Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki

Znajda

Długo otwarty sklep w którym można się zaopatrzyć w najpotrzebniejsze produkty.

Sandra
@Znajda

Długo otwarty......Mazurki są chyba zawsze otwarte, w weekendy i święta również.

Walkiria

Jest naprawdę w porządku. Zakres obowiązków, godziny pracy do przyjęcia i zaakceptowania. Wypłata na czas.

Zuzia

Może i szef jak i kierownik w porządku ale słychać jak jeden pracownik na drugiego krzyczy, tak samo jak przychodzę na zakupy to pracownicy zamiast rozmawiać albo podejśc coś przekazać to drą się na siebie przez pół sklepu, sklep ładny i ceny przystępne ale niech pracownicy zejdą z tonu bo to psuje atmosfere.

Malwa Nowy wpis
@Zuzia

Może jest tutaj ktoś z zewnątrz i mógłby odnieść się do tych problemów między pracownikami, szefostwo nie ingeruje w takie konflikty? Jakby ktoś znał wymagania jakie trzeba spełnić na sprzedawcę to z chęcią się dowiem i złożę cv.

Administrator Nowy wpis

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki jako Koordynator Sprzedaży. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Xxxxxx Nowy wpis

Zero zrozumienia????jest coś takiego jak ser w opakowaniach , a kobieta musi maszynę umyć , albo nie zapraszam na drugi dzień niech pani sprzedająca ukróci pani sera ba śniadanie tą śmierdzącą maszyną -smacznego

Elizka Nowy wpis

Dowiem się czegoś od was o pracy głównej księgowej, a właściwie, to mam pytanie odnośnie listy wymagań. Chcą od kandydatów znajomości programu Symfonia. No i ja nie znam, czy wtedy firma przeszkoliłaby mnie z obsługi tego? Czy jak jednak by mnie zatrudnili, to wtedy sama musze zadbać o nauczenie się tego?

Kasjer

Byłam bardzo miło zaskoczona, kiedy pół roku temu byłam na rozmowie o tę pracę. Było kilka etapów. Ogłoszenie o pracy w Lubi znalazłam na olx, wysłałam C.V. Bardzo szybko dostałam tel.z zaproszeniem na rozmowę w biurze firmy na oś.generałów. Rozmowa w przyjemnej atmosferze z panią od rekrutacji. Mam wrażenie, że to taki opiekun nowych pracowników w firmie, bo czasami podpytuje jak się pracuje i czy wszystko ok. Kolejny etap, to spotkanie z kierownikiem sklepu, podpisanie umowy i pracuję. Właśnie awansowałam na osobę funkcyjną.

Jakie były pytania? Dosyć oczywiste: o wcześniejszych pracach, co robiłam na danych stanowiskach? Porozmawiałyśmy sobie na temat hobby, możliwości rozwoju w tej firmie.

Ina

Widać, że większość klientów chwali sobie sklepy firmy. Szkoda, że mało można dowiedzieć się o pracy. Trwa rekrutacja dla sprzedawcy, pensja 4,4-4,8 tyś brutto. Podana kwota jest podstawą wynagrodzenia? Oprócz tego za dobre wyniki dochodzą premie?

TG

Chciałbym spróbować pracy jako sprzedawca, obecnie nie ma żadnych ofert ale może niedługo coś zwolni. Czy zaczynając pracę jako sprzedawca muszę mieć doświadczenie, czy firma sama szkoli swoich pracowników i nie jest to wymogiem koniecznym? Faktycznie pracuje się we wszystkie święta czy napisany tu komentarz jest po prostu napisany po złości? Jako osoba bez doświadczenia ale z chęciami do pracy ile mógłbym oczekiwać na początek współpracy na godzinę?

Marzena

Miły osiedlowy sklepik na Żeromskiego ostatnio miło mnie zaskoczył pomimo późnej pory mogę dostać mięso i wędlinę w całkiem przyzwoitej cenie.Cieple bułeczki każdego dnia.Z nowym rokiem duże zmiany oby tak dalej.Zadowolony klient????????????

