GISPRO Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o GISPRO Sp. z o.o.

anonim 2010-12-23 18:41:41
Nie polecam, praca umowa o dzieło i tak aż do (usuniete przez administratora).ranej śmierci, płacą kiedy chcą nie wywiązując się z umowy, np z 2 miesięcznym opóźnieniem. Jak jesteś studentem geografii po której i tak nie będziesz miał pracy (no chyba ze UoD w Gispro :) ) to możesz być ich (usuniete przez administratora)
anonim2 2011-04-25 15:56:45
Nie polecam! Więcej można w spożywczym na kasie zarobić i do tego zatrudniają głównie na umowy o dzieło, na umowę o prace mogą liczyć nieliczni ale z tego co słyszałam i widziałam i tak ci więcej obiecają niż faktycznie zapłacą. Nie stabilna i nie jasna sytuacja firmy z bardzo dziwną polityką zarządzania i traktowania pracowników.
nick1 2011-09-09 14:30:05
Możesz się ze mną skontaktowac w sprawie atmosfery panującej w Gispro (usuniete przez administratora)
Mudżin 2012-06-16 12:33:46
Start pracy ok. 10 marca, a do dziś (16 czerwca) nie wypłacili mi ani grosza.

Chyba nie muszę nic więcej dodawać, prawda?
mierzący 2012-07-13 16:45:50
Na tą firmę szkoda słów, więc nie piszę konretów - szkoda mi mojej głowy żeby sobie wszystko przypomnieć i dodatkowo tracić nerwy
Pytający 2012-09-12 21:07:36
Wypłacili w końcu?
anonim 2012-09-19 11:47:31
pracuję od lipca (02.07.12) do dziś nie zobaczyłem ani złotówki,
tylko umowy o dzieło, niby płacone od godziny, niby pieprzą coś o problemach finansowych firmy, ale nie za bardzo w to wierzę, zwijam się stąd póki jeszcze mogę...
ni 2012-09-20 06:26:55
dobrze robisz, ta firma to lipa. Człowiek ciężko pracuje, a oni nie płacą, nie interesuje ich to że ludzie muszą płaci rachunki! PORAŻKA
Don Kichot 2012-09-23 08:44:00
Ja też pracuje w tej firmie od czerwca. Wypłaty przychodzą ale jest ok. 1,5 - 2 miesiące opóźnienia.
Kasia 2012-09-23 09:29:04
Wyplaty za lipiec, ktory powinny byc max do 15 lipca, przychodza w ostaniej dekadzie sierpnia, więc mówi to samo przez siebie. Praca nie jest zła, nawet dosć przyjazna, jeśli komuś nie przeszkadzają 40-50 dniowe opóźnienia. Atmosfera w porządku, kierownictwo też całkiem ok. Prezesi - porażka pod względme informacyjnym. Da się zrozumieć przejściowe problemy finansowe, jeśli zarząd wyjdzie i powie to wprost, a nie takie wzajemne chowanie się po kątach. Początkowo też myślalam że mi nie przeszkadzają opóźnienia, ale brak kasy strasznie męczy i spada wydajność.
pracownik 2012-10-16 10:18:07
Jak ktoś lubi pracę za samą satysfakcje to zapraszam :)
mag 2012-12-01 23:09:16
Pracowałem tam 4 lata temu i widać firma była chyba w lepszej kondycji bo kasa była zawsze na czas. Atmosfera (ludzie) i praca były niezłe tylko niestety szans na umowę o pracę nie było - dlatego odszedłem.
Kameralny 2012-12-03 20:02:39
Przełom listopada/grudnia - wypłaty za sierpień, i część wrześniowych
Koniec grudnia - pozostałe wrześniowe, część październikowych.

Obsuwy tak wyglądają, ale wypłacalność jest.
magik 2013-06-09 21:59:00
masz czas? nudzi Ci się w wakacje? zapraszamy do wolontariatu w GISPRO!!!! pracujesz 12h i nie dostajesz wypłaty.prezesi? porażka! ciagle gadają o trudnej sytuacji finansowej, a nic nie robią. ciekawe kiedy firma padnie, oby jak najszybciej!
Ekspracoholiczka 2013-07-13 01:56:21
anonim - 2013-07-08 14:08:39

