Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki

Opinie o Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki

No jakie stanowiska niby może awansować sprzedawca działu mięso-wędliny? Widziałam w ofercie, że obiecują możliwość awansu, a ja tyle lat przepracowałam w tej branży i nikt nigdy niczego nie zaproponował. Faktycznie awansują sprzedawczynie?

Klientka

Na przestrzeni lat Lubi stało się moim ulubionym miejscem na zakupy. Mają wszystko, czego potrzebuję, a obsługa jest zawsze pomocna.

Klient

Sklep "Lubi" to moje ulubione miejsce na szybkie zakupy po pracy. Ich godziny otwarcia są bardzo wygodne, a personel zawsze jest przyjazny i pomocny.

Mariusz

Zatrucia pokarmowe po tym sklepie ? Tak i to nie raz w niedziele otwarte ? Ok ale to nie właściciel ani nie właścicielka pracują tylko przebywają a normalnie osoby które nie powinny pracować pracują niedziela nie handlowa to nie handlowa wyniszczają pracowników…. Olsztyn, jarocka nie polecam …

Kasjer

Byłam bardzo miło zaskoczona, kiedy pół roku temu byłam na rozmowie o tę pracę. Było kilka etapów. Ogłoszenie o pracy w Lubi znalazłam na olx, wysłałam C.V. Bardzo szybko dostałam tel.z zaproszeniem na rozmowę w biurze firmy na oś.generałów. Rozmowa w przyjemnej atmosferze z panią od rekrutacji. Mam wrażenie, że to taki opiekun nowych pracowników w firmie, bo czasami podpytuje jak się pracuje i czy wszystko ok. Kolejny etap, to spotkanie z kierownikiem sklepu, podpisanie umowy i pracuję. Właśnie awansowałam na osobę funkcyjną.

Jakie były pytania? Dosyć oczywiste: o wcześniejszych pracach, co robiłam na danych stanowiskach? Porozmawiałyśmy sobie na temat hobby, możliwości rozwoju w tej firmie.

Mariusz

Ceny nie adekwatne które są naliczone przy kasie … olsztyn jarocka

Bejba

Sklep LUBI na osiedlu Mazurskim w Olsztynie ma bardzo duży wybór produktów dla wegan i wegetarian. Bardzo się cieszę, że taka oferta jest dostępna w moim mieście.

Edyta
@Bejba

Ciekawe, czy trzeba być weganinem, żeby tam pracować? Niby na poglądy pracodawca patrzeć nie może, ale kto wie w sumie. Czy jakieś jest szkolenie z tych produktów?

Emilia

Mnie interesuje stanowisko głównego księgowego, ponieważ znalazłam ofertę sprzed roku i mimo to będe aplikować, może się akurat uda. Jakie zarobki proponują na początek , potem są przewidziane podwyżki wraz z rosnącym stażem pracy? Firma oferuje również wsparcie od pierwszych dni, ale czy to jest czas próbny czy po prostu wdrażają w obowiązki?

Radzio

Sklepy Lubi to miejsca, gdzie można znaleźć wiele ciekawych i nietypowych produktów, które trudno znaleźć w innych sklepach spożywczych. Dzięki temu, robienie zakupów staje się przyjemniejsze i bardziej interesujące.

Edyta

Jeszcze w 2022 widziałam ofertę na samodzielną księgową, która by mnie teraz interesowała. Muszę się dowiedzieć, czy nie ma nowych przyjęć. Myślicie, że warto? Praca jest zdalna czy stacjonarna?

Adrian333

Na niewielkiej powierzchni handlowej mieści się wszystko co najpotrzebniejsze (art. spożywcze). W sklepie można także zrobić opłaty, zamówić kawę, hot-doga, kupić alkohol.

