnie też za bardzo nie dbałem. Natomiast o mieszkanie zawsze i było super. Wszystkim tak bardzo narzekającym polecam się zwolnić skoro jest tak źle. Najbardziej rozbawiało mnie zawsze jak słyszałem ile to teraz w Polsce zarobić można i że każdy miał super ale jakoś mimo wszystko i w dziwny sposób są tutaj i pracują...no to jak? Piszę to totalnie obiektywnie z mojej strony. Z tego co wiem to ludzie są potrzebni ponieważ Finlandia rozwija się niesamowicie, wszędzie widać dźwigi a Polacy uważani są za dobrych fachowców. Jedyne co było beznadziejne to tak zwany bank godzin gdzie nie otrzymywało się pełnego wynagrodzenia za wykonaną pracę tylko za 160 godzin a resztę odkładało się na następny miesiąc lecz tak z tego co wiem jest też i w innych firmach, więc i w innych fimach można by mieć o to pretensję. Ja osobiście polecam firmę i podkreślam, że jeżeli komuś się nie spodoba to naprawdę można zmienić pracodawcę lub wrócić do domu. Jeżeli ktoś będzie miał pytania proszę pisać. Obiecuję, że obiektywnie na nie odpowiem.Pozdrawiam.

gt2775
@hey

A jaki tam zarobki na 2 tygodnie no i oczywiście czy payvaraha jest?

Marcin83
@hey

A jakwyglądają zarobki dla doświadczonego zbrojarza czytającego rysunki

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Scandinaval? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Gosia

Jeżeli chodzi o ScandinavalFINLAND OY to firma bardzo dobra Mąż tam pracował i nigdy nie było z niczym problemów a nawet sami wychodzili z różnymi inicjatywami sami.

Zenon
@Gosia

A mąż gdzie obecnie pracuje

Łucja
@Gosia

Rozumiem więc, że z opowiadań męża możesz wywnioskować, że warto podjąć się pracy w Scandinaval. Zgadza się? Może namówisz męża do napisania opinii, w której będzie bazował na własnych doświadczeniach? Na pewno pozwoli to uzyskać jeszcze więcej informacji odnośnie pracy w firmie.

Kostek

A mnie się zdaje, że przez najbliższy czas nikt nie będzie miał możliwości wyjazdu do pracy w firmie.

Jakie są warunki zatrudnienia w Scandinaval?

Damian

Zadzwon do nich to poznasz warunki z pierwszej ręki

Hej, czy w firmie Scandinaval płacą za nadgodziny?

Jaro

Maja tak zwany bank godzin na wielu budowach Ale płaca tez nadgodziny

Leszek

Wiecie czy firma potrzebuje teraz nowych ludzi? Jakie warunki mieszkaniowe zapewniają?

Pawel
@Leszek

Słyszałem ze potrzebują A mieszkania to zależy w jakim mieście jesteś W Helsinkach to w blokach wynajmują

Grażyna

@hey Bardzo serdecznie dziękuję Ci za odpowiedź. Na pewno swoimi uwagami pomogłeś innym użytkownikom forum, którzy są zainteresowani pracą w Scandinaval. Czy ktoś z Was jeszcze chciałby dodać coś na temat wyżej wspomnianego pracodawcy? Może wiecie, czy aktualnie poszukują nowych pracowników? Zachęcam Was gorąco do wypowiadania się na tym wątku.

