BWS EXPO

Opinie o BWS EXPO

lizzo

Jako pracownik jestem naprawdę usatysfakcjonowany - dobrze płatna praca, przyjazna atmosfera i fantastyczni współpracownicy.

Byster

Praca sprawia mi ogromną radość, zarówno wynagrodzenie, jak i atmosfera są świetne, a brak stresu to ogromny plus.

Daniel

Ja z pracy jestem zadowolony, bo zarówno pensja jak i atmosfera jest w porządku, nie stresuje się w robocie, ludzie są mega spoko.

mańkut

Pracodawca dba o nasze prawa i zapewnia pełne wsparcie w kwestiach związanych z pracą

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BWS EXPO? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Konstruktor / Technolog wydawały Ci się najkorzystniejsze?
skamienialy

Polecam, ze względu na dobre zarobki i atmosfere

Nero

dobra firma, w której zarząd nie tylko przestrzega prawo pracy, ale również stawia na uczciwość i etykę.

Zahar

Dzięki dobremu podejściu do pracownika, nie boję się zgłaszać problemów ani prosić o wsparcie.

Oskar

Firma dba o to, aby wszyscy byli traktowani z szacunkiem i godnością - to naprawdę zasługuje na uznanie.

Janusz

Atmosfera w pracy jest naprawdę przyjazna i otwarta. Dzięki temu każdy czuje się swobodnie, co sprzyja efektywnej współpracy.

Wesy

Praca w BWS pozwala mi na życie w równowadze między pracą a życiem osobistym.

Kaszko

Warunki w BWS są ponadstandardowe w porównaniu do innych miejsc, w których pracowałem

szerny

Atmosfera pracy w BWS jest naprawdę przyjazna i wspierająca.

Mateusz

Firma BWS oferuje konkurencyjne warunki pracy, co jest wielkim plusem.

Lix

Firma oferuje elastyczność i szybkie terminy, co sprawia, że jest naprawdę konkurencyjna na rynku.

Karol K

To firma, która doskonale rozumie swoich klientów i potrafi dostosować swoje usługi do ich oczekiwań. Dodatkowo, realizacja zleceń odbywa się błyskawicznie.

Mirosław

Polecam serdecznie! Bardzo dobrze warunki pracy jak na początek

Jeremiasz

Uczciwy pracodawca z dobrym podejściem. Nie ma problemów z napiętą atmosferą czy nieterminowymi wyplatami

Mirek

Praca w BWS to naprawdę dobra okazja do rozwoju zawodowego. Mam dostęp do ciekawych projektów i szkoleń, co pomaga mi poszerzać swoje umiejętności.

@Mirek

Firma ciągle się rozwija i dzięki temu warunki są dobre i cenią sobie lojalnego pracownika

JJ

Na pewno dobre miejsce na zdobycie doświadczenia. Szybka rozmowa, bardzo przyjemna atmosfera i szybkie formalności

iggy

pracę oceniam dobrze miła atmosfera, dobre godziny pracy, no i kaska OK

Zostaw merytoryczną opinię o BWS EXPO - Suchy Las k. Poznania

• Jak się pracuje w BWS EXPO?

Zobacz opinie na temat firmy BWS EXPO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BWS EXPO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 57 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BWS EXPO