Opinie o Burhens Meble w Kawle Dolne

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Burhens Meble. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Burhens Meble o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Burhens Meble w Kawle Dolne

I szef nam zmarł :( Co teraz rozegrają???

lala

Zarabiają tam prawie najniższą krajową(z tego co słyszałam)

gitara

Byłam na próbnym dniu.Minęły 4 dni i nie dostałam nawet telefonu czy zostaję przyjęta czy też nie.Dostałam ofertę pracy w innej firmie i nie wiem czy mam z niej skorzystać czy nie.A dzwoniłam do firmy to nie odbierają w biurze bo mają wolne.Czy to możliwe że nie oddzwaniają aby powiadomić czy ktoś jest przyjęty czy też nie?!!!!

Płaca niska,atmosfera jak w (usunięte przez administratora) Niestety...Pomimo to, że szef Szwed to nie ma to nic wspólnego ze skandynawskimi warunkami pracy i płacy. Traktują ludzi jak roboli,pracowałam w biurze, ale widziałam co też się działo na produkcji.Nie polecam!!!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Burhens Meble? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
tapicer

Jak jest w tej firmie teraz,jaka atmosfera i jaka płaca? Jestem tapicerem 13 lat pytam sie dlatego bo chce zmienic zakład Napiszcie ale prawde

terense

Burhens meble z Przodkowa nie jest firmą , która ma potencjał na to , aby wielce zaistnieć na mapie naszego kraju. Nie mają jakiejś specjalnie dobrej lokalizacji moim zdaniem przez co mogą mieć kłopoty z logistyką . Po za tym wiele rzeczy jest tu jeszcze do poprawienia w ramach samej produkcji mebli

Pic

Zależy o czym mówisz. Bo auto to pół biedy - zawsze można się jakoś dogadać z kolegami, no chyba, że każdy umawia tyle spotkań i potrzebuje być cały czas mobilny. Ale takie rzeczy jak telefon czy komputer to powinny być przyznawane indywidualnie. Zastanawiam się tylko czy można na to liczyć a przy okazji jaką oferują kasę.

wojtek

no mam nadzieje, ze dają jednak jakieś narzeędzia do pracy i każdy ma jakieś swoje przydzielone, bo troche sobie nie wybrażam, że by się dzielić kazdą rzeczą z innymi pracownikami jak w jednym momencie jest jakieś narzędzie potrzebne wszystkim.. to by inaczej nie szła zupełnie praca i wydaje mi się, ze pracodawca musi zapewnić narzędzia.

maja

no i nie wiadomo w końcu jak z wakunkami zatrudnienia.. mój chłopak coś szuka w tym stylu, jakieś pracy w branży, bo trochę się na tym zna, szybko się uczy i generalnie dość ogarnięty do takich spraw jest. Jak dają własne narzedzia to spoko, jak nie to torchę gorzej, ale własne tez ma, więc w oststeczności ok

ww

ja mam takie pytanie odnośnie warunków pracy, czy są zapewnione narzędzia, odpowiednie miejsce, przestrzeń itd? pytam, bo wiem, że różnie to wyglada w innych firmach, a jednak chciałbym miec pewnośc, że sa dobre warunki do pracy

pracuś

Nie ma szans. Pracuje już kilka lat i jest coraz gorzej.

powiem krótko szefostwo nie wie wielu rzeczy na temat co się dzieje w jego firmie powyższe komentarze powinny dać mu do myślenia Ogólnie firma nie jest zła sama w sobie ale po prostu obsadził stanowiska kierownicze niekompetentnymi osobami które wykorzystują jego zaufanie dla własnych korzyści A co do podwyżek skąd wiecie że ich nie dał? Może kierownik sam je rozdzielił wśród swoich "przydupasów" Może czas najwyższy zajrzeć na listę płac?

