Pneumat System Sp. z o.o.

Opinie o Pneumat System Sp. z o.o.

kakarot

Jest to jak najbardziej uczciwa firma. Warunki, pieniądze, płatności na czas, możliwość rozwoju.

@kakarot

Dziękujemy za opinię :)

Jak najbardziej polecam jako dobrego i solidnego partnera w biznesie.

@Tomek

Łukasz

Świetna, zaufana firma, profesjonalni pracownicy, nigdy nie było problemu z uzyskaniem odpowiedzi na wszelkie pytania. W mojej opinii bezkonkurencyjni!

@Łukasz

ogólnie ok

Ogólnie jest ok, ja nie narzekam, bo mi odpowiada. Bywa lepiej, bywa gorzej, ale ogólnie firma zapewnia dobre zatrudnienie.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Pneumat System Sp. z o.o. na stanowisko Dyrektor ds. wsparcia sprzedaży? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Tomasz

Spróbowałem pracy tutaj ale to nie było dla mnie wziąłem sie za inną robotę i mi pasuje. Co do firmy Pneumat to poważna firma daje wszystko i wymaga wyników nie są one nie do osiągnięcia ale trzeba lecieć ostro.

Radis

Ogolnie na regionalnego fajne warunki. Dobra kasa, jasna i klarowna umowa. Wszystko zgodnie z tym co w ofercie i na co się człowiek umawia podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

@Radis

A jak z rozmową? O co pytają?

hyper
@Dawid

standardowe pytania są, nic strasznego

@Dawid

W zależności na jakie stanowiska prowadzimy rekrutację - pytania rekrutacyjne się od siebie różnią. Przede wszystkim zależy nam na zweryfikowaniu wiedzy i umiejętności w przyjaznej i komfortowej atmosferze :)

Kostek

Pracuje tam mój kumpel jako przedstawiciel regionalny i polecał mi te pracę. Sama oferta która widziałem u nich na stronie też wydaje się w porządku. Myślę próbować się dostać ale to jakoś w maju bo na razie na kontrakcie jestem.

Lemon

Nie ma co narzekać. Płacą na czas, ludzie normalni z którymi da się dogadać.

K
@Lemon

Tak, płacą na czas, wow, szok! Pracodawca płaci pracownikowi za przepracowany czas zgodnie z prawem, niesamowite. Poza tym brak szacunku, niekompetentne osoby zarządzające firmą i te pieniądze na czas tak, ale bardzo małe.

@K

Dziękujemy za opinię. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog ale niestety Twoja opinia jest zbyt ogólna, abyśmy mogli się do niej odnieść. Jeśli chciałbyś opisać sprawy, które mogły Cię niepokoić to możesz to zrobić pod adresem: hr@pneumat.com.pl. Dzięki temu będziemy mogli dokładnie zbadać sytuację i wyciągnąć ewentualne konsekwencje oraz wnioski na przyszłość. Szczegóły dotyczące informacji o zarobkach są poufne. Jednakże chcemy zwrócić uwagę, że zarobki odzwierciedlają realia rynku i zależne są od stanowiska, poziomu doświadczenia czy też pełnionych obowiązków. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej w tym temacie zapraszam do kontaktu z działem HR.

@K

Byś się zdziwił że niektórzy to lecą w kulki z kasą i nie płacą. Wiec jak ja myślę nad wyborem tej firmy to jest to akurat cenna uwaga.

OK
@Dawid

Tu się zgodzę akurat. Problem z kasą nie ma

Biały
@Lemon

Zgadzam się, można się dogadać

Biały

Według mnie najlepsza opcja na ten moment tu w regionie. Inni może krzyczą o większej kasie a prawda jest taka ze potem niespodzianki. Tutaj to co zaoferują masz na 100%.

OK

Ok, jasne i klarowne warunki współpracy. Oferta znaleziona na ich stronie i szybko udało się dogadać.

Kamil

Oferta wydaje się spoko. Będę startował na początku marca, dam znać co i jak.

@Kamil

Bede wdzięczny za info bo ja bliżej kwietnia pewnie.

Ok, odezwę się

Krzysiek

Ogolnie dobre warunki. Wszystko potrzebne do pracy jest zapewnione.

Pestos

Świetna współpraca. Jakościowo na pewno jedni z najlepszych, a nawet powiem szczerze jak dla mnie na ten moment najlepsi. Cenowo też w porządku. Nie ma do czego się przyczepić.

@Pestos

Briss

Od lat z nimi współpracuje i jest dobrze. Od samego początku jest ok. Polecam!

@Briss

handlowiec

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Nie mogę narzekać ani na wynagrodzenie, ani na warunki zatrudnienia.

@handlowiec

Dziękujemy za opinię :)

Jaką flotą poruszają się doradcy w terenie ?czy jest wymieniana na bieżąco?

@Nowy

Dysponujemy flotą Skoda w skład której wchodzi około 70 samochodów - w większości są to modele Octavia i SuperB, które są systematycznie serwisowane w autoryzowanych punktach. Samochody wymieniane są cyklicznie zgodnie z obowiązującym Regulaminem użytkowania samochodów służbowych w Pneumat System.

Mentos

Planuję się zatrudnić. Jakieś opinie? Ktoś coś powie więcej na temat obecnej sytuacji?

@Mentos

Jeśli chciałbyś poznać naszą firmę lepiej, dowiedzieć się jak się u nas pracuje to zapraszamy do odwiedzenia strony karierawpneumat.com.pl a także naszych portali społecznościowych https://pl.linkedin.com/company/pneumat-system i https://pl-pl.facebook.com/pneumatsys/ . Tam dowiesz się czym się zajmujemy, a także uzyskasz informacje o obecnie prowadzonych rekrutacjach. :) Zapraszamy także do kontaktu poprzez e-mail: hr@pneumat.com.pl

Ok
@Mentos

Ogolnie jest ok, robisz swoje, płacą zgodnie z umową i tyle

@Mentos

Podpinam się. Też mam nadxieje się dostać.

Ok

Leci kolejny miesiąc jak tutaj pracuje i mogę powiedzieć że spoko jest. Kumpel mi polecił za co jestem mu wdzięczny, bo tak to pewnie dalej bym się męczył w poprzedniej robocie.

Kulig

wg mnie jest dobrze, z kasą problemów nie ma

Mentos
@Kulig

Zgodnie z tym co w ofercie mają?

Pracuje tu już prawie 3 lata. Zespół jak i inni współpracownicy są świetni, z kim bym nie rozmawiał z innych działów to każdy jest chętny do pomocy i profesjonalny. Firma dofinansowuje rozwój pracowników nie tylko od strony technicznej ale także z umiejętności miękkich. Wiedzę można wynieść ogromną trzeba tylko chcieć i się angażować.

Zostaw merytoryczną opinię o Pneumat System Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Pneumat System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pneumat System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 304.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pneumat System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 259, z czego 209 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pneumat System Sp. z o.o.