Wiktoria

Mięso nie Świeże. Kolejny raz się okazało że kupiłam mięso a okazało się zepsute . Było zgłaszane do sklepu jednak nic z tym nie zrobili .z wędlinami jest to samo wędlina aż zielona z wierzchu przemywają mięso wędliny i sprzedają na drugi dzień nic nie jest w tym kierunku robione nie polecam i nie radzę ponieważ mogą człowieka otruć

Wiktoria

Mięso nie Świeże. Kolejny raz się okazało że kupiłam mięso a okazało się zepsute . Było zgłaszane do sklepu jednak nic z tym nie zrobili .z wędlinami jest to samo wędlina aż zielona???????? z wierzchu przemywają mięso wędliny i sprzedają na drugi dzień nic nie jest w tym kierunku robione nie polecam i nie radzę ponieważ mogą człowieka otruć ????????????

Asdf

Powiem coś z punktu widzenia klienta. Ze sklepami dzieje się coś złego. Na drzwiach ciągle wiszą kartki, że kogoś szukają. W sklepie często nowe twarze więc rotacja spora. Najgorsze, że ostatnio na kasie siedzą panie, które słowa po polsku nie potrafią powiedzieć więc jak klient o coś pyta albo chce papierosy czy coś innego to dzwonią dzwonikem i musi przyjść kolejny pracownik. Tworzą się kolejki. Rozumiem, że trzeba pomagać, ale chociaż minimalna znajomość języka by się przydała. Dodatkowo po składni widać, że pozytywne opinie pisze jedna i ta sama osoba. Może zacznijcie doceniać pracowników, bo jak to będzie szło w stronę która idzie to stracicie klientów.

W lubi na Pstrowskiego jest spoko atmosfera dziewczyny się lubią pomagają sobie nie czepiać jedna drugiej po złości jak przychodzi nowa osoba to zaraz biorą w obrotu w pozytywnym tego słowa znaczeniu uczą wszystkiego pogadaja jak w rodzinie

Joanna

dobrze, że zostało faktycznie podkreślone to, że w pozytywnym tego słowa znaczeniu. :) ale to rotacja jest jakaś taka częsta, że nowe przychodzą czy tutaj na myśli można mieć jakieś powiększanie zespołu czy coś? firma się rozwija?

Fabio

Lepszy niż wszystkie Biedronki i Lidle razem wzięte. Przynajmniej wiem, że kupuję od lokalnych wytwórcow i rolników.

Natka

Lubie sklep lubi pracownicy mili i bardzo pomocni Towar zawsze świeży. Tylko mnie zastanawia jedno dlaczego nie są wagi tarowane że papier do wędliny doliczany jako wędlina czy pojemniki do sałatek i ciast są doliczane sam pojemnik waży często od 0.10 do 0,50. A co mi wiadomo to sklep ma na to fundusz na opakowania plastik i papier nie są jadalne.

@Natka

Juz P.odpowiadam...My jako pracownicy zawsze tarofalismy wagi ale szef ztwierdzl ,że to też waży ...Caly sekret.Góra pozwala sobie na zbyt wiele, a pracownika mają za nic.

@Natka

A już Pani odpowiadam ..To nakaz szefa co nam też się nie podoba.

Pov
@Natka

Od kiedy to opakowanie waży pół kilo bo tak jest napisanie....z betonu chyba

Szczęśliwa pracownica

Jak czytam te wszystkie negatywne opinie to zastanawiam się po co pracujecie u P. Arka skoro jest tak Waszym zdaniem źle i niedobrze? Ja jako pracownik jednego ze sklepów jestem bardzo zadowolona z pracy. :) P. Arek to bardzo sympatyczny człowiek. Nigdy nie spotkałam się z żadnym problem czy przymusem do pracy z Jego strony. Ba nawet chętnie sama się zgłaszam jak trzeba. :) Uważam, że P. Arek płaci bardzo dobre pieniążki za wykonywaną pracę. Ja nigdy nie narzekałam na swoje wypłaty! Jeżeli ktoś jest sumienny i dobrze wykonuje swoją pracę nigdy nie będzie miał problemów. Problemy mają osoby, którym wszystko przeszkadza, a nie dają z siebie nic i chciałby tylko dostawać. Polecam pracę u P. Arka z czystym sumieniem :) (I nie, nie jestem żadnym managerem czy kierownikiem albo księgową) Pozdrawiam

@Szczęśliwa pracownica

Przestań ściemniać! Albo inaczej...nie wpisujcie z gory wlasnych opinii i nie usuwajcie wpisów, ludzie i tak poznaja prawdę o "kiedyś fajnej" firmie.To żenujące!