gumis

ludzie co wy wypisujecie za bzdury,jeżeli komuś sie niepodoba to niech poszuka sobie nowej pracy może bedzie mial lepiej,chociaż w to wątpie.Niepowinno was interesowac,że p.folke jeżdzi na wakacje,jedzie za swoje a nie za wasze pieniądze.powinniscie być zadowoleni,że macie takiego szefa,że potrafi w tych czasach zapewnić wam prace,niepotrawicie docenić tych warunków co macie,macie pretensje oto że p.folke rozbudowuje firme,raczej powinniscie sie czieszyć z tego,że sie stara jeszcze polepszyć wam warunki.Naprawde żal mi tych KRETYNÓW którzy mają do tej firmy pretensje.Jak sie niepodoba to WYP....

Witam akurat pracuję w Potęgowie i fakt, że atmosfera w pracy jest w miarę, to muszę przyznać "podwyżki obiecane" od x-lat. No i z tego co widzę to kierownictwo ma zawsze to samo wytłumaczenie "jak się nie podoba to jest milion podań na twoje miejsce... :)". Co do kasy to średnio ok. 9-10/h (wiadomo im bliżej koryta tym lepiej ;) . No i u nas chociaż nie ma kierownika W. który robi przekręt na grubą kasę i dalej pracuje, tego typa to wam współczuję. Pozdrawiam ekipę z Przodkowa 3-majcie się!!!

;;;;;

Może mają niższą stawkę ,ale pieniądze to nie wszystko.Liczy się też atmosfera w pracy zaufanie do drugiego pracownika czy przełożonego.A jak można mówić o zaufaniu jak i brygadzistka czy kierownik nie szczędzą słów wulgarnych czy wyzwisk w stosunku do swoich podwładnych.Rozdać dyktafony i zainstalować kamerkę w kotłowni .

Witaj zgadzam sie z toba co mają powiedzieć stolarze z Potęgowa skoro pracują za marne pieniądze pozd

Jabadabadu

Profesjonalna firma, profesjonalna organizacja, cudowna atmosfera, niebagatelne pieniądze i miliony szwedzkich klientów zadowolonych z naszych produktów. Czuje się spełniony :)

kubuś puchatek

Ludzie jesteście dorośli a zachowujecie się jak dzieci .myślicie że tylko w tej firmie tak jest , to widocznie jesteście w błedzie ...Kierownik zawsze bedzie uważał się za lepszego , ale wy teraz pokazujecie swoja glupote, jeśli tak wam źle to się zwolnijcie inni przyjda na wasze miejsce, a jeśli zostaniecie to już wasza sprawa, ja mam na to wylane... Z pozrowieniami Kubuś Puchatek :)

dj

Ta firma to jeden wielki komunizm na którego czele stoi (usunięte przez moderatora) ze swoją brygada z kotłowni większość facetów liże mu (usunięte przez administratora) żeby ich lubił i nie miał pretensji do ich pracy.(usunięte przez moderatora).Byłem tam tapicerem nie boję się już jego ani tej reszty byłem wyzywany a jak mu odpyskowałem to mnie zwolnił dużo by tu pisać na jego temat!!!

ADMIN NEXX

a i trzeba poruszyć temat podwyżek ciągle obiecywanych a tu nic..gruszki na wierzbie.(usunięte przez moderatora) ma na remonty i przebudowy ,wycieczki zagraniczne itp..a chociaż dać 2 zł więcej to nie ..złotówka raz na 10 lat to jest dopiero podwyżka ..a jak poruszysz ten temat w pracy to usłyszysz tekst ..''jak coś się nie podoba to możesz iść do domu.''będąc w domu z rodziną czy na urlopie myslisz tylko o tej pracy co wydarzy się kolejnego dnia kto dostanie opr...może właśnie Ty PROSZĘ SIE POWAŻNIE ZASTANOWIĆ PODEJMUJĄC TAM PRACĘ

Zostaw merytoryczną opinię o Burhens Meble - Kawle Dolne

• Jak się pracuje w Burhens Meble?

Zobacz opinie na temat firmy Burhens Meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Burhens Meble?

Burhens Meble