PPN Sp Z.o.o

Stargard Szczeciński

Opinie o PPN Sp Z.o.o

anonim 2009-04-11 12:13:00
Chciałbym ostrzec wszystkich którzy chcieliby współpracować z tą firmą.Są to [usunięte przez moderatora] ściągają ludzi do pracy w Norwegi a nie płacą kasy.Są ludzie dla których PPN wisi kase z tamtego roku.Nie dość że płacą [usunięte przez moderatora]pieniądze (80NOK za godz) to nie płacą nawet tego.Przestrzegam wszystkich nie zawracajcie sobie nimi głowy
anonim 2009-04-22 14:27:36
popieram sam czekam na kasę
sylwio 2014-04-03 06:16:57
popieram omijać tych cwaniaczków z daleka
wojtek 2014-06-04 17:42:05
jeżeli możesz powiedzieć co się stało ze ci nie zapłacili
kolo 2015-08-09 01:49:23
Co się stało Mr. kasa fisaklna że nie płacisz ludziom. Było tak wspaniale i kolorowo. Mr. A.P. to jest mistrz w naciaganiu ludzi na forsę. Koleżka lubi się ślizgać na cudzych plecach i korzystać z innych pieniędzy. Pozdrawiam Stadelamatt.
morgon 2016-04-19 09:40:30
romek, a możesz powiedzieć jak jest teraz - czy pracujesz u nich czy nie ? Z tego co wiem to można u nich sporo doświadczenia złapać. Może nie jest za dużo kasy do zdobycia ale przynajmniej atmosfera jest przyjazna. Czy ktoś ma inne zdanie i doświadczenie z pracy u nich ?
Zostaw swoją opinię o PPN Sp Z.o.o - Stargard Szczeciński
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPN Sp Z.o.o