Opinie o I.D. Marketing S.A. w

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy I.D. Marketing S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w I.D. Marketing S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o I.D. Marketing S.A. w

była

witam najnowsza informacja pan(usunięte przez administratora) wydalony z własnego budynku

Były

A jak tam nasza święta trójca jaśnie panów derektorów(usunięte przez administratora) Zapadli się pod ziemię, słyszeliście coś o nich?

Haha

ehhh - 2013-07-09 12:56:28 Ludzie nie czekajcie zacznijcie coś działać! Jak tak dalej będziecie czekać to nie dostaniecie ani grosza!Ludzie działają Tylko ci co to podszywają się to mieszają Ale niech się cieszą że ich inni naiwni słuchają

ehhh

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie I.D. Marketing S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
to ja

No to masz szczęście u mnie do grudnia, kiedy mam termin rozprawy to może zabraknąć pieniędzy z AP

i tak wiecie kto :)

Posłuchajcie, w połowie czerwca złożyłam wypowiedzenie z winy pracodawcy i skierowałam sprawę do sądu pracy (dodam że w Warszawie). Od piątku mam wyrok z nakazem wypłaty mojego wynagrodzenia, trwało to dokładnie trzy tygodnie, nawet nie byłam w sądzie. Sprawa odbyła się beze mnie. Należność ściągnę przez komornika ale piszę to bo chcę zasygnalizować że najtrudniej zacząć działać a warto. Epizod pod nazwiskiem (usunięte przez administratora) mam w końcu za sobą :) Trzymam kciuki za Wasze działania

zorientowany w sytuacji

Pracuję w firmie zajmującej się odzyskiwaniem należności. Ze sprawą firmy AP spotkałem się na początku czerwca. Od tamtej pory zbieram informację na jej temat. Rozmawiałem już z wieloma firmami i sporo udało mi sie na tę chwilę ustalić Jeżeli ktoś chce chętnie się nimi podzielę a także mogę zaproponowac pomoc w skutecznym odzyskaniu tych należności. Z racji że informacje umieszczane w internecie w różny sposób moga być wykorzystane proszę o uszanowanie tego że nie chce podawać wszystkich informacji o sobie. Jeżeli ktoś do mnie zadzwoni wszystko wytłumacze i do niczego nie zmuszę. Pozdrawiam

g3fg

zorientowany w sytuacji - 2013-07-08 12:36:08 xxx? - 2013-07-05 19:09:53 xxx - 2013-07-05 16:46:43 Czy ten numer telefonu to przypadkowo nie jest jakiegoś pracownika ID Marketing Dlaczego nie chce Pan podać nazwy firmy która zajmuje się ściąganiem długów - Myślę że Pan (usunięte przez administratora) tam nie pójdzie i nie zabroni gościowi ściągania należności które nie są jakimś przekrętem , coś tu nie gra .(usunięte przez administratora) A ten numer to jakiegoś(usunięte przez administratora)Nie podaje danych bo nie chce żeby krążyły w internecie (podałem swój prywatny numer). Nie jest to żaden przekręt wystarczy zadzwonic i wszystko powiem... A osoba o nick xxx? skoro jesteś tak wszystko wiedzący i odważny to przedstaw się może bo anonimowo to każdy może obrażać. Człowiek chce pomóc , do niczego nie zmusza to i tak znajdzie się taki który jest najmądrzejszy i tylko wytykać potrafi. PozdrawiamDrodzy użytkownicy jeśli będziemy na wzajem tylko się oskarżać Nic nie zdziałamy Trzeba Jedności Zorientowany w sytuacji - może konkretniej w jakiej sytuacji - jak ściągnąć dług czy gdzie się udać - Może napisz przykładowo (pokieruję co zrobić gdzie pójść znam przepisy jestem też poszkodowanym itd.) będzie to bardziej wiarygodne .

xyap

A może nie zły pomysł ze zgłaszaniem do UKS jak to wyżej ktoś napisał Tam trzeba podać swoje dane a nie na stronie internetowej Jak im się wezmą za kontrole to zmienią zdanie Chyba nasze Faktury zaksięgowali

zorientowany w sytuacji

xxx? - 2013-07-05 19:09:53 xxx - 2013-07-05 16:46:43 Czy ten numer telefonu to przypadkowo nie jest jakiegoś pracownika ID Marketing Dlaczego nie chce Pan podać nazwy firmy która zajmuje się ściąganiem długów - Myślę że Pan (usunięte przez administratora)tam nie pójdzie i nie zabroni gościowi ściągania należności które nie są jakimś przekrętem , coś tu nie gra .(usunięte przez administratora) A ten numer to jakiegoś(usunięte przez administratora)Nie podaje danych bo nie chce żeby krążyły w internecie (podałem swój prywatny numer). Nie jest to żaden przekręt wystarczy zadzwonic i wszystko powiem... A osoba o nick xxx? skoro jesteś tak wszystko wiedzący i odważny to przedstaw się może bo anonimowo to każdy może obrażać. Człowiek chce pomóc , do niczego nie zmusza to i tak znajdzie się taki który jest najmądrzejszy i tylko wytykać potrafi. Pozdrawiam

Ja wiem że są firmy które dostały jakieś pieniądze. Kwestia tylko tego żeby ich jakoś przycisnąć. Jak tak dalej będziemy czekać i wierzyć w jego obietnice to nic się nie zmieni. PS. Dzwoniłem na ten numer niżej i uzyskałem więcej informacji niż od kogokolwiek, do żadnej współpracy mnie nie zmuszali więc nie wiem czemu ktoś tu zareagował że oszuści od razu... Polska mentalność ktoś chce pomóc to go zbesztają...

zuza

A ty myslisz że kierownicy dostali??? Którzy???

przewoźnik

Panowie Przewoźnicy i Kurierzy mam bardzo ważne pytanie : Czy ktoś z Państwa dostał jakieś pieniądze od firmy R.Kusiak Alfa Post ? Pytanie nie dotyczy kierowników oddziałów .

X???

Może by tak zgłaszać do Urzędu Kontroli Skarbowej Co wy na to ?

xxx?

xxx - 2013-07-05 16:46:43 Czy ten numer telefonu to przypadkowo nie jest jakiegoś pracownika ID Marketing Dlaczego nie chce Pan podać nazwy firmy która zajmuje się ściąganiem długów - Myślę że Pan (usunięte przez administratora) tam nie pójdzie i nie zabroni gościowi ściągania należności które nie są jakimś przekrętem , coś tu nie gra(usunięte przez administratora) A ten numer to jakiegoś (usunięte przez administratora)

xxx

zorientowany w sytuacji

Mam kolejne informacje odnosnie tej firmy wiec jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam telefon podawałem wcześniej.

zorientoway w sytuacji

No niestety tyle to trwa. Jeżeli pójdzie Pan do sądu czy prokuratury to minimum te dwa miesiące trzeba poczekać zanim to wszystko ruszy.

to ja

Nie wiem czy prokurator nie jest lepszy. Jak pisałem wcześniej złożyłem pozew do sądu pracy i ostatnio dostałem wezwanie na posiedzenie - termin grudzień 2013r.

zorientowany w sytuacji

Ja również zalecam aby rozpocząć jakieś działania, bo czas na gra na Państwa niekorzyść. W razie czego zapraszam do kontaktu. Tel wyżej.

Zostaw merytoryczną opinię o I.D. Marketing S.A.

I.D. Marketing S.A.