Opinie o I.D. Marketing S.A. w

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy I.D. Marketing S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w I.D. Marketing S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o I.D. Marketing S.A. w

ooo?

telefony są wyłączone (usunięte przez administratora)

nadgorliwy

brak wyplat od kilku miesiecy

xxx

Skery - 2013-06-25 16:48:35 Widoczna AP? Możesz coś przybliżyć? Poszukaj Giełda Wierzytelności , Giełda Długów Foxberg Pozycja 38

Skery

Widoczna AP? Możesz coś przybliżyć?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie I.D. Marketing S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
xxx

xxx - 2013-06-25 16:39:46 http://foxberg.pl/gielda,2-1,Lista-wierzytelnosci.html Już widoczna AP Tak nowy inwestor rusza http://foxberg.pl/gielda,2-1,Lista-wierzytelnosci.html znika link - Giełda wierzytelności ? http://foxberg.pl/gielda,2-1,Lista-wierzytelnosci.html

Skery

Co masz na myśli?

rosjanie

koledzy zza wschodniej granicy to ostateczna decyzja, ale jak będzie trzeba to się ich poprosi o "przysługę " ;)

ty debilu "pracownik"

Na jakiego inwestora [usunięte przez moderatora] a jeszcze się takie czubasy z nadzieją trafiają .To się wszystko w pale nie mieści . [usunięte przez moderatora] to jest BANKRUT [usunięte przez moderatora] A NIE CZŁOWIEK DO INTERESU

ale o czym wy mówicie?trzeba zobaczyć co z tym inwestorem? ma ktoś jakieś informacje na ten temat?

były

czasami dobrze jest mieć kolegów za wschodnią granicą, koledzy zawsze pomogą, już wszystko wiedzą i .................... HE HE HE HE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to ja

Złożyłem pozew do sądu pracy w połowie maja, niestety nie mam jeszcze wyznaczonego terminu rozprawy.

rosjanie

Dajecie sprawy do sądu czy do windykacji??? czy sprzedajecie dług jakiejś firmie??? poradźcie coś

były kurier

obudzie się żadnej alfy już nie będzie ja już swoją sprawę oddałem do windykacji jest wtoku czym szybciej tym lepiej tam na ryżowej niema z kim rozmawiać jak długo jeszcze was będą za nos wodzić ?

miok

Grzecznie???

zuza

Grupowo to możemy pojechać do Pana K. i poprosić grzecznie o wypłatę.

ap

zuza - 2013-06-21 13:53:23 Co robicie? Czekacie, czy dajecie do sądu? Już sama nie wiem co robić.Moim zdaniem Czas Oczekiwania Już się Skończył Od poniedziałku zaczynam Postępowanie Wydawało się że zbierzemy się i zrobimy grupowo ale nie bardzo to wychodzi - Nie Czekam Na Inwestora bo nic z tego nie wyjdzie

zuza

Co robicie? Czekacie, czy dajecie do sądu? Już sama nie wiem co robić.

pracownik94

Ponoć majom nowego sponsora to prawda ? Ktoś wie coś na ten temat ?

Jano

Na policji nie, ale wysłałem wezwanie do zapłaty za potwierdzeniem z podanym terminem na uregulowanie.Czekam do jutra, jeżeli nie przeleją , to pozew do sądu.

Zostaw merytoryczną opinię o I.D. Marketing S.A.

I.D. Marketing S.A.