MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.

Opinie o MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.

Pracownik lidla

Tu macie cos dla porownania: Z informacji, do których dotarliśmy wynika, że pracownicy Lidla będą zarabiać od 2800 zł do 3550 zł brutto czyli o 250 zł więcej niż przed rokiem. Taką pensję dostaną już przy podpisywaniu pierwszej umowy. Po roku zatrudnienia niemiecki pracodawca gwarantuje wzrost płacy do poziomu 2950-3750 zł brutto, a po dwóch latach od 3150 do 4050 zł brutto. Sieć zaznacza, że poziom wynagrodzenia różni się w zależności od lokalizacji sklepu oraz związanych z nią kosztów życia. Przypomina także, że pracownicy mogą liczyć na bezpłatną opiekę medyczną, paczki świąteczne, bony okolicznościowe oraz wyprawki dla pierwszoklasistów. Przypomnijmy. Ostatnie podwyżki w Lidlu były w marcu ubiegłego roku. Pensja początkującego pracownika wynosiła wówczas 2550-3300 zł brutto, po roku można było liczyć na zarobki w przedziale 2750-3500 zł brutto a po dwóch latach wynagrodzenie wzrastało nawet do 3800 zł brutto Moze pracodawca otworzy oczy zanim wszyscy sie zwolnia. Pozdrawiam

niunia
@Pracownik lidla

tak lidl jest niemiecki a martex nalezy do biednego polaka z rybnika.....:(((( który od 25 lat coś tworz, moze jakby sprzedał firme niemcom to by podwyzki były i socjal by był i luxus by był...

Ignacy
@Pracownik lidla

Zawsze możesz otworzyć swoją firmę zatrudnić ludzi rozwijać się przez 25 lat ale ty to za głupi jesteś i kozak w necie a w życiu zwykły nieudacznik

magister.
@Ignacy

Nieudacznik to twojej starej panienskie ale mniejsza z tym. Do rzeczy- firma która ma ćwierc wieku i dopiero teraz zajarzyła że pracownicy to tzw. "kapitał ludzki" o który się dba cały czas a nie tylko jak pracownicy sie buntują -dają podwyżki na gwałt bo ludzie chcieli sie zwalniać to nie ma dobrego HR albo wcale go nie ma (ps, kier. A.Zaporowki - to jakas kpna) Nie jest to jeszcze niestety przedsiębiorstwo które dba o pracownika ale liczymy że wszystko jak najszybciej nadrobią

Frank
@magister.

Ja pracuje na DG i nie jest tak źle ale tylko narzekać potrafisz. Jak jesteś taki magister to zastap Zaporowskiego i zrób wszystko żeby było dobrze. Tak jak napisał Ignacy kozak w necie....

ssss
@Pracownik lidla

jak można pracować w lidlu? tzn. wiem że są osoby które tam pracują i jeszcze im teraz dali pakiety medicover przez co muszę dłużej czekać do lekarza bo przyłażą pracownicy hipermarketu i robią zbędne kolejki, a niedziele bez handlu to już w ogóle żenada, sklepy powinny być otwarte 7 dni w tyg

Dorota
@ssss

7 dni w tyg to ty powinienes (usunięte przez administratora) pajacu.

kapral75
@magister.

(usunięte przez administratora) rynek pracy jest pelny

MłodyDG

Witam serdecznie .. Jeśli chodzi o oddział w Dąbrowie Górniczej to powiem szczerze te warunki to pod mostem są lepsze ... Ludzie są spoko ale oni rodziny nie wykarmią za nikogo , powiem tak jeśli po roku comiesięczne zebrania bo nie da się tego nazwać rozmowa o podwyżkę ludzie są odsłani z kwitkiem a potem dostaje się te ostatnie grosze od Pana Prezesa w wysokości 200 brutto to jest śmiech na sali.. Każdy zarabia inaczej pakujące osoby potrafią zarabiać tyle co osoba która zwozi lub więcej niż osoba na wysyłkach. .. to jest kpina. System jaki panuje i warunki wózki się rozpadają co chwile ktorys nie działa nie hamują nie posiadają blokad od baterii i wiele innych czynników które można wymieniac na niekorzysc tego oddziału ... JEDYNYM i wyłącznie jednym plusem tej pracy jest atmosfera i ludzie nic więcej. Naprawdę jeśli Pan Grzegorz kiedyś to przeczyta mimo iż się zwolnie to prosba wielka za chłopaków którzy każdego dnia tam muszą być. Proszę wziąć im się za przysłowiową (usunięte przez administratora) bo to jest tragiczne podejście do pracownika nie istnieje ... Dzikuje za uwagę . Pozdrawiam.