Stała klientka od otwarcia

LUBI ŻEROMSKIEGO ZATORZE NIEGDYŚ NAJLEPSZY SKLEP Niestety to co się ostatnio wyprawia z w sklepie na Żeromskiego to jakaś bujda. Gdzie zniknęła ta świetna załoga, z którą można było porozmawiać, doradzić się? Ciagle nowe twarze. Nie miły personel ( 2 lub 3 Panie zostały że starej ekipy i Bogu dziękuję jak na nie trafiam) ) nie świeże ciasta, wędliny wyglądające jakby leżały tydzień. Między alejkami jest tak.ciasno, że już o przejechaniu wózkiem z dzieckiem mogę zapomnieć. Od jakiegos miesiaca ten sklep w oogle przechodzi jakies mega beznadziejne zmiany.Nastawiane jedno na drugim. Asortyment tak beznadziejnie przestawiony, że syn który szedł do szkoły i zachodził po bułkę to już jej sam nie dosięga i musi o pomoc prosić bo bułki wylądowały na samej górze! W ogóle zrobiło się brudno, czuć nie miły klimat. To nie ten sam sklep co kilka mc temu. :( bardzo mi przykro bo był moim nr 1 na zatorzu . Czas zapomnieć

O

W sieci widziałam właśnie, że kilkanaście dni temu mieli rekrutacje i szukali nowej osoby na posadę Kasjer - Sprzedawca. Może jeszcze doślę cv, może jest szansa, że nikogo nie znaleźli. Ale w tym ogłoszeniu widoczne jest tylko info o pracy stacjonarnej na UoP. A nie ma wzmianki o pensji. Jaka jest pensja na start dla osoby bez doświadczenia? Ciekawa jestem też, czy taka osoba nowa pracuje na jednej konkretnej zmianie, czy też obowiązuje ją rotacja zmian?

Oreo
@O

Najniższa krajowa plus premia. Zwolnienie lekarskie i po premii. Zmiany są dwie też w weekendy.

OM
@Oreo

A ta premia to jakaś znacząca suma? Czy co miesiąc dostaje się z tego tytułu chociaż 500 zł netto, czy mniej? Ta premia to jest frekwencyjna, uznaniowa, za wyniki czy jak ona jest przyznawana? I jak pracowni bierze L4, to wtedy inne osoby dostają nadgodziny, aby wykonać obowiązki tej chorej osoby??

@pracodawca
@O

można jeszcze składać CV. Oczywiście przyjmujemy bez doświadczenia, pensja na start 4300 zł

BC
@@pracodawca

No to fajnie, dzięki za sprawdzone info! A godziny pracy i rotacja zmian jak przebiegają? Grafik, o ile występuje, z jakim wyprzedzeniem jest ustalany?

YM
@@pracodawca

A po jakim czasie można dostać ewentualną podwyżkę? Długo trwa takie szkolenie ludzi, którzy nie mają doświadczenia? Bo rozumiem, że ten okres jet normalnie objęty pensją? Jakby teraz złożyła cv, to od kiedy mogę zacząć pracę?

Stafik

Lubi na Zatorzu to moje ulubione miejsce na szybkie zakupy. Zawsze znajdę tam świeże pieczywo i fajne produkty lokalnych dostawców. Obsługa zawsze pomocna, a ceny całkiem przyzwoite.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki?

@pracodawca

Tak jak najbardziej, często prowadzimy rekrutacje wewnętrzne

QL

Cześć, co oznacza konkretnie system motywacyjny oferowany przez pracodawcę? Bo nie wiem co sądzić o tym. Przeczytałam Wasze komentarze, ale nie do końca ta sprawa jest dla mnie jasna. Jeszcze chciałabym zapytać czy jest możliwość pracy na pół etatu i dogadania się z kierownikiem co do godzin, jeśli ktoś studiuje dziennie.

Wiktor

Odkryłem 'Lubi' niedawno i jestem pod wrażeniem. Ich delikatesy internetowe to genialne rozwiązanie dla kogoś tak zajętego jak ja. Zamówienie jest zawsze realizowane szybko i bez problemów.

taka tam

Pan Głowacki na pierwszy rzut oka, wydaje się być inteligentnym szefem, jednak ten obraz szybko mija kiedy poznamy jego kadrę kierowniczą. Zbyt dużym zaufaniem obdarza swoje ,,kierowniczki,, a one kręcą go jak chcą. Jeżeli wyniknie konflikt miedzy pracownikiem a kierownikiem mimo że ten drugi nie ma racji, pracownik jest bez szans. Osobiście nie polecam, brak przerw na posiłek, o funduszu socjalnym można tylko pomarzyć , prace zaczyna sie i konczy w ramach ,,wolontariatu,, bo nikt nie liczy tego że zacząć trzeba wczesniej, codziennie to co najmniej 30 minut, kobiety dzwigaja po 30 kg, a męzczyzni esemesują stojąc na kasie. Jednym zdaniem,, trzeba mieć układy żeby praca nie wykonczyła.

