Opinie o Marpol w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Marpol. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Marpol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opakowania, etykiety, folie, taśmy - produkcja palet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marpol w Inowrocław

Arek K Nowy wpis

Tragedia, omijajcie te firmy z daleka - Marpol i Palexpo. Najgorsze co człowieka może spotkać to praca tam i "przyjemność" poznania szefa Mariana P. Nie życzę nikomu źle ale mu dobrze też nie życzę. Bezczelny, ludzi ma za nikogo - życie go rozliczy prędzej czy później. Synuś też niczego sobie - czysty Tatuś.

Były pracownik Nowy wpis

Tragedia -warunki pracy szef godziny pracy ale najgorsi to byli ludzie wśród których wielu sprzedało się za 10zloty

Hanna Nowy wpis

W dosyć niekorzystnym świetle przedstawiłeś tego pracodawcę. Wspomniałeś, że warunki pracy w Marpol to "tragedia" - no ale jest to ogólne stwierdzenie, więc przydałyby się tu jakieś konkrety. Jak wyglądają sprawy związane z rozwojem zawodowym w firmie: czy ambitni pracownicy mogą z czasem liczyć na awans?

20000 Nowy wpis

Nie polecam masakra warunki i ludzie a szef to kawał gnoja

pracownik na Inofamie

Kierownik Jacek na Inofamie powinnien odpowiadac karnie za to jak sie zachowuje mobbing? malo powiedziane to jest kawal (usunięte przez administratora) taki czlowiek nie powinien miec pod sobą jakichkolwiek ludzi pod sobą w ogole nie szanuje ludzi odzywa sie jak do smieci nie ludzi "jak kierownik moze powiedziec do pracownika (usunięte przez administratora) na maszyne bo Ci (usunięte przez administratora) "?mam nadzieje ze kiedys ktos mu da nauczke za to co robi i ze ktos mu w koncu ryj obije bo nikomu sie nie nalezy tak jak jemu

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marpol, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Hanna

Firma w ubiegłym roku przejęła firmę o podobnym profilu, przez co można wnioskować, że miejsc pracy obecnie jest w niej zdecydowanie więcej. Co zmieniło się w firmie po takim połączeniu? Jak pracownicy oceniają tę zmianę?

Hanna

@arek jakie konkretnie informacje Cię interesują? Czego dokładnie chciałbyś się dowiedzieć? Zastanawiasz się nad aplikowaniem? Czekamy na Twoją opinię. A Wy jakie macie już doświadczenia z marpol?

arek

W Inowrocławiu szukają teraz kierowcy. Jakich warunków się spodziewać?

Jarek

Widocznie istnieją dwie firmy o nazwie Marpol bo chodzi mi o tartak z produkcją palet znajdujący się na Staropoznańskiej w Inowrocławiu. To o tym miejscu kilka osób się wypowiadało podobnie do mnie, szczególnie na temat tzw kierownika....

Jarek

Na produkcji pracowałem tzn na przygotowaniu materiału do produkcji palet w oddziale na Staropoznańskiej. Zrezygnowałem bo atmosfera robiła się nieciekawa, zaczęli coraz bardziej wykorzystywać nas jakbyśmy byli jakimiś robotami a nie ludźmi, za chorobowe wylatuje się z pracy, ja miałem złamaną rękę i po tym wyleciałem z hukiem bo jak to powiedział chorych ludzi nie potrzebujemy. A teraz mam własny biznes, w miarę się kręci więc w sumie dobrze się stało że mnie tam już nie ma. Pozdrawiam

Jarek

Co do kierownika marpolu na inofamie to się zgadzam, gościu jest normalny inaczej, myśli że zjadł wszystkie rozumy ale na szczęście nie rządził mną a jak do nas przyjeżdżał to mógł nas tylko cmoknąć w pompę bo na staropoznańskiej był normalny kierownik a pseudokierownik Jacek G tam nie miał nic do gadania. A co do atmosfery to była oki, pracowałem tam od 2006 do 2010 to zarobki były oki, najniższa wynosiła wtedy około 960 a tam zarobiłeś 2tys i więcej więc chyba to nie była zła wypłata.

wierzcie na slowo

Ostrzegamy przed trafieniem na drugi zakład marpolu na terenie "inofamy".Jest tam prowadzony mobing przez "kierownika"Jacka.Ten człowiek traktuje pracowników jak śmieci.Ludzie co chwilę się zwalniają bo nie wyrabiaja przez niego psychicznie..Zero szacunku z Jego strony do pracowników.

abc

Mogłoby być lepiej

Jarek

Witam. Ja powiem tak, za moich czasów tam konfidencji nie było. Praca po 10 godzin dziennie, w soboty 8, niedziele wolne. Wypłaty całkiem dobre jak na Inowrocław, średnio ponad 1000 wyższa niż najniższa. Na święta paczki dostawaliśmy, ogólnie było oki.A już tam nie pracuje z powodu że wyprowadziłem się daleko za miasto i prowadzę własny biznes

...

powiem jedno same konfitury tam (usunięte przez administratora)nie polecam pracy(usunięte przez administratora)

znajomy

również nie polecam pracy tam

shadow

nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Marpol - Inowrocław

• Jak się pracuje w Marpol?

Zobacz opinie na temat firmy Marpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Marpol
1.6/5 Na podstawie 39 ocen.
  • 48
    88-110 Inowrocław