@MłodyDG

Szanowny Panie MłodyDG, W odpowiedzi na Pana opinię o firmie chciałbym dodać kilka informacji. Prawdą jest to , że płace na równorzędnych stanowiskach mogą się różnić. Różnice te wynikają z długofalowej oceny efektywności i jakości pracy, dyscypliny, zaangażowania i kultury osobistej pracowników. Pracownicy oceniani pod tym względem wyżej otrzymują wyższe wynagrodzenie podstawowe. Nie prowadzimy comiesięcznych zebrań dotyczących wysokości wynagrodzeń. Pracownicy oceniani są indywidualnie, a każdy ma możliwość rozmowy osobistej z kierownictwem firmy w dowolnym czasie. W ostatnich latach 98% pracowników miało corocznie podwyższane wynagrodzenie podstawowe. Wartość podwyższenia zależała tak jak wspomniałem wyżej od długofalowej oceny pracownika. Co do floty wózków – każda zgłaszana przez operatorów awaria jest niezwłocznie usuwana, a serwis obecny jest na magazynie na każde wezwanie. Corocznie modernizujemy i poszerzamy nasza flotę, w obecnej chwili mamy złożone u jednego z wiodących producentów zamówienia na kolejnych kilka wózków, które zostaną dostarczone na przełomie sierpnia i września.

MlodyDG
@MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.

Tak właśnie wygląda mydlenie oczu każdemu nowemu który tam przychodzi. Po ponad dwóch latach jestem w stanie mieć swoje zdanie bo wiele widziałem. Niestety ale realia są jakie są. Polecam wziąć średnia wypłatę brutto pracownika z tego magazynu i przeżyć miesiąc :) pozdrawam.

kapral75
@MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.

te opinie pisza gowniarze .Super robota .Grzegorz fajny gosc.

Tymek

Witam.Czy slyszeliscie juz moze o tzw premiach Świątecznych w tym roku?Standardowo śmieszne 200zl czy moze jakies pozytywne zaskoczenie...?Ciekawe jak będzie z podwyzkami na przelomie roku, bo dochodzą głosy z różnych oddziałów, ze kazdy pracownik moze liczyć na 500zl brutto...Zobaczymy co z tego wyniknie. Szczerze mówiąc, wątpię by tak właśnie bylo, ale słuchając Pana Andrzeja P.na targach o tymi ile firma zarobila w ostatnim czasie mozemy sie wkoncu pozytywnie zaskoczyć...Czekamy z niecierpliwością co przyniesie nam przyszłość...

@Tymek

Oj czekamy czekamy, już bardzo długo tylko chyba zarobki z innych oddziałów nie są zależne od centrali tylko od prowadzacych dany oddział to oni zatrudniają pod siebie swoich pracowników.

Ciekawy

Panowie mam pytanie odnośnie Martex O/Kielce.jak zarobki ,atmosfera pracy itp

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku szukam kierowcę kat.C?
MaxModel

Pracownicy uśmiechnięci od ucha do ucha. Atmosfera przyjazna, wręcz rodzinna. Osoba wykonująca swoję obowiązki w sposób rzetelny może liczyć na docenienie ze strony kierownictwa i darmową kawę. Stawki konkurencyjne jak nie wyższe. Socjal? Ba! Same benefity. Każdy pracownik jest traktowany z szacunkiem. Jeżeli przyjdzie komuś podnieść jakiś ciężki przedmiot (bęben hamulcowy, resor, bądź sprzęgło itp.) oczywiście może chwilę odpocząć i zajrzeć w telefon. Firma zadbała o to, żeby na hali był dobry zasięg sieci komórkowej. Wszyscy już z entuzjazmem rozmawiają o świątecznej premii, dzięki której nie muszą się martwić o kolacje wigilijną. Nie ma się co dziwić, że są takie warunkiem skoro firma tak dobrze prosperuje. Jest tylko jeden minus z tego co napisałem wyżej. Tylko jeden malutki minus, ale przy takim stanie rzeczy nie istotny - to wszystko to nieprawda. Dziękuję za uwagę.

Waldi

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników. Jak jest w firmie.

daun'emki
@Waldi

firma ZAWSZE poszukuje solidnych pracowników, praca ciężka ale stabilna (chyba że grasz w FIFE)

Dziadek Mróz

1. Brak socjalu w firmie Martex 2. Słabe premie 3. Praca w niedzielę za 50% 4. Za mało wózków dla pracowników Nie polecam firmy Martex robiłem troche i żałuje. Pozdrawiam.