Kasik
@taka tam

Mówisz, że funduszu socjalnego brak? To co powiesz o karcie sportowej, wyjściach do kina czy na koncerty, imprezach integracyjnych, dodatku za pranie czy premiach? Aaaa zapomniałabym o rabatach tylko dla naszych pracowników, dzięki którym możesz kupić taniej wiele rzeczy czy np.zjeść taniej kebaba.

Stary pracownik
@taka tam

Pracuje 8lat bardzo ciezko i wiecie co nie zamienilabym sie z nikim innym.Jak ktos jest wporzadku wobec firmy to procentuje.Ale wiem kto pisze te zle opinie.Przychodza takie panny do nas co maja dwie lewe rece i problem bo trzeba wstac rano bo trzeba sprzątać bo starzy oracownicy zwracaja uwage.A jeśli chodzi o szefa to też chyba nauczyl sie ze dobrych pracowników jest jak na recepte i trzeba szanować tych ktorzy pracua tyle lat,bo to na nich opiera się jego firma i mam nadzieje ze to kiedyś przeczyta.A jeśli chodzi o zarobki i premie to smiac mi sie chce jak ktos muwi ze dostał 100zl.premi bo pan Głowacki daje super premie tym co zasługują oczywiście.Boli mnie tylko to ze kierowniczka nie zawsze pochwali do szefa tych ktorzy pracuja bo na LUBI sa osoby wiecznie na kacu a nawet pod wplywem i kierowniczka odwraca glowe no szkoda.

Racja
@Stary pracownik

To prawda jest sklep który klienci wytykaja placami bo ktos tam wiecznie smierdzi wodeczka i wala sie pijany po osiedlu problem od lat ten sam.

Mariiika
@Stary pracownik

Pan Glowacki to szef marzen bo nie wywala z roboty za byle co i nie stoi z batem nad ludźmi a i kierownicy sa spoko na sklepach jesli ktoś umie pracowac w zespole bo sa i ewenementy co podkradaja fajki i kase z torebek....ale nie o tym mowa.Źle tylko wybieraj zmianowych kierownikow bo to zawsze jest kolezanka głównej kierowniczki....przypadek

Stara wyga
@taka tam

Chyba wiele się zmieniło a i Twojej opinii nie podzielam, bo pracuję w tej firmie już 5 lat. Przerwy od zawsze są regulaminowe a jak trzeba i nie ma ruchu na sklepie, to nawet częściej. Praca jest ciężka, jak to w sklepie spożywczym. Nie dźwigamy takich ciężarów jak sugerujesz, bo to fizycznie nie możliwe. Od tego mamy wózki i koleżanki do pomocy. Do tego personel jest mieszany, to panowie chętniej coś dźwigną a panie chętniej posprzątają czy sprawdzą ceny. Dajcie już spokój z tymi hejtami. Serio, to nie te czasy, teraz rządzi pracownik. Widziałam wiele laluń, które odeszły, bo sobie nie radziły i jestem pewna, że to one je piszą. Młode pokolenie nie wie jak pracować. Porzuca nagle pracę, spóźnia się, kłóci, syfi. Sorry, ale jestem przerażona tym kto przychodzi teraz do pracy.

@Kasik

Co za bzdura jakie kino,jakie imprezy integracyjne !!? No chyba,że że swoimi konkurentami.!

@To ja

.. konfidentami

@Kasik

Od kiedy to działa,bo aż dziwne....

@taka tam

Kierowniczka są tylko narzędziem w jego rękach, a szczególnie w rękach jego przydupasow.On sam ma gdzieś pracownika,dziś robi z Was zaprogramowany robot

@taka tam

Tak wlasnie na pierwszy rzut oka,a kiedys taki był. Dzis jest wyrachowanym czlowiekiem i traktuje pracownikow jak roboty....zadnego poszanowania???? Stal sie podlym człowiekiem!

@Mariiika

Za przeproszeniem..kiedyś tak było,A dziś to (usunięte przez administratora) prawda !!!

@To ja

Szczera prawda!

Ryłko
@Kasik

Pracuje 12 lat i o takim funduszu nie słyszałam wyjścia do kina karta sportowa.....CO?

Joanna
@Ryłko

12 lat to faktycznie sporo. Ile rzeczy przez ten czas zdążyło się tu tak właściwie zmienić i czy mają jakąś perspektywę na rozwój?