@Szczęśliwa pracownica

Sympatyczny to był kiedyś, chyba za krótko pracujesz więc się nie wypowiadaj!

Bran
@Szczęśliwa pracownica

A co się dziwicie, że niecenzuralne słowa i zwroty są usuwane? To portal z opiniami a nie folwark zwierzęcy, gdzie można komuś nawciskać i czuć się bezkarnym. Nie pasuje praca, to można zatrudnić się z Biedronce skoro wypłata porównywalna. Ja pracuje od 3 lat i przez ten czas kilka osób się przewinęło, ale z takim podejściem do pracy jak miały te osoby, to wcale się nie dziwie, że długo nie zagrzały miejsca.

Wypowiem się ja ze startem ponad 10 lat krzywda mi się nie stała w tej pracy nigdy czasami zdarza się że kierownik coś nas wkurzy ale każdy ma buzię i może odpowiedzieć kierownik to nie Bóg też sobie pozwalać nie może to nie (usunięte przez administratora)

Pracownik Lubi Hallera

Długo pracuję w Lubi i nie polecam pracy u Pana (usunięte przez administratora) nowym osobom. 1. Oferuje coraz niższe wynagrodzenie wymagając coraz więcej, oszukując państwo jak i pracowników. 2. Zarobki porównywalne z Biedronką i Lidlem z tym że tam płacą za każdą ponadprogramową minutę pracy. W lubi tak nie jest, do pracy przychodzimy na 13:30 a wychodzimy o 22:10. Nie ma też czegoś takiego jak social który biorąc pod uwagę liczbę pracowników być powinien. 3. Zmuszanie pracowników do pracy w niedzielę niehandlowe. 4. Zmuszanie pracowników do pracy w święta takie jak 1 i 3 maj...a wkrótce resztę. 5. Odnośnie punktu 3 i 4 Pan (usunięte przez administratora) podaje fałszywe statystki sprzedaży (że niby papierosy i bilety mpk stanowią jego główne przychody ze sprzedaży) . Wie o tym doskonale państwowa inspekcja pracy która niestety nie ma prawa zażądać wglądu do tego i nic nie może na to poradzić. Takie niestety w Polsce mamy prawo...tak więc pracownik nie ma prawa odmówić pracy w niedzielę i święta w przypadku kiedy pracodawaca oszukuje Państwo i ma obowiązek stawić się w pracy. 6. Przestrzegam więc że w ogólnym rozrachunku bardziej opłaca pracować się w Biedronce, wypłata porównywalna, social, wolne niedzielę i święta i nikt do niczego nie zmusza. 7. Kiedyś był to naprawdę dobry pracodawca, zawsze gotów porozmawiać z pracownikami i rozwiązać wszelkie problemy. Problemy zaczęły się pojawiać wraz z rosnącą ilością menadżerów. Na dzień dzisiejszy pracownicy dla Pana (usunięte przez administratora) są niczym...najlepiej by bylo gdyby sami się pozwalniali to dzięki pandemii koronawirusa znalazłby sobie tańszych. Pozwolę sobie rzucić cytatem z powodu nadchodzących świąt,, jeśli się wam nie podoba to zróbcie miejsce dla ludzi którzy będą pracować za mniej" Dziękuję za uwagę i nie polecam.

Żanka
@Pracownik Lubi Hallera

Co za bzdury, praca w święta nigdy nie była przymusowa! Jeśli w Biedronce, czy w Lidlu jest tak super, więc dlaczego nadal pracujesz w Lubi ?? :)

@Żanka

Kiedyś ale nie obecnie....Dostałaś coś za to...

@Pracownik Lubi Hallera

Dlaczego usuwacie najważniejsze wiadomosci.... I tak wszyscy wiedzą jak traktujące ludzi...!