jak jest z tą kasą w Gispro wypłacane jest na czas? a za nadgodziny czy praca w święta to doliczają jakiś dodatek?
Tam jest umowa o dzieło i możesz pracować na stawce godzinowej xD Wypłaty po pół roku, nie wcześniej. Umowę do ręki dostaniesz podpisaną po zakończeniu pracy. To już w(usuniete przez administratora) były lepsze warunki bytu
dzial opini o pracodawcach 2013-08-02 23:18:53
Tylko na przeczekanie, przetrwanie - jak zwał tak zwał.
Anonim 2 2013-08-22 11:37:39
Dostajesz umowę o dzieło. Stawka godzinowa.
Anonim2 2014-01-10 03:18:04
Kaziu - tam nie ma pracowników tylko większość robi na dzieło [to jest sporo różnica]. Stawka niezmienna od lat 10złh. Szanse na zatrudnienie na normalny etat są równe zeru. W dalszym ciągu firma nie potrafi wygrzebać się z długów. Po roku 2015 skończy się kasa z UE na dopłaty budowy dróg i temu podobnych to i firma się skończy ;)
aaa 2014-11-03 11:31:26
Jak teraz wygląda sytuacja w Gispro? Pieniązki są na czas?delegacje też? Jest jakaś nowa duża inwestycja?
ola czarne różki 2015-01-28 10:46:43
Umowa o dzieło na pełen etat, czyli ile zrobisz tyle dostaniesz np 500zł netto XD
Space under control:) 2015-01-30 19:36:35
pensja netto na kontrakcie w delegacji (teraz dają umowę o pracę) to jakieś 1900-2300 za 10 h dziennie (plus 2 soboty). Delegacje są płacone z 4-miesięcznym opóźnienem (czyli w styczniu przysłali siano za wrzesień). Pensje na umowie o pracę płacone w terminie, czyli 10 każdego miesiąca.
były geodeta 2015-02-04 11:36:00
2500-3000 netto dostaje kierowca ciężarówki który wozi materiały na budowie autostrady. jak pada śnieg włącza ogrzewanie, w lecie ma do dyspozycji klime. pracując delektuje sie muzuką z radia. teraz porównajcie to do zarobków geodety
słaba branża 2015-02-12 11:27:11
Podobny kierowca ale zagraniczny dostaje w porządnej firmie 6 k na rękę. Minusem jest rozłąka z domem, ale po 3-4 latach można samemu ten dom zbudować bez kredytu ;)
blablabla 2015-03-04 15:44:05
Ezop szkoda że nie napisałeś w jaki sposób firma płaci nam siano tzn. umawiasz się na pensje powiedzmy 1800 zl na rękę, (na umowie oczywiści najniższa krajowa + premia) ale w którymś momencie firma ma problemy finansowe i zamiast wypłacić Ci pensji na jaką się umówiłeś wypłaca Ci 20% mniej, mówiąc kiedyś Wam oddamy...
Ida 2015-03-31 15:06:27
Ta firma to kpina, zaproponowali mi umowę o dzieło. Co to w ogóle jest?
Bez składek, bez ubezpieczenia, bez urlopu. I te stawki, jakieś takie wątpliwe. Tam wiele osób niezbyt było zadowolonych.
Ida 2015-05-03 19:59:36
Ale prawo zabrania zastępowania umowy o pracę umowami cywilno-prawnymi, innymi słowy: oni łamią prawo i okradają ludzi z przyszłej emerytury.
Ludzie są strasznie głupi że się na to godzą.
Jaskrawa 2015-05-07 00:32:05
Pracuje w Gispro i moge juz co nieco powiedziec, jak wyglada sytuacja w tej firmie.
Umowa: Wiadomo, umowa o dzielo i to przez dlugi czas
Czy praca przejsciowa czy jest szansa na stale zatrudnienie - to jest troche jak "kolo fortuny" - mozesz robic ladnych parenascie miesiecy i nie dostaniesz zatrudnienia albo popracujesz kilka miesiecy i masz umowe o prace ;). "Kolo fortuny". A jesli chodzi o ogol to wszystko zalezy, czy firma wygra przetarg na projekt i tutaj troche ciezko sprecyzowac - mozesz sie utrzymac prawie rok albo juz po 2och miesiach Ci podziekuja wiec roznie bywa.
Zarobki: to zalezy gdzie co jak - nie wiem jak praca moblina (czyt. w domu) ale max chyba 600 zl mozna wyciagnac miesiecznie (sam nie jestem tego pewien bo tego nie robilem, glownie pytalam sie ludzi), skanowanie operatow - 8gr za A4 i 25gr za A3 (oczywiscie brutto) i mimo tego, da sie zarobic nawet nawet. Jesli chodzi o godzinowki to 8,5zl netto/h
barka 2015-07-28 06:59:21
Z moich obserwacji wnioskuję że umowę o pracę dostają osoby najbardziej aktywne i samodzielne, potrafiące udźwignąć ciężar prowadzenia projektu. Poza tym Gispro to idealne miejsce dla osob studiujących do zebrania pierwszego doświadczenia.
1234321 2016-01-30 20:52:37
Praca jest taka jak u prywaciarza. Zarobki nieciekawe. Niedobiegają od zarobków szczecinskich. Tyle dobrego że studenci mogą sobie dorobić, nie siedząc w empiku czy rozkładając towar w hipermarkecie.
nobody 2016-09-04 22:22:57
duzo sie ostatnio mowi że Gispro bierze obslugi budowy dróg, a potem zastanawiają sie czy podołają projektowi, pewnie chodzi tylko o wynegocjowane fudusze za obslugę, co przekłada sie poźniej na pensje dla pracowników, bo nagle szukaja oszczedności... glos z S5..
ponoc zabrano tez część projektu z s3, a co z s6 ? pewnie w ogole ich tam nie wpuszcza..
ddd 2016-09-12 21:51:44
tak jak wyzej napisane :)
Misiak 2016-09-12 22:31:52
Ogólnie to wydaje mi się, że GISPRO Sp. z o.o. to bardzo dobra firma, faktycznie sporo jest do zrobienia tutaj, roboty jest naprawdę dużo, ale chyba nie można na wszystko bez przerwy narzekać tak sądzę
Zostaw swoją opinię o GISPRO Sp. z o.o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GISPRO Sp. z o.o.