Asco Co Ltd

Opinie o Asco Co Ltd

Paulina

Dla chętnych - ruszyła rekrutacja! Ogłoszenia znajdziecie tutaj - http://www.asco.net.pl/pl/page/praca ;)

mietek22

Garażżżżżżżżż w pełnym znaczeniu tego słowa . Kompletna padaka. Niedługo podzielimy los Airona z tyfusowa. Poczytajcie o nich.... może wyciągnięcie wnioski.

muszaki

Opinia jest jedna - garaż!!!. I tak już zostanie mój panie chyba że zmieni sie czuwanie na 2 zmianie. szkoda tego miejsca, kiedys bylo tam lepiej. mondry uciekli a zostali (usunięte przez administratora)

mamas

czemu caly dział handlu, który zajmował sie petentami trafił do do BSB POLAND z Ciechocina ? I czemu dyro również tam trafił.... I czemu nadal tnie się blachy dla nich w Asco...? Kto to zrozumie? $$$

Jeremi

Biszop - po co wtrącasz się do komentowania wpisów na temat firmy? Przecież nie należysz do załogi :) Każdy w firmie już wie kim jesteś , więc oszczędź sobie wstydu i przestań przekomarzać się z załogą. Jest jak jest i sam to doskonale wiesz. Nie zmienisz rzeczywistości pisząc nieprawdę na tym portalu.

Rozsądny

Firma większy garaż. Nowe szefostwo robiąc rewolucję, chce chyba ogłosić upadłość. Niepolecam.

biszop

Matt ty już nie siedź po nocy tylko się wyśpij.I nie wiem co wąchasz ale musi to byś dość mocne. A najlepiej to naucz się pisać.Dobranoc.

matt

stawki sa do bani. szefy zawsze znajda okazje zeby cie zgnojic przy wszystkich. stoisz i swiecisz oczmi. a na koniec pani z kasy mówi ci że nie zasłużyleś na talon bo ktos cie widział gdzieś tam z czymś tam. to jaks paranoja.

spawacz z Włocławka

Witam jak to jest że firma od miesiąca się ogłasza że potrzebują spawaczy i żadnego odzewu ze strony firmy .Domyślam się że dział HR się nudzi , albo dają tak nędzne stawki że głupich szukają. Proszę o info ile dostają spawacze z dużym doświadczeniem na start czy jest jakiś socjal w firmie .Dodam że nikt z firmy nie raczy nic więcej powiedzieć co raz bardziej myślę że ta firma to ściema pozdrawiam proszę o info.

biszop
@spawacz z Włocławka

Przypomnij się zadzwoń do kadr i poproś o nr.tel.do inż. spawalnika .Przyjedź na zrobienie próbek.

sarenka

mikulec ale w kontekście firmy jako pracodawca to możesz napisac czego konkretmie dotyczą te pozytywne komentarze?

Biszop

Zależy na jaki temat capie

Biszop

A masz coś w głòwce i doświadczenie?

Biszop

No i mamy rewolucję jak to pyta mikulec . Trzymam kciuki za nowego dyrektora bo naprawdę chce zrobić coś dobrego dla firmy. I oby to miało przełożenie na nasze pensje. Ale i my pracownicy musimy mu pomóc.

mikulec

Asco przechodzi jakąś rewolucję? Slychac coraz wiecej pozytywnych opinii o firmie i to od samych pracowników. Podobno jest nowy dyrektor ktory nie jest oderwany od realiow i potrafi rzeczowo i konkretnie rozwiazywac problemy. A jak faktycznie sprawa wygląda?

Jakub

Czy ktoś zna podobna firma w Toruńiu ???

@Jakub

Tak ale się spaliła.

szary

nie ma co polecać. jest coraz gorzej i chyba nie ma szans na poprawę.

marian na oklep

jestem tu już 3 lata. Nie widze zadnych perspektyw. stały nadzór, oskarżenia, pytania o ((usunięte przez administratora) wie o co, i po co. Nie polecam, sam szukam dalej. A szef (usunięte przez administratora) to już powinien dawno zostawic to (usunięte przez administratora)

gość

jeśli Ci odpowiada stawka 11,50 na próbnym i bez premii a potem 12,00 brutto plus do 20% premii zależy od widzimisię małego to proszę bardzo policz ile dostaniesz na rękę pozdrawiam

Biszop

I nie będzie sprecyzowanych zarobków to uwzględnia doświadczenie. Na krawędziarkach nie ma ustawiaczy trzeba samemu wprowadzić program.

Tylko teraz pytanie czy czasem nie mają jakiegoś większego zlecenia. Umowa o pracę wcale nie wyznacza stałego zatrudnienia. 2 tyg wypowiedzenia i do widzenia. Jak wyglądają tam zarobki ?

@Anonim

Jeśli ktoś zna się na pracy w przemyśle stalowym i na rysunku technicznym , to może liczyć na stałe zatrudnienie tzn. okres próbny a potem umowa o pracę. Co do zarobków to kwestia indywidualna uwzględniająca doświadczenie zawodowe. To chyba normalne.

Zostaw merytoryczną opinię o Asco Co Ltd - Toruń

• Jak się pracuje w Asco Co Ltd?

Zobacz opinie na temat firmy Asco Co Ltd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asco Co Ltd?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Asco Co Ltd?

Kandydaci do pracy w Asco Co Ltd napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Asco Co Ltd