@Pracownik Lubi Hallera

Szczerze popieram i (usunięte przez administratora)..Niech inni mają prawo to przeczytać!!! I bądźcie pewni,że mimo wszystko prawda dociera do do ogółu!

@Żanka

Co za bzdury opowiadasz,jeżeli się nie zgodzisz żegnaj....

Zyggi
@Pracownik Lubi Hallera

Chyba to twoja pierwsza praca albo ty nigdy w życiu porządnie nie pracowałeś skoro praca w handlu jest dla ciebie męcząca. Może dla odmiany zatrudnij się w budowlance, to wtedy docenisz handel!

Tomasz
@Pracownik Lubi Hallera

Jak ktoś nigdy w życiu nie pracowal w handlu, to narzeka i biadoli siejąc ferment w internecie. A jaka jest praca w handlu, to każdy powinien wiedzieć.

Żanka

Czyli jak mam odmienne zdanie, to piszesz do mnie "żegnaj"? Dlatego własnie w Polsce mamy co mamy. A mamy nietolerancyjnych ludzi, których jedyną racją jest ich racja. I tak, do ciebie te słowa kieruje.

To ja..byly pracownik
@Żanka

Co ty opowiadasz,duzo dostałaś do kieszeni żeby tak śledzić...Glowacki i jego firma to wielkie (usunięte przez administratora) i brak poszanowania dla pracownika. Nie polecam pracy...!

Pov
@Żanka

Praca w święta i niedzielę jest przymusowa bo jak nie znajdę się chętni to góra wyznaczy sama kto ma przyjść i koniec a w niedzielę pracować trzeba i koniec dzień jak co dzień

Aneta

@zadowolona a czy w związku z rozpoczynającym się rokiem akademickim - firma jest chętna do rozmowy na temat elastycznego grafiku w pracy? To bardzo dużo powie innym, młodym osobom, które nadal podejmują naukę.

Zadowolona
@Aneta

Oczywiście, że tak! Dostałam propozycję pracy podczas roku szkolnego i elastycznego grafiku pod mój grafik na studiach. Wiem, że mamy też mają elastyczne grafiki. Pozdrawiam mamę 4 dzieci z mojego LUBI. Wielki szacun, urodzić tyle dzieci i jeszcze pracować!

Mama
@Zadowolona

Elastyczny grafik dla mam.... O litości nie w tej firmie chyba że jest się koleżanka kierowniczki to jasne....jak trzeba na wywiadówkę albo inne zebranie to jest tekst...było dzieci nie robić ....chłop niech idzie albo no trudno praca jest najważniejsza.....w nosie mają matki z dziećmi najlepszy pracownik to bez męża lub żony i dzieci

Julia
@Mama

Dziwne jest to że tak skrajne opinie macie.. A to nie jest kwestia tego na jakim stanowisku się jest czasem? Może dasz znać na których nie ma co liczyć na taką elastyczność w takim razie?

Były
@Julia

Nie ma znaczenia jakie stanowisko nie ma elastycznego grafiku jest ciągle problem i bunt masz przychodzic i koniec

Dlaczego w tych sklepach codziennie pracuje się charytatywnie? Pół godziny wcześniej w pracy które nigdzie nie jest uwzględniane? Wzamian za to gdy sklep zostanie zamknięty 5 minut przed czasem to jest z tego wielki problem. Jeśli kończę pracę o godzinie 22 a sklep zamykam o 22 albo i później to co mam zrobić aby pracę faktycznie zakończyć o 22? Przynajmniej wyjść kazdy chciałby na czas. Czy takie coś jest na miejscu? Dlaczego nikt na rozmowie nie informuje że godziny pracy nie są zgodne z rzeczywistością?To samo jeśli chodzi o godziny pracy w święta. Nawet te święta w które sklepy są pozamykane.

No niestety nikt nie zapisuje do grafiku tych nadgodzin bo to "normalne" no normalne nie jest

Zostaw merytoryczną opinię o Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki - Olsztyn

• Jak się pracuje w Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki?

Zobacz opinie na temat firmy Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki?

Kandydaci do pracy w Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki