Opinie o Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska w Wrocław

Elann

Kontrola, odmierzają czas i pisma w cm!!! nie można się odzywać tylko ciosać jak dziki osioł..nie dla mnie taka praca, a kasa (usunięte przez administratora), więc jeśli kogoś po studiach taka sytuacja buduje to pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia ...;/

black

Pracy dużo, choc pewnie zalezy w jakim dziale sie pracuje... wymagania sa spore,duzo kontroli jest, trzeba sie rozliczac co sie robi itd, kasa jak na kancelarie to kiepska jak za rzeczy ktore sie robi i za odpowiedzialnosc jaką sie nam przypisuje, nowy budynek jest wybudowany i lada moment 3 siedziby w 1 miejscu beda

żółtek

Jest dużo roboty. Leniem być nie można w Archiwum. Atmosfera fajna. Pieniądze na czas. Próbny okres na 3msce. Później na 2 lata. Umowa o pracę.

Sprawiedliwy
@żółtek

Z tą atmosferą to nie do końca. Zależy gdzie trafisz. (usunięte przez administratora) Reszta tak jak pisze żółtek.

m

Proszę o opinie o stanowisku REFERENT DS. ARCHIWIZACJI.

Referent

Rozmowa jak i cała rekrutacja bardzo profesjonalna. Trwała około 40 minut ale była przyjemna, jedna z lepszych na jakich byłam. Następnie kilkudniowe szkolenie, na którym uczysz się jak korzystać z programu do ewidencji. Po szkoleniu test, który nie należy do trudnych - są pytania dotyczące typowej wiedzy w zakresie windykacji, działalności firmy (na te dwa były przygotowywane materiały z których wystarczy się nauczyć) oraz programu. Jeśli uważasz na szkoleniu bez przeszkód zdasz.

Pytania standardowe jak na każdej rozmowie, dlaczego właśnie ta firma, czego się spodziewasz/oczekujesz, co wniesiesz do firmy, czasami można też wybrać dział.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
P.

a jak wyglada rekrutacja, sa jakies konkursy, testy? na jak dlugo podpisuje sie umowe na okres probny i czy wczesniej tez ja zrywaja?

nick

Na lunch można wyskoczyć. Zależy czy kierownik ci pozwoli no i musisz mieć gdzie wyskoczyć. Kancelaria ma 3 lokalizacje. Ale za niedługo juz tylko jedna duża.

ann

Czy ktoś może napisać jakie są zarobki (netto)na stanowisku pracownik biurowy??

ktośtam

praca jak praca, zależy gdzie trafisz... to samo z szefami, jak widzisz są różne opinie, co do niektórych to szkoda pisać... najlepiej jak sam się przekonasz Opiekę zdrowotną to Ci Państwo zapewnia,hehe;) multisport jest dla pracowników ale i tak trzeba płacić jakąś kwotę

wykształciuchowa

wykształciuchowa - 2012-10-10 16:44:19 Czerwiński - 2011-06-07 09:39:10 Masakra odradzam i słowo [usunięte przez administratora]tu pasuje naprawdę, osoby które tam pracują parę lat muszą co miesiac martwic sie czy dostana umowe czy nie to jakas parodia,ciekawa forma motywacji pozatm zdecydowanie odradzam !sugerujesz, że jak ktoś nie ma studiów to można nim pomiatać? uważasz, że pracownikami na niższych stanowiskach można pomiatać?? jesteś chorym człowiekiem, współczuję cisory to nie do ciebie było

wykształciuchowa

ghost

[usunięte przez administratora] Żenująca wypłata. Co miesiąc nowe umowy śmieciowe żeby ominąć zasadę \"po okresie próbnym na zleceniu dostajesz umowę o pracę\" i czasem się je dostaje 15-go dnia miesiąca więc nie wiadomo czy się tam pracuje czy nie bo umowy nie ma. Ogólnie śmierdzi gnojem. Nie polecam, chyba że się startuje na wyższe stanowisko na umowę o pracę tam jest pewnie lepiej ale o ile to tez nie wiadomo. O 4zł? xDDDD

loko

"lepsze" działy tzn jakie?

