GISPRO Sp. z o.o.

Opinie o GISPRO Sp. z o.o.

Space under control:)

pensja netto na kontrakcie w delegacji (teraz dają umowę o pracę) to jakieś 1900-2300 za 10 h dziennie (plus 2 soboty). Delegacje są płacone z 4-miesięcznym opóźnienem (czyli w styczniu przysłali siano za wrzesień). Pensje na umowie o pracę płacone w terminie, czyli 10 każdego miesiąca.

ola czarne różki

Umowa o dzieło na pełen etat, czyli ile zrobisz tyle dostaniesz np 500zł netto XD

aaa

Jak teraz wygląda sytuacja w Gispro? Pieniązki są na czas?delegacje też? Jest jakaś nowa duża inwestycja?

Anonim2

Kaziu - tam nie ma pracowników tylko większość robi na dzieło [to jest sporo różnica]. Stawka niezmienna od lat 10złh. Szanse na zatrudnienie na normalny etat są równe zeru. W dalszym ciągu firma nie potrafi wygrzebać się z długów. Po roku 2015 skończy się kasa z UE na dopłaty budowy dróg i temu podobnych to i firma się skończy ;)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GISPRO Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Anonim 2

Dostajesz umowę o dzieło. Stawka godzinowa.

dzial opini o pracodawcach

Tylko na przeczekanie, przetrwanie - jak zwał tak zwał.

Ekspracoholiczka

anonim - 2013-07-08 14:08:39 jak jest z tą kasą w Gispro wypłacane jest na czas? a za nadgodziny czy praca w święta to doliczają jakiś dodatek? Tam jest umowa o dzieło i możesz pracować na stawce godzinowej xD Wypłaty po pół roku, nie wcześniej. Umowę do ręki dostaniesz podpisaną po zakończeniu pracy. To już w(usuniete przez administratora) były lepsze warunki bytu

magik

masz czas? nudzi Ci się w wakacje? zapraszamy do wolontariatu w GISPRO!!!! pracujesz 12h i nie dostajesz wypłaty.prezesi? porażka! ciagle gadają o trudnej sytuacji finansowej, a nic nie robią. ciekawe kiedy firma padnie, oby jak najszybciej!

Kameralny

Przełom listopada/grudnia - wypłaty za sierpień, i część wrześniowych Koniec grudnia - pozostałe wrześniowe, część październikowych. Obsuwy tak wyglądają, ale wypłacalność jest.

mag

Pracowałem tam 4 lata temu i widać firma była chyba w lepszej kondycji bo kasa była zawsze na czas. Atmosfera (ludzie) i praca były niezłe tylko niestety szans na umowę o pracę nie było - dlatego odszedłem.

Jak ktoś lubi pracę za samą satysfakcje to zapraszam :)

Wyplaty za lipiec, ktory powinny byc max do 15 lipca, przychodza w ostaniej dekadzie sierpnia, więc mówi to samo przez siebie. Praca nie jest zła, nawet dosć przyjazna, jeśli komuś nie przeszkadzają 40-50 dniowe opóźnienia. Atmosfera w porządku, kierownictwo też całkiem ok. Prezesi - porażka pod względme informacyjnym. Da się zrozumieć przejściowe problemy finansowe, jeśli zarząd wyjdzie i powie to wprost, a nie takie wzajemne chowanie się po kątach. Początkowo też myślalam że mi nie przeszkadzają opóźnienia, ale brak kasy strasznie męczy i spada wydajność.

Don Kichot

Ja też pracuje w tej firmie od czerwca. Wypłaty przychodzą ale jest ok. 1,5 - 2 miesiące opóźnienia.

ni

dobrze robisz, ta firma to lipa. Człowiek ciężko pracuje, a oni nie płacą, nie interesuje ich to że ludzie muszą płaci rachunki! PORAŻKA

pracuję od lipca (02.07.12) do dziś nie zobaczyłem ani złotówki, tylko umowy o dzieło, niby płacone od godziny, niby pieprzą coś o problemach finansowych firmy, ale nie za bardzo w to wierzę, zwijam się stąd póki jeszcze mogę...

Pytający

Wypłacili w końcu?

mierzący

Na tą firmę szkoda słów, więc nie piszę konretów - szkoda mi mojej głowy żeby sobie wszystko przypomnieć i dodatkowo tracić nerwy

Mudżin

Start pracy ok. 10 marca, a do dziś (16 czerwca) nie wypłacili mi ani grosza. Chyba nie muszę nic więcej dodawać, prawda?

nick1

Możesz się ze mną skontaktowac w sprawie atmosfery panującej w Gispro (usuniete przez administratora)

anonim2

Nie polecam! Więcej można w spożywczym na kasie zarobić i do tego zatrudniają głównie na umowy o dzieło, na umowę o prace mogą liczyć nieliczni ale z tego co słyszałam i widziałam i tak ci więcej obiecają niż faktycznie zapłacą. Nie stabilna i nie jasna sytuacja firmy z bardzo dziwną polityką zarządzania i traktowania pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o GISPRO Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w GISPRO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GISPRO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GISPRO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 6 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GISPRO Sp. z o.o.