Pneumat System Sp. z o.o.

Opinie o Pneumat System Sp. z o.o.

Pookis

Polecam!

Kordo

Jak się chce to można... kasa naprawdę dobra ale trzeba się postarac

zaikor

Dają plany do wyrobienia przez co jest dużo chętnych a firma rozwija się na tyle żeby spokojnie tworzyć nowe miejsca pracy. Ja się odnalazłem praca mi odpowiada i każdemu polecam rozważyć tę opcję bo zarówno kasa jak i warunki pracy są godne polecenia

Pracowitek
@zaikor

Jakie nowe miejsca pracy ? Możesz wymienić choć jedno ?

Yukoon
@zaikor

Racja. Sprawdzić ofertę może przecież każdy.

Kicker
@Pracowitek

Z racji że z Wrocławia jestem to podam Ci tylko te co są na ten rejon na ich stronie. Specjalista ds. eksportu, Asystent/Doradca w dziale realizacji inwestycji, Doradca ds. techniczno-handlowych. Ja startuje na te pierwsze.

Karmis
@zaikor

Zgadzam się, plany ok do wyrobienia

vukos
@zaikor

Też jestem zdania że plany w porządku.

vukos

jak najbardziej polecam jako dobrego i solidnego partnera w biznesie

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Pneumat System Sp. z o.o. na stanowisko Dyrektor ds. wsparcia sprzedaży? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Gorti

Wszystko zgodnie z tym co w ofercie. To czego oczekują wymagają to co oferują to rzeczywiście się dostaje.

Były
@Gorti

Racja.

Były

Ogolnie co do pracy oceniam w skali 1-10 na 8.

Quentino

Szanują ludzi - kandydatów, pracowników. Wszystkich traktują równo - nie ma że kogoś wywyższają czy ignorują.

greeno

Ok, jasne i klarowne warunki współpracy. Oferta znaleziona na ich stronie i szybko udało się dogadać.

Koro

Minął kolejny miesiąc jak pracuję. Na początku myslalem ze to będzie praca na chwilę a okazało się że jednak jest na tyle dobrze ze zostałem

Włodek

Konkretne działanie, kompleksowe podejście do swoich zadań. Ogarniają wszystko tak, jak być powinno.

Muchar

Robota niezła, warunki pracy czasem bywają kapryśne wiadomo, ale tak to jest. Ogólnie pracę oceniam pozytywnie

Blue

Nie ma co płakać i narzekać. Warunki są jakie są i mi to odpowiada. Nie ganiaja za człowiekiem, plany do zrobienia na spokojnie, można się rozwinąć.

Fobek

Dobrze jest. Nie ma co narzekać. Płaca zgodnie z tym co w umowie. Moim zdaniem jedna z lepszych opcji w tej branży.

Karmis
@Fobek

Tak, jedna z lepszych opcji.

Polecam

Jakościowo naprawdę super. Polecam, profesjonalnie podchodzą do tematu

@Polecam

Jagis
@Polecam

Zgadzam się, ja również jestem zadowolony z ich usług.

Jagis

Ogólnie firma w porządku, wywiązują się ze swoich zadań w 100%.

Biały

Było ok, tutaj bym się nie przywiązywał do tych negatywów tutaj bo wiem z pewnego źródła że parę osób nawet i rok po zwolnieniu wypisuje negatywy.

Witam, Pojawiły się ogłoszenia na stanowisko regionalnego. Jak wyglada wdrożenie w firmie. Jakie narzędzia pracy można liczyć. Jak duży jest region ( jestem ze śląska) i czy zakładane plany są do wyrobienia czy jak w niektórych formach nie dostosowane to regionalnego rynku ?

Hos
@Zainteresowany

Wdrożenie początkowe, to pewnie tydzień lub dwa we Wrocławiu i poznanie firmy z każdej strony + szkolenia produktowe. Następnie współpraca w Biurze Regionalnym, a to już wizyty u klientów. Można z kolegami po fachu spędzić dzień czy dwa w terenie i zobaczyć jak to wygląda. Na pewno będą też wizyty z przełożonym, na pewno będą też wizyty z PM'ami z działów. Narzędzia standardowo to samochód, telefon i lapotop. A z tych ciekawszych, potrzebnych też w pracy, to walizki pokazowe z danych działów które ułatwiają relacje z klientem, pomoc PMów danych działów (także w terenie), możliwość "zabrania" produktów z magazynu i prezentowanie klientowi, ogromna oferta i najbardziej rozbudowany sklep B2B - nieocenione narzędzie. W przypadku potrzebnej pomocy - zawsze się taką otrzyma. Zakłane plany są jak najbardziej do zrealilzowania - wystarczy odpowiednia strategia i chęć do pracy. Nie ma tu niczego do zrobienia ponad siły i przede wszystkim plany nie są fikcyjne czy wymyślone po to żebyś tego nie wykonał. Region to średnio 5-7 powiatów które są oczywiście zależne od położenia w Naszym pięknym kraju :)

@Hos

Jakie auto ( może głupie pytanie ale spędzając trochę czasu w tej puszce to taka informacja tez jest ważna ) czy jest ustalona liczba wizyt czy każdy handlowiec ma tylko swoje powiaty czy jest tak ze idzie się trafić u tego samego klienta

@Zainteresowany

Dysponujemy flotą skody (rapid, octavia, superb). Handlowcy mają swoje przypisane powiaty, także nie ma możliwości spotkania się u klienta z kolegą :) Jeżeli chodzi o kwestię wizyt - to sprawa umowna. Nie narzucamy odgórnie konkretnej liczby wizyt do zrealizowania, natomiast jest jakieś minimum, które przynosi wyniki :)

Yukoon

Każdy może mieć swoje zdanie. Według mnie jest ok. Dobre pieniądze, jasne zasady współpracy i pelne wsparcie.

@Yukoon

Dziękujemy za opinię :)

Konkretna i rzetelna firma. Zapewniają wysoki standard i dbająca o wszystkie niezbędne szczegóły.

@Tomek

Sixx

Praca jak najbardziej rozwojowa, firma solidna, wypłaty zawsze na czas. Polecam.

@Sixx

Dziękujemy za opinię :)

Zostaw merytoryczną opinię o Pneumat System Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Pneumat System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pneumat System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 304.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pneumat System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 259, z czego 209 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pneumat System Sp. z o.o.