Opinie o Boot Square w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Boot Square. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Boot Square o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boot Square w Warszawa

mg Nowy wpis

no też nie wydaje mi się, żeby była rotacja, bo nie ma nowych ofert.

kaśka Nowy wpis

Myśle że to dopiero mija pierwszy kwartał 2015 roku i ciężko chyba teraz tak wyrokować za cały rok do przodu moim zdaniem. Mnie interesowałaby praca może własnie sprzedawcy w tym sklepie obuwniczym boot square w Warszawie, ale mimo że szukam to ani widu ani słychu żeby poszukiwali pracownika. A z ciekawości, wiecie może czy można liczyć na jakieś zniżki pracownicze? bo buty mają faajne

Potro Nowy wpis

Nie ma ludzi i rzeczy idealnych. Boot Square oczywiście też nie jest od nich wolny. Jednak, jeżeli będą nad tym pracować to jest szansa, że takich opinii będzie się pojawiać zdecydowanie mniej. Powiedzcie mi chociaż czy w 2015 roku jest szansa na jakieś lepsze warunki zatrudnienia i czy w ogóle będą kogoś poszukiwać?

bs Nowy wpis

Cześć ja równiez czekam na kase mam nadzieke że coś z tego będzie a mam pytanie czy któraś z Was jest w ciąży lub urodziła po ustaniu zatrudnienia pytam bo jestem ciekawa jak to z zasiłkiem macieżyńskim u Was ???

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Boot Square spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
kejt

właśnie dziś się o tym dowiedziałam. Mam nadzieję, że to prawda, dajcie znać jak Wam pieniążki wpłyną :)

mila

do 20 marca kasa ma być wypłacona :) oby....

Violet

Masakra, nikomu nei polecam pracy. Warunki pracy koszmarne, placa żadna, mnóstwo reklamacji i klientow krzyczących o zwrot kasy za rozpadające się buty!!!

lolita

Nie rozumiem po co to rozpisywać się i narzekać...jakby cokolwiek miało to zmienić...w tej firmie każdy myśli o sobie i niestety zupełny brak sprawiedliwości... nikogo nie obchodzi los pracowników...najlepiej wychodzą pracownicy którzy się podlizują...wszyscy boją się cokolwiek odezwać zero zgrania,jedności...jest tylko jedno wyjście...jak komuś nie pasuje trzeba poszukać sobie nowej pracy...

życzliwa

No niestety nie miała możliwości zwolnienia Cie bo nawet nie pracowałaś na jej sklepie a bzdury które wypisujesz to po prostu przedstawiasz swój sposób pracy w tej firmie. MOJA RADA nie mierz wszystkich swoją miarą

Nina

forum na temat pracodawcy ..... niesamowicie zmieniło cały sens ..... Z informacji jakich poszukują nowi "potencjalni' pracownicy w przepychanki pomiędzy pracownikami- tak domyślam się po wypowiedziach! Choć każdy pisze tu anonimowo i łatwo tu kogoś oskarżać.... ( mowa w postach o kier.regionalnych, kierownikach sklepu, sprzedawcach) Sama tez jestem byłym pracownikiem tej firmy i uważam że były lepsze i gorsze dni. Jednakże nie polecem nikomu pracy w tej firmie

znajoma

Ty "miła" kolejna firma w której robisz jazdę - ty to masz we krwi.

Agnieszka

mila - 2012-02-22 11:05:20 może kiedyś była teraz władza uderzyła jej do głowy - w ogóle nie liczy się z pracownikami, ważne żeby jej było dobrze.a skoro tak dobrze Ci się z nią współpracowało to czemu nadal nie współpracujesz???a moja opinia nie jest jedyną negatywną na jej temat, wystarczyłoby popytać w sklepach w których jest regionalną, a wyjątek jakim Ty jesteś tylko potwierdza regułę.widzę, że nie do końca zrozumiałas mój post albo po prostu udajesz, ze nie rozumiesz bo nadal nie podajesz żadnych przykladów jej negatywnego zachowania ( chyba ich po prostu nie masz ). Nie sądzę że władza uderzyła jej do głowy skoro cały czas jest kierownikiem regionalnym i ciagle wykonuje ta sama pracę wiec sodówka to mogła jej odbić na początku a nie po tylu latach pracy :-D a co do do Twojego pytania to tak jak napisałam z checia bym z nią nadal współpracowała ale znalazlam lepiej płatna pracę. Pozdrawiam i życze na przyszłość żebys mniej emocjonalnie reagowała na zwolnienie z pracy :-D

moni

Dziewczyno nie mierz wszystkich swoją miarą.

Jan

Hm Fajna praca by była gdyby to było możliwe. Szkoda że wszystkie zwolnione panny są zbyt rozgoryczone żeby pisać prawdę - więc naturalnie trzeba troszkę siebie wybielić a innych oczernić. To norma spotkałem się z tym w poprzedniej firmie a niestety kobiety w pracy to zło konieczne. Z tego co tu wypisujecie to można się uśmiać - dobry kabaret drogie panie.

nick

Wszystkie mądre jak nie wiadomo kto pisze ! Żenada to tacy ludzie jak wy!!!!!

Agnieszka Toruń

mila - 2012-02-17 20:05:04 Taka ja - "pani" regionlana zajmująca się Częstochową ma jeszcze kilka innych sklepów w różnych miastach ale zgadzam się z Tobą w 100% :) wielka pani a kultura na poziomie zerowym.Dzięki niej min jest tak a nie inaczej w tej firmie, ale sama ma się za najlepszego i najmądrzejszego pracownika-porażka.Mocna w gębie bo ma stanowisko ale w głowie siano :Dtrochę się chyba zagalopowałaś w swoiej opinii ja pracowałam z ta Pania i nie mam jej nic do zarzucenia zawsze można było na niej polegać zarówno w pracy jak i w sprawach prywatnych. Przede wszystkim jest osobą w pełni profesjonalna i zna się na sprzedaży obuwia a co wazne również na zarządzaniu Personelem. Pisanie że dzieki niej jest tak a nie inaczej w tej firmie musi byc grubo przesadzone bo tak na chłopski rozum co może taki zwykły kierownik przecież to nie ona ustala zasady działania firmy jest tylko jej pracownikiem. Tak wogóle ładnie musisz byc rozżalona ze nie pracujesz w tej firmie ( pewnie zostaąlś zwolniona) skoro wypisujesz takie bzdury nawet nie umiesz przedstawić żadnych merytorycznych zarzutów tylko to że jest nie kulturalna i że, uważa się za najmądzrzejsza ja sądzę że najwazniejsze że dobrze wykonuje swoje obowiazki a nie to jaki ma charakter ( napewno nie taki jak Ty opisujesz). Ja napewno beda je wspominała bardzo dobrze i mam nadzieję że będę jeszcze miała okazje z nia pracować

olga

Boot Square to nic innego jak Boot Szajs!! To każdy powie kto chociaż raz tam kupił buty!!!

taka ja

tak.... regionalni Pani zajmująca się Cz-wą też mogłaby poczytać odpowiednią literaturę dot.zarządzania zasobami ludzkimi, zachowuje się jak człowiwek wypuszczony z buszu do tego jakby zjadła wszystkie rozmumy ( razem z uzębieniem!!! ) Porażka panoszy się niesmowicie a innym do piet nie dorasta... przestrzegam przed praca w Boot square- nędzne wypłaty i to z opóxnieniem

Zostaw merytoryczną opinię o Boot Square - Warszawa

Boot Square