@Kasik

Jaka karta sportowa? Jakie wyjścia do kina i koncerty? Jakie imprezy integracyjne? A przede wszystkim jakie rabaty dla pracowników??? Pracuję ok 4 lat w tej firmie i nigdy czegoś takiego nie było, chyba że sama sobie kupiłam to wszystko co wymieniłaś, więc nie wypisuj takich głupot

Emilia
@Jdjch

A wyższe stanowiska nie mają takich benefitów? Na jakim jesteś stanowisku w tej firmie? Powiesz coś o swoich zarobkach ile łącznie miesięcznie wychodzisz netto? Czy wymienisz jakieś plusy pracy tutaj? Aplikowałaś przez stronę internetową czy bezpośrednio do siedziby?

Emilia
@Jdjch

Masz umowę na stałe skoro pracujesz tu już kilka lat? Jak wygląda sprawa z podwyżkami, dostałaś coś w przeciągu tych 4 lat? Jeśli dają podwyżki to daj znać jakie to są kwoty.

@Stary pracownik

No właśnie niestety tak nie jest że dobrych i starych pracowników się szanuje. Sklepy się rozpadają, starzy pracownicy odchodzą, a góra z tym nic nie robi, a jeżeli złożysz wypowiedzenie i normalnie przepracujesz swój czas wypowiedzenia nie dostaniesz złamanego grosza premii. Takie podziękowanie za ciężką pracę.

KN
@Jdjch

Centrali nie obchodzi, że ludzie odchodzą? A może dział HR interesuje? Są jakieś ankiety do wypełnienia jak pracownik kończy prace właśnie od kadr? Albo jakaś rozmowa telefoniczna z tym działem? Czy totalnie nic, zero?

Ewa T.

Jestem wierną klientką LUBI od lat. Zawsze znajduję tam wszystko, czego potrzebuję. A dodatkowo cieszy mnie fakt, że wspieram lokalnych dostawców i polską firmę.

Grazia

Aktywna jest oferta pracy na stanowisko sprzedawca. 3800 - 4200 z to widełki, które zostały zawarte w ogłoszeniu. Skąd taka rozbieżność? W treści ogłoszenia napisane jest o motywującym systemie wynagrodzeń, chodzi o premie? Oprócz dodatkowego ubezpieczenia, jakie macie jeszcze dodatki?

Klaudka

Widziałam że firma ma otwartą rekrutację na kasjera -sprzedawce i myślę czy się zgłosić. Warto? W ogłoszeniu widziałam że jest tu jakiś system motywacyjny, jak to mniej więcej działa? Są z tego dobre premie? I jak z umową, ile trwa okres próbny i na ile po nim umowę dają?

@Klaudka

System motywacyjny? ???? dobre sobie. Owszem dostajesz premię która z każdą podwyżką najniższej krajowej maleje. Dzięki temu Pan właściciel jest parę dobrych tysiaczkow do przodu a każdy z pracownikow ok 400zl w plecy przez 2 lata które pracuję

Kornela

Nie wiem, czy jest szansa, ale czy znajdę tu kogoś, kto pracował tam jako kierownik sklepu? Chodzi o to, że jest nabór i rozważam realnie, czy nie aplikować, ale najpierw chciałabym coś wiedzieć. Wiadomo chociaż, jak duży jest ten zespół, którym trzeba kierować?

@Kornela

Masz pod sobą ok 10-15 osób, co chwilę ktoś się zwalnia i trzeba kogoś szukać do pracy plus faktury, korekty, pracownicy co chwilę na głowie. Oczywiście wsparcia z góry prawie żadnego, musisz sobie radzić sama ze wszystkim. Jeżeli nie jesteś odporna psychicznie to nie dasz rady. Poza tym mam wrażenie że, wypłata nie jest adekwatna do ilości pracy i stresu

Kinga

Lubi to sklep, który zawsze jest pod ręką. Gdy potrzebuję coś na szybko, wiem, że tam znajdę wszystko. Świetna obsługa, dobre ceny i szeroki wybór produktów. A ich pieczywo i ciasta? Po prostu mniam

G

No jakie stanowiska niby może awansować sprzedawca działu mięso-wędliny? Widziałam w ofercie, że obiecują możliwość awansu, a ja tyle lat przepracowałam w tej branży i nikt nigdy niczego nie zaproponował. Faktycznie awansują sprzedawczynie?

Zostaw merytoryczną opinię o Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki - Olsztyn

• Jak się pracuje w Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki?

Zobacz opinie na temat firmy Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki?

Kandydaci do pracy w Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki