Opinie o Burhens Meble w Kawle Dolne

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Burhens Meble. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Burhens Meble o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Burhens Meble w Kawle Dolne

@Choinka

Chciałbym podziękować w imieniu pracowników firmy za to jak nas zarząd potraktował na koniec roku, pracuje ponad 10 lat i do tej pory co roku były wypłacane pieniądze na święta a w tym roku nic. Mówiono coś o premii 2 która była wypłacana ale my to zrozumieliśmy tak że to jest rekompensata czy wyrównanie do naszych marnych pensji zamiast podwyżki której nie ma już dawno a była obiecana. W innych firmach pracownicy dostają paczki na mikołaja dla dzieci czy pieniądze na święta a u nas ...brak słów wstyd się przyznać znajomym że się nic nie dostało chociaż to nie nam pracownikom powinno być wstyd tylko wiadomo komu!! Nie chodzi tu o jakieś nie wiadomo jakie pieniądze tylko nawet o jakaś symboliczną kwotę.Ludzie pracują solidnie dają z siebie wszystko a tu takie podziękowanie na koniec roku ze strony zarządu (Nie ma to jak zaoszczędzić na pracowniku!!)

@Choinka Nowy wpis

Czy w Burhens Meble zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Xyz Nowy wpis

Czy ktoś wie czy przyjmują kobiety do pracy na prdokucji? I czy cv można gdzieś przesłać bo nie mogę nzlezc emil do kadr czy lepiej osobiście?

Byla12

Pracowałam jakiś czasz temu na szwalni i odradzam z całego serca. Atmosfera jest fatalna,mobbing na bardzo wysokim poziomie.Pieniądze są naprawdę małe.Zaczynałam prace na najniższej krajowej i gdy odchodziłam po kilku latach także miałam najniższą krajową.Jakby tego było mało idąc na zwolnienie lekarskie lub opiekę nad chorym dzieckiem twoja pensja jest mniejsza o 40%.Jest to możliwe dlatego gdyż twoja stawka godzinowa jest rozbita na dwie części: 1.stawkę godzinową podstawową + 2.premię regulaminową.Jednakże idąc na zwolnienie lekarskie dostajesz tylko 1.stawkę godzinową podstawową.Zwróć na to uwagę podczas podpisywania umowy o pracę. Reasumując odradzam poszukaj czegoś lepszego i lepiej płatnego.

Stolarz
@Byla12

Na stolarni w Potęgowie to samo.. Nawet drzwi ewakuacyjne zamykane na klucz żeby pracownicy na papierosa nie wychodzili. Na brygadzistow nie mozemy narzekac ale

bo nie ma zakazu palenia
@Stolarz

nie ma zakazu palenia , pracownicy wychodzą na papierosa kiedy chcą

Nick Nowy wpis
@Byla12

Można się z tobą jakoś skontaktować? Chciałam aplikować do tej firmy ale widzę ze nieciekawie

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Burhens Meble? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Czy złe opinie odnośnie oddziału w Potęgowe dotyczą również oddziału w Przodkowie? Jestem zainteresowana aplikacją na stanowisko produkcji. Jakie jest wynagrodzenie? Czy jest możliwość awansu? Jak z atmosferą? Czy jest ciężko na produkcji pod względem fizycznym? Pracuje aktualnie na magazynie i szukam lżejszej pracy.

Hanna

Widzę, że jeszcze parę lat temu mieli tutaj problem z ludźmi od księgowości, podobno po kilka razy szukali, bo osoby niestety rotowały. Z jakiego powodu właściwie tak było i czy dziś na księgowości jest w miarę stabilnie? A może zlecają to już całkiem komuś innemu i usunęli stanowisko? Wie ktoś?

