marpol

Opinie o marpol

shadow 2009-12-16 19:33:30
nie polecam
znajomy 2009-12-17 18:31:09
również nie polecam pracy tam
... 2010-01-15 09:16:12
powiem jedno same konfitury tam ( usunięte przez administratora )nie polecam pracy( usunięte przez administratora )
Jarek 2015-05-04 11:20:12
Witam. Ja powiem tak, za moich czasów tam konfidencji nie było. Praca po 10 godzin dziennie, w soboty 8, niedziele wolne. Wypłaty całkiem dobre jak na Inowrocław, średnio ponad 1000 wyższa niż najniższa. Na święta paczki dostawaliśmy, ogólnie było oki.A już tam nie pracuje z powodu że wyprowadziłem się daleko za miasto i prowadzę własny biznes
abc 2015-10-14 15:37:19
Mogłoby być lepiej
wierzcie na slowo 2015-10-14 15:50:54
Ostrzegamy przed trafieniem na drugi zakład marpolu na terenie "inofamy".Jest tam prowadzony mobing przez "kierownika"Jacka.Ten człowiek traktuje pracowników jak śmieci.Ludzie co chwilę się zwalniają bo nie wyrabiaja przez niego psychicznie..Zero szacunku z Jego strony do pracowników.
Jarek 2015-12-03 12:44:44
Co do kierownika marpolu na inofamie to się zgadzam, gościu jest normalny inaczej, myśli że zjadł wszystkie rozumy ale na szczęście nie rządził mną a jak do nas przyjeżdżał to mógł nas tylko cmoknąć w pompę bo na staropoznańskiej był normalny kierownik a pseudokierownik Jacek G tam nie miał nic do gadania. A co do atmosfery to była oki, pracowałem tam od 2006 do 2010 to zarobki były oki, najniższa wynosiła wtedy około 960 a tam zarobiłeś 2tys i więcej więc chyba to nie była zła wypłata.
Jarek 2016-01-07 17:20:37
Na produkcji pracowałem tzn na przygotowaniu materiału do produkcji palet w oddziale na Staropoznańskiej. Zrezygnowałem bo atmosfera robiła się nieciekawa, zaczęli coraz bardziej wykorzystywać nas jakbyśmy byli jakimiś robotami a nie ludźmi, za chorobowe wylatuje się z pracy, ja miałem złamaną rękę i po tym wyleciałem z hukiem bo jak to powiedział chorych ludzi nie potrzebujemy. A teraz mam własny biznes, w miarę się kręci więc w sumie dobrze się stało że mnie tam już nie ma. Pozdrawiam
Jarek 2016-01-20 16:20:39
Widocznie istnieją dwie firmy o nazwie Marpol bo chodzi mi o tartak z produkcją palet znajdujący się na Staropoznańskiej w Inowrocławiu. To o tym miejscu kilka osób się wypowiadało podobnie do mnie, szczególnie na temat tzw kierownika....
arek 2016-05-12 17:33:52
W Inowrocławiu szukają teraz kierowcy. Jakich warunków się spodziewać?
Zostaw swoją opinię o marpol - Inowrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie marpol