Opinie o 2B Interface w Norwich

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy 2B Interface. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie 2B Interface o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 2B Interface w Norwich

Marek Nowy wpis

Może teraz kiedy pandemia wyciszyła się to są szanse na pracę w firmie? Podpowiedzcie jakie są szanse

2B Interface robia ludzi w [usunięte przez moderatora] Maz 3 razy wyjezdal do Angli i wracal po kilki tyg.bo jak sie okazywalo to sciagali Polakow jak gonily ich terminy, pracowali non stop, zamowienia skonczone i koniec pracy!Kilkunastu ludzi z dnia na dzien wyrzucali!Ludzie tak sie nie robi!!!! Jak wiedza ze praca jest na tak krotkotrwaly okres to niech nie sciagaja pracownikow z Polski!!!!!!!!!!

markal4 Nowy wpis

Jestem , pracuję i nie narzekam, bo narzekają tylko osoby które nie maja pojęcia co to znaczy \"export\". Agencja załatwi im pracę bez języka i jeszcze ma im \"matkować\" bo synek nie wie co zrobić i jak się zachować w obcym mieście. Maja po niego jechać kilkadziesiąt kilometrów i zawieść go pod wskazany wcześniej adres / jak mamuśka /. Papiery i wszystkie potrzebne rzeczy się otrzymuję. Tak samo jak pieniądze. Nikt nikogo nie zostawia na pastwę losu, ale też nikt nikomu nie będzie \"mamciował\". Znam to z własnego doświadczenia bo takich tu w pracy widziałem. Po coś tu facecie przyjechał skoro ty potrzebujesz mamcinej opieki. To \"export\" a nie mamcine gniazdko. I to jest prawda. \"Export\" jest dla ludzi z \ [usunięte przez moderatora]\" a nie mamisynków. To ciężki ale też i dobrze płatny kawałek chleba. Zanim na niego wyjedziesz to się dobrze zastanów.

No tak i wszystko na temat w powiazaniu z wszystkimi ofertami.I uwaga na rodaków-czarne owce,którzy pracuja dla tej agencji po różnych zakładach,a kilka lat wczesniej werbowali do innych oszukańczych agencji w UK.