Batman

Daj sobie spokój z Pakowaniem. Byłem kilka miesięcy temu pytać się o robote w tej firmie. Oni chyba sobie jakieś jaja robią z ludzi. Napisane w ogłoszeniu że szukają na stanowisko Pakowacza,a tak naprawdę szukają pomagierów od wszystkiego włącznie z załadunkiem Tirów. Pieniądze to jakiś żart 2300zł. na początek,ale ten początek trwa podobno kilka lat,tak mówią chłopaki. Brygadzistka jakaś dziwna ma coś chyba ze słuchem,stoi na srodku hali i drze jape wokół siebie. Jeszcze raz odradzam szkoda czasu ,więcej zarobisz zbierając puszki. Omijać szerokim łukiem.

Hanna
@Batman

Jak to "początek" trwa kilka lat?xd A mówili ile po zakończeniu tego "początku" będą oferować? Ktoś z pracowników już doczekał się może podwyższenia stawki? Jak tak to o ile podnieśli w końcu?

Stefan

Jeśli chodzi o wynagrodzenia to jest TRAGEDIA TOTALNA .Odradzam bo nie traktują pracowników uczciwie.

Sabina

Szukają pracowników na stanowiska : Szwaczka , Tapicer , Pakowacz . Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników mógłby powiedzieć coś więcej na temat wyżej wymienionych stanowisk . Jestem wraz z mężem zainteresowana pracą w Burhens Meble. Jestem Szwaczką meblową z 15-letnim stażem , a mąż Tapicerem z 20-letnim stażem. Dziękuję.

Były

Nie polecam...

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Burhens Meble?

Czy jesteś zdrowy.. Pamiętaj obojętnie co idąc na L4 tracisz 700-800zl od wypłaty... Stolarnia w Potęgowie (ich oddział) tam ludzie mają po 11-14 zł "brutto" + premia Zachorujesz i nagle dostajesz 80% od najniższej krajowej...

Lolo

Bolo masz rację to praca dla młodych i bez kredytu, zarobiaja tam śmieszne pieniądze a najlepsze jest to że jak się rozchorujesz i pójdziesz na 3 dni L4 to tracisz 40%pensji bo taki mają regulamin

babka i chłop

To są niemili ludzie za przeproszeniem !Pozdrawiam!

nati
@babka i chłop

Pewnie coś w tym stwierdzeniu jest ziarenkiem prawdy. Znowu szukają do księgowości, a przecież niedawno przyjęli nową osobę...i już jej nie ma...

bolo

Spoko robota i ludzie , dobra praca dla młodych bez kredytów albo rodzin na utrzymaniu

lucy

Witam, ktoś pracuje w biurze? Jakie klimaty tam panują?

marta

A co jest nie tak w tej Firmie? Dlaczego ludzie odchodzą? Jakieś wskazówki? Napiszcie coś więcej proszę.

Herflik
@marta

Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co co chodzi

ADMIN NEXX
@marta

pieniądze to raz,dwa, podejście do pracownika produkcji jak do śmiecia najgorszego, robota najważniejsza, (usunięte przez administratora) to kogo obchodzi co Ty masz do zrobienia po pracy jak jest robota to musisz zostać, no chyba, że jesteś z krainy seksu i biznesu GWE, jest ciężko i tyle a płaca to już nie wspomnę, nadgodziny możesz rypać cały miesiąc ile chcesz, powiedzą, że płacą a potem się okaże, że nie :P

marta
@ADMIN NEXX

O kurcze, kiepsko to wygląda. Zastanawiam się czy złożyć papiery do pracy w biurze. Czy pracownicy w biurze też tak źle są traktowani? A co z urlopami ? Dziękuję za Wasze opinie.

bob

Świetna firma? To zapraszam, niedługo nie będzie komu pracować...

Wiki

Słyszałem, że to świetna firma. Mam pytanie dlaczego taka cisza jest na forum?

XXX

Nic się nie zmieniło, nie polecam!

pik

adrianna, podpowiedzcie mi czy coś się ruszyło w tym temacie bo zastanawiam się czy u nich nie podjąć pracy. Co prawda nie widziałem aby u nich były jakieś oferty pracy więc zastanawiam się co dalej robić.

Zostaw merytoryczną opinię o Burhens Meble - Kawle Dolne

• Jak się pracuje w Burhens Meble?

Zobacz opinie na temat firmy Burhens Meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Burhens Meble?

Burhens Meble