Subiektywny

Pracuje tu już jakiś czas i mam wielu znajomych w podobnych firmach dlatego wydaje mi się, że jestem w stanie dość obiektywnie ocenić panujące tu warunki. Padło wiele zastrzeżeń co do [usunięte przez administratora]i niekompetencji wyższego szczebla, moim zdaniem są to opinie osób sfrustrowanych swoimi życiowymi niepowodzeniami, ponieważ po pierwsze działy o których piszecie to działy gdzie większość osób pracuje na zlecenie i nie jest tam wymagana wiedza specjalistyczna więc logicznym jest, że wynagrodzenie nie będzie tam wysokie, powoduje to dużą rotacje co ma wpływ na sposób kierowania takim działem, kwestia podpisywania umowy na zlecenie co miesiąc oraz wysokość zarobków jest znana od początku więc pretensje w tym temacie są dość dziwne... jeżeli jednak ktoś wyróżnia się, na pewno nie zostanie pominięty i wiele osób zmienia po jakimś czasie dział na lepszy i pracuje w firmie kilka lat. Z osób zatrudnionych na umowę o pracę większość jest zadowolona, przy czym specyfika branży i duża dostępność kadr powoduje, że zarobki nie są wysokie, ale na pewno nie odbiegają od normy, co więcej ma się pewność stałego wynagrodzenia, a nie dziwnych zasad premii za wyrabianie norm, które w miesiąc mogą skoczyć o 200%. Faktycznie zastrzeżenia może budzić temat kompetencji kierownictwa, ponieważ w większości są to osoby, które swoje stanowisko zawdzięczają stażowi pracy i nie mają doświadczenia na takich stanowiskach, ale też wydaje mi się, że zastrzeżenia wobec nich są wyolbrzymione i wynikają z faktu, że ktoś jest po prostu słaby i zamiast pracować nad sobą szuka winy u innych. Podsumowując, jako pierwsza praca i coś do CV polecam. Jeśli branża was interesuje i pokażecie się z dobrej strony możecie znaleźć też coś ambitnego. Jeśli natomiast jesteście leniwi, cwani i zarozumiali oraz liczycie na łatwą kasę i troskliwą opiekę to na pewno omijajcie dużym łukiem. Na pewno firma nie jest doskonała, ale na tle innych podobnych solidne 4/6.

Pracowałam tam i odradzam dlaczego? Dlatego że to rzeczywiście [usunięte przez administratora] za marne pieniądze (chcesz zarobić więcej to siedź po 12 h), nie było jasnej instrukcji co do poszczególnych problemów jak je rozwiązywać (osoba szkoląca powie tak, a zapytasz się innej osoby powie inaczej- (usunięte przez administratora) ), zły przepływ informacji, czasami miałam wrażenie że kierownik nie nadaje się kompletnie na to stanowisko, dyskomfortowy jak dla mnie był system podpisywania umowy co miesiąc. Nie mogę powiedzieć nic pozytywnego. Obecnie pracuję w podobnej firmie i szczerze powiem że bez porównania w każdym calu.

pani

Zgadzam się z Tobą w 100% [usunięte przez administratora]Szukają naiwnych studenciaków a przemiał w nowych osobach mają niesamowity. Odradzam tam pracę, szkoda czasu na rozmowę, szkolenie, okres próbny i samą pracę.

kleo

ta kancelaria śmierdzi! widać że kierownicy dostają fuchę po znajomości i są mośkami.[usunięte przez administratora]

Alejandra

Ty XXX czy kimkolwiek jesteś - jak lubisz być rozliczany/a z każdej minuty i pisać jakieś denne raporty to jest to Twój problem. Pewnie nawet najniższej krajowej tam nie zarabiasz a nawet jeśli to lekko ponad. Pracuj sobie dalej, dla mnie ta kancelaria jest [usunięte przez administratora] pracy. Zawsze odradzam ludziom aby tam składali swoje CV. Przed podjęciem pracy tam (o ile można tak nazwać), słyszałam i tak złe opinie ale myślę sobie czemu by nie zaryzykować. Jeszcze raz odradzam. Dodam jeszcze, że komicznie to wygląda, kiedy kierownik prosi osobę uczącą żółtodzioba do oddzielnego pokoju - jasne - ani trochę nie widać, że właśnie będą obrabiać Ci (usunięte przez administratora) ę. Fałsz i nędza!

filo

jak wygląda rekrutacja?

masterka

\"Najaśniejszy\" ma plusy i minusy jak każdy, może czasem powinien bardziej wyluzować. Jak pracowałam w DWD to się dużo nauczyłam od niego i podwyżki też jak mi obiecywał były, pracę miałam zróżnicowaną.... Ja na dział, robotę i na niego nie narzekam - przynajmniej uczciwie płacił jak ktoś robił więcej niż inni i bardziej się stara.

jhony

co rozumiesz przez strasza?:>mnie nie straszyli:D

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska
2.5/5 Na podstawie 245 ocen.
  • Kwidzyńska 2
    51-416 Wrocław