BWS EXPO

Opinie o BWS EXPO

Marzena

Czy ktoś z pracowników mógłby odpowiedzieć na pytania: 1.Czy BWS EXPO prowadzi rekrutacje? Biorąc pod uwagę obecną sytuacje. 2. Czy w czasach pandemii, wprowadzili pracę zdalną? 3. Jakie stawki godzinowe? Czy można fajnie zarobić, jeżeli poświęcimy się tej pracy?

Norman

Nie wiem czy w najbliższych miesiącach będzie w ogóle zgoda, na organizowanie takich imprez.

Zając

Dzień Dobry wszyscy pracownicy, pytający, ciekawi i obsługo. Co najmniej 2gi raz wpada mi przed oczy ogłoszenie o poszukiwanym przez BWX Expo kierowcy, piszę do was z zapytaniem czy wiecie coś na temat pracy u nich w tym charakterze, jak długo jest się w trasie, ile poza samym kierowaniem obowiązków ma kierowca, jak traktują ludzi, jakie są zarobki, jak rozpisana (z czego składa się) wypłata, czy śpi się dużo w kabinie czy wcale oraz o wasze ogólne wrażenia i odczucia z pracy czy ze współpracy z BWS Expo. Na co można i warto liczyć? Czego się wystrzegać i obawiać? Jaką mają tam atmosferę i czy warto zawracać sobie tymi ogłoszeniami głowę?

Szkoda

Można się dowiedzieć jak płacą na magazynie. Proszę o szczerą odpowiedź

Joanna
@Szkoda

Również mam nadzieję na informację od pracowników czy podoba Wam się w BWS EXPO. Jeśli zdecydujesz się na rekrutację to życzę powodzenia i koniecznie daj znać jak wrażenia!

Szkoda
@Szkoda

Proszę jeszcze raz o szczera odpowiedz jakie zarobki na magazynie. Jeśli nie chcecie na forum proszę na maila przystojniak79@gmail.com

@Szkoda

Tak, jak został Pan poinformowany podczas rozmowy, warunki współpracy, w tym kwestia wynagrodzenia jest każdorazowo ustalana indywidualnie w zależności od posiadanego doświadczenia oraz kwalifikacji. Zachęcam do bezpośredniego spotkania i omówienia wszystkich nurtujących Pana pytań. Pozdrawiamy serdecznie! BWS EXPO

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BWS EXPO? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Konstruktor / Technolog wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Faraon

Jaka płaca na magazynie

@Faraon

Rozważasz zatrudnienie w firmie BWS EXPO na stanowisku magazyniera? Słyszałeś może o tym, że jest wolne stanowisko na magazynie? Na stronie internetowej jest tylko ogólna informacja o rekrutacji, więc ciekawi mnie, czy masz jakieś inne źródło informacji na ten temat. Przedstaw, dlaczego akurat to miejsce pracy wydaje Ci się interesujące.

Aneta

BWS EXPO poszukuje kandydatów na stanowisko magazyniera meblowego. U zainteresowanej osoby tą pracą mile widziane jest uprawnienie do prowadzenia wózka widłowego. Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie oraz m.in. możliwość rozwoju umiejętności. Czy ten rozwój jest równoznaczny z możliwością późniejszego awansu? Czy ktoś kto pracował lub pracuje na podobnym lub takim samym stanowisku w tej firmie mógłby udzielić informacji na ten temat?

suchy las

są umowy o pracę , czy samozatrudnienie

Aneta

@szary i klawisz, Twoja opinia jest pozytywna, ale w niewystarczający sposób opisuje BWS EXPO jako pracodawcę. Mógłbyś napisać kilka słów będących uargumentowaniem Twojego zdania? Myślę, że zarówno ja jak i inni użytkownicy, którzy interesują się tym wątkiem na forum, chętnie poczytają o tym czego mogą spodziewać się będąc nowymi pracownikami tej firmy.

szary i klawisz

Super pracodawca! 100% ok:)

Aneta

@Wesołych Świąt, jeżeli udało Ci się znaleźć swój komentarz, to znaczy, że spełnia wymagania regulaminu. Jeżeli jesteś pracownikiem BWS EXPO to może mógłbyś opisać swoje doświadczenia z tą firmą? Jak oceniasz swoją pracę w firmę? Twój komentarz będzie cenny dla osób chcących uzyskać zatrudnienie w BWS EXPO.

Aneta

@Wesołych Świąt, jeżeli nie możesz wśród wszystkich komentarzy zlokalizować swojego, to zapewne został on zarchiwizowany przez administratora, ponieważ nie był zgodny z postanowieniami regulaminu forum. Możesz się z nim zapoznać, klikając w podany link: https://www.gowork.pl/regulamin Posty dodawane przez użytkowników tego miejsca muszą zachowywać kulturę wypowiedzi, nie mogą być obraźliwe, a co najważniejsze, muszą merytorycznie opisywać daną firmę jako pracodawcę.

Wesołych Świąt
@Aneta

przepraszam ... już widzę... pojawił się z opóźnieniem

Aneta

@sss Podstawą do zarchiwizowania wpisów jest wyłącznie ich niezgodność z regulaminem. Dlatego też, przed zostawieniem opinii, należy zapoznać się z jego treścią.

