Helsinki

Opinie o Olkiluoto 3 Nuclear Power Plant, Finland-praca dla niemieckiej firmy budowlanej Heitkamp

anonim 2009-02-19 17:54:25
Kiepska
j23 2010-02-26 12:53:08
praca wymarzona.. fizyczni 3000 euro na reke, za 8 godzin pracy, nadgodziny 150% dla chetnych. zima naprawde zimno ale latem zdarzaja sie naprawde cieple dni.. do tego bajeczna okolica
adasko 2010-02-26 20:10:44
Kiepska a mozesz tak rozwinac temat.A dlaczego wlasna dzialalnosc?
syrius100 2010-03-05 21:44:14
Czy ktoś może powiedzieć, w jaki sposób można starać się o pracę w tej elektrowni?
Emil 2016-04-19 08:50:40
@anonim to zależy od stanowiska, miejsca pracy itd, ale najczęściej doświadczenie (chociaż roczne-dwuletnie) jest wymagane i w sumie ciężko się dziwić.
Zostaw swoją opinię o Olkiluoto 3 Nuclear Power Plant, Finland-praca dla niemieckiej firmy budowlanej Heitkamp - Helsinki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Olkiluoto 3 Nuclear Power Plant, Finland-praca dla niemieckiej firmy budowlanej Heitkamp