SANT-TECH Sp. z o.o.

Opinie o SANT-TECH Sp. z o.o.

gość

Dzień dobry, czy firma szuka pracowników? Które oferty są aktualne?

@gość

Na stronie internetowej Sant-Tech, w zakładce "kariera" znajdują się oferty pracy na kilku stanowiskach: Sprzedawca - specjalista d/s techniczno - handlowych Grafik Specjalista ds. Administracyjno - Finansowych Autoryzowany Dystrybutor lub Agent Konstruktor Maszyn i Urządzeń - Mechatronik Brygadzista/Monter maszyn i urządzeń Inżynier sprzedaży maszyn i urządzeń Monter maszyn i urządzeń. Szczegóły każdego z tych ogłoszeń znajdziesz pod linkiem: https://www.sant-tech.pl/pl/kariera Czy któreś z nich szczególnie Cię zainteresowało?

Na jakie stanowiska teraz szukają? Ostatnio widziałam gdzieś ogłoszenie na stanowisko w administracji, nie wiecie czy to nadal aktualne?

@Ania

Aktualnie poszukujemy pracowników na nastepujące stanowiska: Specjalista ds. Administracyjno-Finansowych http://www.sant-tech.pl/pl/kariera/specjalista-ds-administracyjno-finansowych INŻYNIER SPRZEDAŻY - MASZYNY DLA PRZEMYSŁU http://www.sant-tech.pl/pl/kariera/inzynier-sprzedazy-maszyny-dla-przemyslu zapraszamy do nadsyłania aplikacji.

Jan

ktoś coś wie na temat pracy jako kierownik produkcji w tej firmie ?

sda
@Jan

ogólnie musisz pilnować wszystkiego, ludzi, zamówień, części do maszyn i serwisów. Więc pilnując wszystkiego nie pilnujesz nic, obecny kierownik , nie daje rady upilnować żadnych terminów. Ogólny brak płynności z częściami i realizacji terminów maszyn.

@sda

Dziękujemy za dodanie opinii chociaż nie w pełni się z nią zgadzamy. Nasze produkty cieszą się tak dużym zainteresowaniem ze od czasu do czasu zdarzają się małe opóźnienia przy najbardziej skomplikowanych projektach (jak w większości firm produkcyjnych na rynku). Własnie zatrudniliśmy nowego Project Managera którego zadaniem będzie koordynacja prac tak aby zminimalizować podobne przypadki w przyszłości. Aktualni w związku z dynamicznym rozwojem planujemy zatrudnić następne osoby. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania CV na rekrutacja@sant-tech.pl Aktualna lista stanowisk na które poszukujemy pracowników znajduje się na naszej stronie: http://www.sant-tech.pl/pl/kariera zapraszamy rownież do odwiedzenia naszej strony: www.sant-tech.pl

Krzycho
@Jan

Z tego co wiem na to stanowisko nie ma aktualnie naboru.

Idealnych firm nie ma . Ważne żeby atmosfera w pracy była przyjazna.

Inżynier Sprzedaży

Rozmowa przebiegała w miłej atmosferze z Dyrektorem Handlowy. Podczas pierwszego spotkania został mi przybliżony profil firmy, przedstawione moje obowiązki oraz warunki zatrudnienia. Na drugi spotkaniu zostały omówione warunku finansowe

Pytania o doświadczenie, o wiedzę techniczną, o pojęcie o piaskowaniu

Justyna

Czy Sant-Tech ma jakieś aktualne oferty pracy? Może dowiem się jak przebiega rekrutacja?

Witam, jakie warunki pracy są w firmie na stanowisku Brygadzisty?

Iwona

@lucky na pewno bardziej szczegółowe informacje otrzymasz na rozmowie rekrutacyjnej. Jednak rzeczywiście ktoś z aktualnych pracowników mógłby dać znać innym, jak przygotować się do takiej rozmowy, czy jakie trzeba mieć doświadczenie żeby się dostać?

lucky

jakie wynagrodzenie tam jest na stanowisku doradca techniczno handlowy? jakie warunki -bardziej stanowisko stacjonarne czy w terenie? jaka atmosfera w biurze i czy to jest stanowisko rotacyjne czy raczej nie, ludzie tam są w biurze z długim stażem czy raczej rotacje?

Olo

BYlem na rozmowie na stanowsiko montera. Hala nie za duża, jakies 500 m kw, ludzi max 10 na hali, w biurze byłem tylko w sali konferencyjnej więc nie wiem, ale tak na oko jakieś max 12 Do końca tyg. mają sie odezwac. dam znac

W związku z dynamicznym rozwojem firmy SANT-TECH aktualnie poszukujemy osób na następujące stanowiska: MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ http://www.sant-tech.pl/pl/kariera/monter-maszyn-i-urzadzen DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY http://www.sant-tech.pl/pl/kariera/doradca-techniczno-handlowy KIEROWNIK DZIAŁU PROJEKTOWEGO - KONSTRUKTOR http://www.sant-tech.pl/pl/kariera/kierownik-dzialu-projektowego-konstruktor Serdecznie zapraszamy do aplikowania osoby o wymaganym profilu.

Iwona

Obecnie firma poszukuje osoby między innymi na stanowisko monter maszyn i urządzeń. Więcej informacji znajdziecie na stronie firmy http://www.sant-tech.pl/pl/kariera/ Zamierzacie aplikować? Pracujesz już na tym stanowisku? Podziel się swoim doświadczeniem z pracy.

Hmm

Hmm... Jeśli takie słowa jak piaskarka, oczyszczarka czy śrutownica nie są Ci obce to może Ci odpuszczą. Patrząc na to ogłoszenie wydaje mi się ze doświadczenie w branży strumieniowo-ściernej będzie największym atutem. Jak masz to aplikuj śmiało.

Witam wszystkich, widzę ze na stronie SANT-TECH w dziale Kariera jest dostępne stanowisko Doradca Techniczno - Handlowy. Wie ktoś coś więcej niż to co jest w ogłoszeniu? Czy angielski faktycznie wymagany czy to tylko tak wpisane jest?

Weronika, o ile mi wiadomo jest to nowe stanowisko, dotychczasowo obslugiwane tego typu tematy byly przez firmy zewnetrzne.

Weronika

Witam, widziałam ogłoszenie o pracę na stanowisku specjalista ds funduszy unijnych. Czy ktoś się orientuje czy jest to nowe stanowisko w strukturze firmy czy może wymiana kadr? Niestety Panie w sekretariacie nie chciały za bardzo rozmawiać...

a o co konkretnie pytasz?

Kaspar

Może ktoś obecnie pracujący w firmie napisze jakie są obecnie warunki pracy.

Warszawiak

Obiecywałem że się podzielę a staram się dotrzymywać słowa:) Parę dni temu otrzymałem zakupioną oczyszczarkę. Jak na razie wszystko na wieki+ i cena rozsądna, podzespoły jak u Niemców, do wykonania też nie mam zastrzeżeń. No i dotarła w umówionym terminie. To tyle, uciekam bo trzeba zarabiać kasę a nie siedzieć na forach:)

Kaspar

Witam, kogo aktualnie poszukują do pracy? Jakie warunki panują w tej firmie? Rożne opinie są przedstawiane.

Małgorzata

Dzwoniłam do biura w piątek. Ogłoszenie na stanowisko dyrektora jest nieaktualne.

Zostaw merytoryczną opinię o SANT-TECH Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w SANT-TECH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SANT-TECH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANT-TECH Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANT-TECH Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SANT-TECH Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SANT-TECH Sp. z o.o.