Masziej

Witam pracuje dopiero w tej firmie tydzień i jestem zadowolony. Nikt nie goni pracowników jak bydło :) Jak jest dużo zleceń to jest zapierdziel ale tak jest w każdej prawie pracy. Przerwy są 2 w ciągu dnia wiec jest dobrze płaca też dobrze im więcej pracujesz i oczywiście umiesz to więcej zarabiasz. Pozdrawiam

Aneta

@Menio dziękuję za rozwinięcie odpowiedzi. Z tego co opowiadasz w BWS EXPO można się bardzo dużo nauczyć.

Aneta

@Menio rozumiem, że firma oferuje pracownikom możliwości rozwoju. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak one wyglądają. Czego mogą nauczyć się rozpoczynający pracę w firmie?

Menio
@Aneta

Zasada jest prosta przychodzisz zaczynasz z kimś dobrym (zawsze dadzą do kogoś dobrego) łapiesz doświadczenie (na stolarni ci pokażą co z czym się je) zaczynasz zbijać proste szafki następująco już coraz to leprze lady , oklejanie laminatów ( wszystko zobaczysz nie raz jak to było wykonywane zanim samemu się zacznie ) z czasem zaczynają się elementy konstrukcyjne do stoisk jak ściany fryzy kasetony , zaczynasz uczestniczyć przy tym co z czego i jak będzie robione (już nikt ci już nie mówi jak masz zrobić tylko się pytają jak chcesz to zrobić ) aż w końcu zaczynasz wyjeżdżać i to co przygotowałeś na stolarni z swoją ekipą (stoisko) jedziesz składać. I tak od zwykłego pomocnika ludzie robią się prowadzącymi stoisk gdzie moją już swoich pomocników i współpracowników. ( Niektórzy idą do biura jako menadżerowie jeszcze inni zostają kierownikami a jeszcze inni idą gdzie indziej).

Widzę,na,internecie,że,poszukują,tam,Stolarzy czy ktoś,może mi powie jak,naprawdę tam,jest warto iść. Nie,pracowałem nigdy w,targach ale,uczę się,szybko.

Polonista z bozej laski
@Marek

Skoro, sie,tak,szybko,uczysz,to,masz,pierwsza,lekcje: Pomiedzy wyrazami jest SPACJA, taki najdluzszy klawisz na klawiaturze, czaisz? A przecinki, to takie to, o to, uzywamy, by rozdzielic zdania, ale to juz wyzsza szkola jazdy, przerobimy to na kolejnej lekcji ok?

Menio
@Marek

Marek idź BWS jest dobra firma na początek dużo można się tam nauczyć rok dwa i potem możesz iść do konkurencji za większe pieniążki . BWS jest znany z tego ze daje możliwość rozwoju i połowa ludzi na rynku w konkurencji właśnie pochodzi z BWS-u lub o niego zachaczyła . Taka zawodówka z dobrą praktyką.

ew7

@msiiek teraz to oni potrzebuja montera stoisk targowych w Poznaniu jezeli masz odpowiednie wyksztalcenie to mozesz sprobowac tam do nich zaaplikować..

msiiek

Ja to na tego kierowcę karetki bym się załapał, bo mam odpowiednie doświadczenie jako kierowca. W końcu zatrudnienie u nich jest dość uczciwe, a zarobki w porządku.

yes

Ja to chętnie bym się do nich załapał, ale chyba ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy. Szkoda, doświadczenie u nich zdobyte musi być dość cenne

Mistrz Kolorowy
@yes

Od września na pewno będą kogoś szukać na większości stanowisk. Warto zapytać - wysłać CV nawet jak nie ma ogłoszeń - biuro@bws.poznan.pl

Mistrz Czarno-Biały
@yes

A więc uważaj tam na ludzi są okropni patrzą tylko kiedy noga ci się poślizgnie i lecą lecą do pana W . Zgrania ekipa zapomnij nie ma czegoś takiego chyba że jest to pierwsza stolarnia nie ta na suchym . Tam na suchym tylko patrzą jak wysługuje się jeden drugim ( nie istnieje coś takiego jak praca zespołowa) .Wiec staraj sie dostać na tą pierwszą stolarnie nie pchaj się na suchy NEVER!! A jeśli chodzi o pana W jest ok i premie też są nie często ale do 3 razy w roku eis zdarzało i nie mowie tutaj o 100 czy tam 200 PLN

t

to wazne jednak bo przeciez atmosfera jest w firmie na prawde wazna jak ejst zle to raczej dlugo sie nie wytrzyma przeciez ;p a ja tak z innej beczki..czy nie wiecie czy bedzie u nich w najblizszym czasie jakas rekrtuacja na przyklad na stanowisko montera

Zostaw merytoryczną opinię o BWS EXPO - Suchy Las k. Poznania

• Jak się pracuje w BWS EXPO?

Zobacz opinie na temat firmy BWS EXPO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BWS EXPO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 57 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BWS EXPO