Infinity HR

Norwich

Opinie o Infinity HR

anonim 2009-06-14 17:07:58
Trudno cokolwiek napisać , ale mam nadzieję że to jest porządna firma która znnajdzie mi uczciwą pracę. Atutem jednak jest to że nie chcą żadnych pieniędzy. Czekam na pozytywną odpowiedź.
ginger=stuart 2009-08-28 13:25:36
Jesli chodzi o agencje infinity hr
nikomu jej nie polecam .
a wiec
na poczatku bylo wszystko fajnie jak chcialem zmienic dom to to [usunięte przez moderatora] nie chcial mi zwrócic depozytu spowrotem a pozaty jak zalatwia jakies domy to sa strasznie obskurne i drogie.
Jesli chodzi o warunki pracy brak placenia za overtime oraz nie placa za
urlop typowa wyjeka nie polacam
PluCIorX 2009-11-16 11:33:10
A ja moge ich polecic - zarobki powyzej przecietnych ( mowa tu elektronikach i kierowcach ).
Jezeli chodzi o zalatwienie mieszkan
-75 Gbp za tydzien za pokoj ( wszystkie oplaty wliczone ) to wcale nie jest drogo - kto wam takich glupot naopowiadal - czy obskurne ? - ciezko znalez exkluzywne mieszkanie w angli bo wiekszosc jest podobna. Ale jak cos wam nie odpowiada zawsze mozna kupic jakas gazete i samemu zalatwic wszystko w 2-3 dni.
A Stuart to jak najbardziej spoko koles tylko trzeba w stosunku do niego tez byc spoko.
Dzieki tej firmie zarabiam teraz okolo 30K rocznie i nie mam na co narzekac ( startowalem 3 lata temu za najnizsza )
Pozdrawiam
MB 2010-04-13 12:23:37
Ja nie polecam. Stuart [usunięte przez moderatora] Zwalniają kobiety w ciąży.
karina 2016-04-19 11:24:24
no ja bym chętnier nawet wyjechała do tej norwegii do pracy, słyszałam że bardzo duże wynagrodzenia nawet pracownikom fizycznym płacą więc byłabym zainteresowana, nie potrafię jednak znaleźć żadnego info po polsku o ich rekrutacjach, dajcie prosze namiary
Zostaw swoją opinię o Infinity HR - Norwich
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Infinity HR