Pepco

Jeżeli macie dość tego (usunięte przez administratora) gdzie nie szanują dobrych pracowników, zapraszam do pepco :) stawka poszła do góry i jest wyższa niż w martexie po 5 latach stażu. Pełny socjal, absencja i podejście do normalnych pracowników. W martexie raczej socjal nie zobaczycie, mydla tylko oczy :) polecam złożyć cv i udać się na rozmowę jeżeli ktoś nie wierzy.

@Pepco

Pewnie że tylko na obiecaniu się kończy, o socjalu coś wspominali kiedyś ehh i cisza chociaż o tym się gada,przekazuje różnego rodzaju przekazem i tak nas nie słucha,według mnie liczą się inni, inne działy ale należy pamiętać że dzięki naszym staraniom cała ta maszyna pracuje.

@Pepco

witam jeleni z martexu, kręgosłupy jeszcze macie? pamietajcie dobrze mają tylko ci przy komputerach i szwagier marcina. cała reszta ma zapieniczać żeby regały płonęły na to żeby oni mieli dobrze bo muszą żyć na poziomie nie tak jak wy i oczywiście trzeba cały rybnik utrzymać wiecie ile to jest kasy. ruchy tam bo prezes syna na studia wysyła a to kosztuje. pozdro jelonki ;)

Młody

Powiem szczerze, że praca w Martexie nie jest zła. Jeśli chodzi o atmosferę to jedna z lepszych firm w jakich pracowałem A było ich kilka...Jeśli chodzi o zarobki na niższych stanowiskach to myślę, że juz nie jest tak dobrze...Nasze szefostwo powinno pomyśleć nad podwyzkami, bo jesli słyszę, ze chłopak pracuje na magazynie 8 lat i zarabia 2700zl netto to naprawdę boli..Szanowny Panie Grzegorzu oraz reszta wspólników, docencie proszę pracę tych chłopaków, którzy odwalaja za tych z góry czarną robotę...Spójrzcie proszę na tych nizej..My tez chcemy godnie zarabiać...Myślę, ze 3000zl netto bez nadgodzin naprawdę nie wyrzadzi żadnej krzywdy naszej firmie A ułatwi zycie niejednemu ....Na targach slyszelismy o ogromnych obrotach naszej firmy..Dlaczego pracownicy niższego szczebla tego nie odczuli...W styczniu dostalismy 200zl brutto podwyzki...To naprawdę kropla tego co kazdy z nas mógłby dostać..Szanowny Panie Grzegorzu, proszę otworzyć oczy zanim będzie za późno...

PP
@Młody

Pamiętaj o WIDEŁKACH :dddddd bo moje są w ogródku :)

Baku

W tej całej układance najlepsze jest to że to co było obiecane nie zostało spełnione gdzie są podwyżki ,nadgodziny, nie mówiąc już o sobotach za które jest wolne gdzie w innych zakładach tego niema ,nie chce słyszeć odpowiedzi to idź gdzie indziej , nie mówiąc o minutach które w skali miesiąca dają ładnych parę godzin które również nie są wyplacane, a naszym zdaniem powinny. Praca naprawdę jest dobra trzeba chwalić ale trzeba wyjść do pracownika i pokazać że mu na nim zależy .

@Baku

no i dlatego sie zwolniłem po 5 latach fakju marcin pupilów trzymaj, kto nie gra w fife ten (usunięte przez administratora) nie?

XyZ
@Baku

Zgadzam się z Tobą baku. To wszystko prawda...Pan Grzegorz oraz wspólnicy ciągle myślą, że 3000zł netto to ogromne pieniądze...Niestety to juz nie te czasy...Dzisiaj takie pieniążki człowiek dostanie juz praktycznie wszędzie...Mam nadzieję, że w najbliższym czasie coś ruszy do przodu,bo jeśli nie to z tego co wiem szykuje się fala zwolnień ...Szanowny szefie proszę docenić wkońcu ludzi ,którzy odwalaja czarną robotę, bo bez nich Ci,którzy siedzą wyżej nic nie zrobią...Proszę spojrzeć na chłopaków z magazynu...

@XyZ

ruchy tam nadgodziny trzaskac kazda sobota bez marudzenia mi tu aż Wam na tych gabarytach pręgierze pierd...ą / pozdrawiam pupili siema nara :P

Dorota

Siema. Jak tam w firmie?? Zmienilo sie cos?? Zapora juz zwolnili razem Halina??

Robot

A do buzi chcesz Filip dostac???Podjedz na dostawy to dostaniesz od wszystkich chlopakow:-P

Frank
@Robot

Kolejny internetowy napinacz. Mocny z kolegami

Witam Panowie. W tym roku ile na swieta w martexie daja znowu ze 150zl buhahaha

Mika

A ty co ? Dalej biedny ? :D

Filip
@Robot

Gó w no cię to obchodzi.

