Opinie o Mexipal Oy w Helsinki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mexipal Oy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Mexipal Oy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mexipal Oy w Helsinki

Czy pracodawca Mexipal Oy motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Heniek Portier Nowy wpis

Oczywiście, grożąc zwolnieniem ????????

Zły Nowy wpis

Z ich strony już nic nie dostaniesz

Dariusz

Może ktoś podzielić się swoją opinią o pracy, zarobkach? Chciałbym załapać się do firmy dlatego pytam.

Jak wygląda podstawa w Mexipal Oy?

mlodaka

Jaka podstawa? o co pytasz?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Mexipal Oy? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje teraz ludzi? Słyszałem , że to dobra firma ale tak dziwnie niektórzy piszą.

Bogdan

@Ja, jak to możliwe? Przecież na umowę o pracę za czas urlopu również należy się wynagrodzenie. Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w Mexipal Oy? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki?

zły
@Bogdan

Urlop wliczają w godziny robocze pedały

Bogdan

@Cienki, a kiedy jest możliwość wzięcia urlopu w firmie? Poza sezonem? Jak to wygląda w praktyce? @Jaska, takie komentarze pisane na forum publicznym mogą zostać odebrane jako pomówienie. Proszę więc o wstrzymanie się z tego typu opiniami.

@Bogdan

Urlop bierzesz kiedy chcesz tylko ci nie zapłacą za niego

Szkoda, że tak rzadko wchodzicie na to forum. Miałem nadzieję dowiedzieć się coś o pracy w firmie.

Cienki
@Zainteresowany

Panowie orka orka i orka! Z kasą zaczynają się problemy, trzeba się upominać tygodniami o brakujące godziny. O urlopie można zapomnieć , jak macie dużo siły to możecie się im tu przydać ;)

max

firma nie placi urlopow diet nie pomaga zalatwic spraw socialnych za wszystkie sprawy zwiazane z buciem tam placisz sam wyplacaja cie do godziny to jedyna pozytywna opinia ,i kwestia ubezpieczenia jest niewiadoma .Osobiscie nie polecam

Jaska
@max

To prawda banda oszustów za urlop pieniędzy brak w niczym nie pomogą. A w razie chorobowego Polskiego nie płacą. NIE POLECAM TEJ FIRMY

Lukass32

Cześć , może ktoś coś powiedzieć na temat tej firmy ?

SYLWEK.

Mam pytanie do chłopaków którzy są nadal w Helsinkach.Jak wygląda sprawa zakwaterowania (warunki).Co to za robota i czy kasa na czas(konto czy do ręki). Dajcie jakiś cynk.

Mlka
@SYLWEK.

Warunki mieszkalne ok nie placi sie za mieszkanie robota jak robota na budowie a kasa tylko na konto

sylwek
@Mlka

Siemka.Dzięki za info.Spoko jesteś.Powiesz mi coś więcej o tej robocie?W ogóle ilu nas tam robi(Polaków).Na konto fińskie czy polskie? I konkretnie kiedy są wypłaty? Bo mam być od poniedziałku ale się wacham bo robiłem więcej na prefabrykatach(na budowie też).No i jaki klimat na mieszkaniach i w robocie.Jak coś to masz u mnie flaszkę za info.

Gumbaso

Gaś kiedy się wybierasz? Ja wybieram się z początkiem wrzesnia

Gas

Panowie muwcie co jest grane na tej robocie bo sie tam wybieram

@Gas

A kiedy się wybierasz? Bo ja na 4 września.

Gas
@Gumbaso

W ten pon.lece

@Gas

A skąd jesteś podaj jakiś namiar na siebie mój znajomy tam jest

zbój Łamignat

Ta firma to wał!!! Jeśli jesteś silny i głupi to ta firma została stworzona dla ciebie. Jeżeli na dodatek masz nóż na gardle, nerwy ze stali i lubisz przygody to zapier*alaj na ruskiego , o nic nie pytaj i POWODZENIA!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Mexipal Oy - Helsinki

Mexipal Oy