hey

Witam Serdecznie i na wstępie chciałbym napisać, że pracowałem w tej firmie, poznałem właścicieli jak i osoby pracujące i znam to wszystko od wewnątrz. Scandinaval Finland Oy to dobry pracodawca. Zbrojarka to ciężki kawał chleba i w pracy niestety jak to na budowie omęczyć się trzeba i wiem co to znaczy. Wszystko zależy od tego czy prowadzącym jest Fin czy nasz cudowny rodak " Karierowicz " Polak i to właśnie polacy robią (usunięte przez administratora) którego wcześniej tutaj nie było, nie koniecznie z naszej firmy gdyż robimy też podwykonawstwo dla innych firm.Więc podziękujmy teraz sobie na wzajem/. Natomiast jeżeli chodzi o pracodawców, są to osoby bardzo w porządku które pomagają pracownikowi od samego początku, to, że ktoś ma jakiś osobisty problem to nie przekłada się na całość. Czasami trudno jest coś od razu załatwić ale Marcin i Patrycja są tylko ludzmi i nie wszystko jest też zależne do końca od nich - odpowiadam osobom Bardzo narzekającym na nich. Aby pracować i zarabiać dobre pieniążki trzeba się też na tym znać. Nikt nie broni się postarać i wykazać, nikt nie broni również zmienić firmę skoro jest tak źle a jakoś dalej ludzie tam pracują. Firma jako jedna z nielicznych moim zdaniem również dba o pracowników udostępniając im samochody służbowe. Paliwo jest rozliczane na wypłatę i nie ma z tym problemu. Marcin Pomaga we wszystkich sprawach administracyjnych jak i nie odmawia pomocy gdy spodnie się podrą, zgubisz klucz czy trzeba Ci nowe buty itd itp pani Patrycja również ale Zrozumcie w końcu, że czasami nie ma ich na miejscu albo na coś potrzeba czasu. Z Mojego Doświadczenia polecam tą firmę i ze względu na pracodawcę jak i na kraj bo jest Piękny :) A gdyby Polaczki cwaniaczki sami sobie problemów nie robili ( bo można tu wysypać nazwiska i co odwalili ) to by sobie pracowali i dalej było by dobrze. Wiem co piszę bo przecież pracowałem:) Bardzo Lubię Marcina i Patrycję i nie będę tego ukrywał, podejrzewam, że te słabe opinie raczej piszą wielce pokrzywdzone osoby ale na spokojnie zawsze można przyjechać a jeżeli ktoś uzna, że się nie opłaca to wrócić lub zmienić pracę:) Pozdrawiam Serdecznie Hey:)

Grażyna

Zapraszam was do nowych opinii w temacie firmy Scandinaval! Chętnie dowiemy się od osób związanych z tym pracodawcą wiadomości na temat warunków pracy oraz płacy, kwestie związane z oceną kwater pracowniczych oferowanych przez tą firmę również będą bardzo cenne w tym wątku! @Judasz, proszę Cię o przestrzeganie regulaminu serwisu gowork, komentarze wulgarne oraz obraźliwe są niedopuszczalne na forum!

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Mam nadzieję, że będę zadowolony!!!

Ramzes

Witam.Powiem Tak nie wiem jak wy ale nie narzekam .Przyjechalem 3 dni na ogarniece spraw" bank" skat" cuchy i Takie tam .Morze was dymali bo uwarzaliscie sie za fachowcow a tu pimocnik wyszedl jaka praca taka placa .Reasumujoc Nie jest zle zobacze co bedze potem Pozdr. T.R.

Pongos

Masakra i brak słów ,w Polsce obiecują złote góry a na miejscu co innego.Brak szacunku dla pracowników,już Polacy nie chcą pracować to biorą Ukrainców i kogo popadnie my z brygadą bylyśmy tylko 3 dni i podziękowaliśmy za wszółpracę,naprawdę nie warto.

popek monster
@Pongos

a gdzie robiles od nich i co robiliście pozdrawiam

robi

Dużo ostatnio mówi się o tej firmie. Albo przynajmniej na takie towarzystwo powiązane z nimi trafiam. Niemniej ludzie wypowiadają się na ich temat pozytywnie.

somebody

wszyscy o niej pieprza gupoty i do tej firmy wracaja.....nie srajcie w wlasny talerz....SCANDINAVAL to dobra firma....))))))jestescie wszyscy beszczelni tak ta firme opisujac

borys

w ogóle ja się zastanawiam o co wy w ogóle się tu pytacie jak firma działa głównie w Finlandii oraz Norwegii. nie mogłem nigdzie znaleźć informacji o oddziale w Polsce... chyba że ktoś ma doświadczenie z nimi właśnie we współpracy zagranicą. @iks jak widzisz strona jest ale nie Polska ale żeby od razu dochodzić do wniosku że firmy nie ma..

iks

ja też mam dużo pytań dotyczących pracy ponieważ na stronie internetowej nie moge nic znaleźć.... Strony nie ma więc może i firmy już nie ma??!! pomoże ktoś?

tralalala

illuminata, popieram twoje słowa, pracowałem tam jakiś czas i zauważyłem że z tą[usunięte przez moderatora] jest coś nie tak, a co do reszty ... firma jak firma, może nie doskonała ale jaka jest doskonała, co do kasy, zawsze na czas, kontrakt oraz reszta papierów ok, wszystko legalnie także nie rozumiem powyższych wypowiedzi, [usunięte przez moderatora] którzy pojechali za granice i naobiecywali sobie nie wiadomo co, wszystko chcieli by za free, dojazdy mieszkania i inne, czasy sie zmieniły, z Patrycją kontakt jest normalny, na budowie też jest normalnie , fajni kierownicy , firme polecam,

Zostaw merytoryczną opinię o Scandinaval - Helsinki

• Jak się pracuje w Scandinaval?

Zobacz opinie na temat firmy Scandinaval tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Scandinaval