Trzymajacy Stołek

firma niedorozwój koniec. Moje sugestie dla MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.: Sz. P. Prezesie. zamienić piekarzy, kucharzy, hotelarzy nauczycieli W-Fu itp hołotę na wyszkolonych kierunkowo (studia techniczne/ mechanika ) zarządzających ludzi z zewnątrz. podstawa Waszego bytu na rynku

Akuku:-)

Pracy nie polecam absolutnie nikomu w Martex, słaba kasa, duża odpowiedzialność, czepiają się o wszystko co się da (kierownictwo), non stop jesteś nagrywany na kamerach (jesteś brany za potencjalnego złodzieja), masz robić dużo i szybko byle by norma była 100%, nikogo nie obchodzi to że nie dajesz rady. Zakaz wnoszenia telefonów!!!!

Rudy
@Akuku:-)

Trzeba było uczyć się języków, zdobyć wykształcenie i doświadczenie a potem narzekać, że "kasa" słaba. Monitoring jest po to, że w razie braków jest dowód dla klienta, że towar/przesyłka wyjechała. Kamery na magazynie są dla bezpieczeństwa. Jeśli masz coś do ukrycia, to pewnie kamery przeszkadzają. cytuję, "masz robić dużo i szybko byle by norma była 100%, nikogo nie obchodzi to że nie dajesz rady" Aha, jeśli dobrze rozumiem, to przeszkadza Ci to, że w pracy trzeba pracować ? No nic, życzę Ci powodzenia w szukaniu innej pracy i oby Ci się powodziło. Pozdrawiam serdecznie.

G

Z ciebie to ewidentnie frustrat bez perspektyw. Dałeś tylko dowód swojej aroganckiej niewiedzy swojemu przedmówcy. Brawo.

Na odp.G
@Rudy

Od razu widać że przedmówca pracuje w pionie wyżej i na polepszeniu warunków bytowych mu nie zależy

Robot

Dobrze koksik piszesz taka jest prawda. Jeszcze trzepiaja sie zeby robic w kaskach w takie upaly. Przepisy BhP maja gdzies.Masz tylko zapierniczac i nic wiecej. A jeszcze chlopaki z dostaw musza tyle kontynerow rozladowywac a w puszce min 35°.Nic sobie z tego nie robia najwzniejsze ze u nich kasa sie zgadza. Trzeba cos z tym zrobic. Naslac PIP albo inspekcje z BHP.

Case IH
@Robot

Chcesz pracować bez kasku to przenieś się do Michała na Zagórską. Będziesz na rozładunkach tyrał bez przerwy.

a
@Case IH

no pracy u michała to bym nie polecał nawet bez kasku

Robot

Co tam Panowie slychac w Martexie?? Napewno nic sie nie zmienilo dalej (usunięte przez administratora) na kolkach. Wole zapytac zeby nie bylo. Ludzie nowi przychodza czy lipa??

Akuku:-)

Pracy nie polecam absolutnie nikomu w Martex DG, słaba kasa, duża odpowiedzialność, czepiają się o wszystko co się da (kierownictwo), non stop jesteś nagrywany na kamerach (jesteś brany za potencjalnego złodzieja), masz robić dużo i szybko byle by norma była 100%, nikogo nie obchodzi to że nie dajesz rady. Zakaz wnoszenia telefonu!!!!

koksik z siłownii

Witam. Na magazynie w D.G. w bardzo latwy sposob szefostwo pozbywa sie dobrych pracownikow. Co chwile ktos odchodzi komu zalezy na pracy ale nikt tego nie umie docenic przez swoje chore regulaminy i nie tylko. Ciekawe kiedy przejza na oczy ze cos jest nie tak. Ludzi caly czas brakuje a zachowuja sie jakby nic sie dzialo. Obudzcie sie w koncu bo za chwile coraz wiecej ludzi bedzie odchodzilo. Myslicie ze pieniadze zalatwia wszystko ale to jest nie prawda. Jezeli ktos ma odejsc to odejdzie. Pozdrawiam wysylki:-)

Byly z dostaw

Co tam panowie dalej meczycie sie w tej firmie??Napewno na dostawach duzo roboty i brak miejsc?? Pierwszy raz spotkalem sie z takim burdelem jaki tam jest. Zero pomyslowosci na zarzadzanie. A towaru tyle ze druga hale mozna bylo by nim zapelnic. Ale przeciez handlowcy nie mysla. Pozdro

Handlowiec :)
@Byly z dostaw

Też kiedyś byłem biedny.

Zostaw merytoryczną opinię o MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O. - Rybnik

• Jak się pracuje w MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 6 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.