Team Connect

Opinie o Team Connect

Ryszard

Jakieś oferty pracy może wystawiła firma? Zarobki w miarę dobre? Jaką umowę dają?

@Ryszard

Panie Ryszardzie, serdecznie zapraszamy na nasza stronę internetową, na której publikujemy ofery pracy: https://www.teamconnect.pl/oferty-pracy (zazwyczaj pokazujemy widełki płacowe)

RK

Bardzo udana współpraca. Fajne projekty nad rozwojem nowych funkcjonalności, mało utrzymania ;) Fajny stack - same nowe technologie. Duży plus dla TXC! :) Możliwość pracy zdalnej od czasu do czasu.

Tonik

@PTTT Czy możesz dodać więcej informacji? Mam zamiar aplikować.

PTTT

Wszystko OK.

Programista Php

Rekrutacja przebiegała dość sprawnie. 1. Krótka rozmowa telefoniczna na której przedstawiono mi główne założenia oferty 2. Spotkanie w firmie z rekruterką i osobą techniczną 3. Decyzja o zatrudnieniu w ciągu 3 dni od spotkania :)

Jacek

Bardzo pozytywnie wspominam swoją współpracę z Team Connect. Polecam! :)

TZ

Fajni ludzie. Fajny proces rekrutacji. Fajne projekty. Jak na razie pozytyw ;)

Paulina
@TZ

Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat przebiegu procesu rekrutacji w tym miejscu? Jakich pytań lub zadań mogą spodziewać się na rozmowie rekrutacyjnej w Team Connect? Może zdradzisz nam, jakie zadania/pytania Ty otrzymałeś? Rozmowa kwalifikacyjna to dla wielu potencjalnych kandydatów stresujące wydarzenie. Twoja wypowiedź mogłaby im przybliżyć pewne kwestie związane z rekrutacją.

SD

Współpracowałem do niedawna za ich pośrednictwem z Samsungiem, zdecydowanie polecam.

Waldek

Firma na fajnym poziomie. Młodzi ludzie w zespole dają dobry feedback i potrafią podpowiedzieć w jakim kierunku się rozwijać. Z czystym sumieniem mogę polecić jako firme dobrze zorganizowaną.

Paulina

Hej! Patrzyliście już na nowe oferty pracy Team Connect? Zainteresowała Was któraś?

Za
@Paulina

Firma słabiuteńka. Brak profesjonalnych rekruterów. Wszystko w rękach Prezesa. Zarabiają dobrze jako pośrednicy.

@Za

Czy mógłby Pan/ Pani napisać coś więcej na temat powodów tak negatywnej oceny? Jesteśmy nią bardzo zaskoczeni, ponieważ przykładamy dużą wagę do realizowanych przez nas procesów rekrutacyjnych, szkolimy naszych rekruterów, również w kwestiach technicznych. Czy był Pan/ Pani u nas w jakimś procesie rekrutacyjnym? Być może doszło do jakiegoś nieporozumienia, które można łatwo wyjaśnić. Zachęcam do podzielenia się swoją historią bezpośrednio z nami: info@teamconnect.pl

ex

(usunięte przez administratora) )

Zula

Skoro Twój komentarz nie został usunięty to może jednak tego nie robią? Wiem jednak, że wulgarne wpisy są usuwane ale to tylko dobrze świadczy o administratorze.

iof

W tym przypadku @olek wymagania nie są tak duże jak na samych programistów, bo np programista PHP, musi mieć wykształcenie wyższe, a do tego jeszcze oczywiście kilkuletnie doświadczenie w branży informatycznej

krab

@adeko, Interesuje mnie stanowisko związane z bezpieczeństwem IT (głównie pentesty). Doświadczenie mam ponad 2 lata w tym rok w Big4, do tego zajmuję się swoim Researchem. Mam sporo ofert z innym miejsc, ale wolałbym w czymś mniejszym popracować. Wykształcenie też mam, myślę bardzo fajne :-) Jak to wygląda z tymi wyjazdami? Bo wiem, że firmy konsultingowe często wymagają mobilności. Jesteś w stanie odpowiedzieć na resztę pytań?

krab

Cześć, Słuchajcie jak wygląda w tej firmie praca na stanowisku IT? (ale bez hejtu) Dużo jest wyjazdów? Bo o ile dobrze wiem, to jest to firma konsultingowa. Jak wygląda sprawa z nadgodzinami? Oferują równiez pracę z Krakowie - wie ktoś gdzie jest siedziba? Dopuszczana jest praca z domu?

Mat

Iza, co mają wspólnego różne zarobki na różnych stanowiskach (oczywista oczywistość) z różnym podejściem do pracownika? Czy to oznacza ze w zależności od stanowiska i zarobków podejmuje się decyzje o płatnościach. Niestety słychać o tej firmie i o tym problemie. Faktycznie kiedyś im sie dobrze wiodło, teraz nie jest za ciekawie. Mogliby z tego jeszcze wyjść z twarzą, gdyby nie chowanie głowy w piasek

GooSFRABA

właśnie szukam opinii o firmach it na rynku warszawski i to co przeczytałam powyżej, na temat Team Connect to chyba jakiś kiepski, mściwy żart. pracowałam dla nich 2 lata zero problemy, szczególnie tych z płatnościami! przez ostatnie pół roku firma, w której pracowałam tylko raz wypłaciła mi terminowo wynagrodzenie, zdecydowałam się odejść, aktualnie szukam czegoś, a do TC z chęcią bym wróciła.

czka

Aby umieszczać pochlebne opinie o samym sobie należy wykazać się choć małym sprytem aby nie zostać namierzonym :) Dwóch rożnych pracowników używa słowa szefostwo.....to ci zbieg okoliczności. (usunięte przez administratora)

ITman

Pracowałem ponad 2 lata i byłem bardzo zadowolony. Ciekawy projekt a właściwie dwa w których uczestniczyłem podczas współpracy. Dobre i partnerskie relacje z szefostwem i resztą firmy. Dla mnie super.

Simpson

Firma generalnie ok. Zastrzeżenia mam jedynie do młodej rekruterki o imieniu na „I” i nazwisku na „L”. Osoba ta jest niekompetentna (brak podstawowej wiedzy) i pyszałkowata. Jeśli będzie się z Wami kontaktować właśnie ona, lepiej poproście o kontakt do kogoś innego z firmy.

khadi

Z obawy przed firma krzak raczej nie chcialam przyjac od nich propozycji pracy, bo za wiele info o nich nie znalazlam, w koncu jednak poszlam na rozmowe. Sama firma jest mala, ale ludzie sympatyczni i jak sie wydaje w miare ogarnieci w temacie. projekt szybko sie rozpoczal, co jest plusem, ale i troche...szybko sie skonczyl - wczesniej niz zakladano i z tego nie bylam zbyt zadowolona ;))

Zostaw merytoryczną opinię o Team Connect - Warszawa

• Jak się pracuje w Team Connect?

Zobacz opinie na temat firmy Team Connect tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Team Connect?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Team Connect?

Kandydaci do pracy w Team Connect napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Team Connect