Castor

Witam przyszłych laminatorów :) jeśli chodzi o tą pracę, cóż... Rozpatrzmy to na przykładzie oferty z ich ogłoszenia. Warunki pracy: - atrakcyjne zarobki tzn: stawka jaka jest proponowana po odjęciu podatku i wszelkich składek oscyluje w granicach 6f/h (5,85f to najniższa stawka godzinowa w UK) normalnie w tej branży płaci się 7,5 min na rękę. Oczywiście bez względu na ilość godzin stawka jest taka sama, więc nadgodziny są płatne jak każda inna godzina, stawka w sobotę to samo. - płatny urlop: jeśli go dotrzymasz, sądząc po ilości ogłoszeń i ich ciągłej aktualności myślę że będzie to prawdziwy wyczyn - możliwość pracy w nadgodzinach: i to jest najciekawsze, możesz pracować w nadgodzinach a raczej musisz, ponieważ naprawdę standardem jest praca po około 10h dziennie+ soboty po 7 były plany na niedzielę pracującą nie wiem czy to przeszło. Nawet jeśli stwierdzisz że masz to gdzieś to i tak będziesz musiał siedzieć na miejscu jeśli nie jeździsz własnym autem ponieważ domek organizowany przez agencję jest daleko daleko od miejsca gdzie będziesz siedział i zastanawiał się : "co ja tu [usunięte przez moderatora] robię" Bezplatna pomoc i opieka polskojezycznego konsultanta w: - zalatwieniu formalnosci zwiazanych z wyjazdem - pomoc w znalezieniu zakwaterowania - pomoc w zalatwieniu Home Office, NIN, konta bankowego. Polsko języczny konsultant :) hahaha, Mr P [usunięte przez moderatora]jak się domyślam, człowiek dusza, zawsze ci pomoże zrobić z ciebie idiotę lub nieroba. Jeśli będzie miał okazję załapać kilka plusików u pseudo kierownika zrobi to na pewno, chociaż mam wrażenie że bardziej lubi podkładać miny. Typowy mały polaczek na wygnaniu, wazelina leje się litrami więc uwaga bo można się pośliznąć i zrobić sobie krzywdę. Co do reszty, pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem. Czyli co ??? Puste słowa, sam musisz sobie zorganizować wyjazd, to chyba oczywiste przecież nikt nie kupi za ciebie biletu, natomiast odbierze cię z lotniska P. J [usunięte przez moderatora] i zawiezie cię do miejsca pracy i do miejsca w którym będziesz mieszkał, czyli domu który wynajmuje jej agencja. Ceny wynajmu są porównywalne z cenami w Londynie. Pomoc w załatwieniu Home Office i NIN + konto bankowe to dopiero wyczyn ponieważ musisz otrzymać dokumenty od agencji aby przedstawić je w JobCentre do NIN oraz wysłać odpowiednie dok od nich wraz z twoim ID do Home Office aby otrzymać nr, niestety dostarczenie dokumentów jest dla tej agencji większym problemem niż dla ciebie przyjazd z Polski więc dostaniesz je jak ktoś przypadkiem będzie obok przejeżdżał lub zajdzie potrzeba przywiezienia kolejnego niewolnika bo komuś nerwy puściły i zrezygnował z tej atrakcyjnej posady. Konto bankowe to inna bajka, jak wybłagasz adres i dostaniesz jego potwierdzenie do tego uprosisz swojego polskojęzycznego opiekuna żeby zawiózł cię do najbliższego banku (najbliższy nie znaczy że jest blisko, haha) to pewnie uda się je założyć. Pamiętaj jednak że ziomek który cię wiózł do banku wyświadczył ci wielką przysługę i od tej pory za każdym razem będziesz o tym informowany i na pewno nie pozwoli ci nikt o tym zapomnieć. - min. 2 lata stażu pracy w zawodzie, - wymagane doswiadczenie i umiejętnośc pracy przy produkcji elementow z tworzyw sztucznych wzmacnianych wloknem szklanym. Jeśli pracowałeś chociaż chwilę z laminatem i wiesz co jest grane to nie potrzebujesz 2 letniego doświadczenia. Po tygodniu łapiesz po miesiącu potrafisz chyba wylaminować praktycznie każdy kształt. Mieszanie żelkotu czy żywicy z utwardzaczem to żadna sztuka, obsługa pędzla i wałka też nie należy do kategorii wiedza tajemna więc jeśli jesteś dokładny wystarczy ci miesięczne doświadczenie. Tym bardziej że nie mają tam żadnych skomplikowanych form, a już na bank nie będziesz robił tego ty. Skomplikowanymi rzeczami zajmują się "specjaliści" z Brazylii. - umiejetnosc pracy w zespole, sumiennosc, - dobry stan zdrowia - wlasny samochod i prawo jazdy (polskie lub brytyjskie) - znajomosc jezyka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym Praca w zespole: ty pracujesz reszta idzie zapalić, ty pracujesz reszta uskutecznia pogawędki, sumiennie musisz latać koło polskojęzycznego konsultanta i orać ile wlezie ponieważ szefostwo uważnie patrzy czy jesteś dobrym niewolnikiem. Dobry stan zdrowia to podstawa, nie lich na szczegóły typu jakakolwiek wentylacja hali, rękawiczki czy tego typu rzeczy, widocznie fruwający pył po cięciu laminatu i opary żywicy są zdrowe i twoje płuca są bezpieczne, żywica, a zwłaszcza utwardzacz produkcji UK oczywiście nie są żrące więc można się nie przejmować tymi szczegółami. No bez [usunięte przez moderatora], kpina. Własny samochód jest dobry z dwóch względów. 1 masz niezależny transport do pracy i w zależności od tego gdzie mieszkasz masz dostęp do sklepów może śmieszne ale możesz trafić na taki wygwizdów że

Zostaw merytoryczną opinię o 2B Interface - Norwich

2B Interface