Opinie o Office Shoes w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Office Shoes. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Office Shoes na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Office Shoes w Warszawa

Bajo

Buahahaha zamykają vipowski sklep

czyzby?
@Bajo

Bydgoszcz?

Pik
@czyzby?

Szczecin?

Niestety jak ktoś nie potrafił utrzymać się w firmie to teraz pisze jakieś bzdury?

Niestety firma nie jest godna polecenia.

Kamila

Powiesz coś więcej ? Właśnie chciałam do nich aplikować bo widziałam ogłoszenie. Będę wdzięczna za podrzucenie pewnego info.

Stanowczo odradzam robienia zakupów w tym sklepie.Nie polecam !!!

Zawisza
@anonymous

Dobra. A dlaczego?

Sprzedawca

nic konkretnego - zatrudniony od zaraz

Brak konkretnych pytan : podobalam sie kierownikowi i tyle

Robert

Myślę że mają problemy ze sprzedażą bo ciężko u nich z oddawaniem pieniędzy. Nie zbyt przyjemny konsultant. NIE POLECAM !!!

Pikok
@Robert

I co to ma wspólnego z tym portalem i firmą jako pracodawcą?

Daniel

Dobry pracownik zawsze poradzi sobie w firmie. Szkoda, że nie wszyscy tacy są!!!!

dezorientacja

śmieszne pieniądze... ktoś w ogóle dostaje p;remie ?

juz tam nie pracuje
@dezorientacja

tylko Szczecin, są najlepsi i u nich hajs sie zgadza - tak osoba, która tam jeszcze pracuje mi mowila, wiec mozna tam dobrze zarabic chyba

były

Pracowałem kiedyś w Szczecinie, odwiedzam czasami sklep. Sklep jest odnowiony, ale strasznie przepełniony, strasznie. Wydaje się być przetowarowany, przez co nie ma miejsca na odpowiednią ekspozycję i trudno coś odnaleźć. Kartony na sklepie to chyba znak, że całkiem spory szczeciński magazyn jest przepełniony. Obsługa miła i uśmiechnięta pozostała w sporej części :-) Pozdrowienia dla Was wszystkich , którym zależy i ciągniecie Wasze sklepy.

Kemot

Hej, jakiś czas temu udało mi się uciec z Office Shoes, ale nie słyszałem finału- kto dzisiaj siedzi za sterami w Warszawie? Czy są jeszcze jacyś regionalni? Z tego co czytam, to zwolnienia jednych nic nie zmieniło, znaleźli się tacy sami na ich miejsce, a pracownicy? Z deszczu pod rynnę, zawsze obrywają najbardziej.

Jush

@Julito - naprawdę tak trudno przejrzeć wątek i wyciągnąć wnioski? Gdyby skarżyła się jedna osoba to ok, ale tu jest cała lawina bardzo negatywnych opinii które świadczą o tym że całe office shoes to trzeci świat i najlepiej omijać go z daleka. Ale jak się pracuje w biurze w tej firmie, to i o wnioski ciężko. Ja się cieszę że po nieco ponad roku nie mam z tą firmą nic do czynienia, a ten rok w zupełności mi wystarczył by zrozumieć że to fatalne miejsce do zdobywania doświadczenia i budowania kariery zawodowej. PS. Mogła, nie mógł :)

frog

Bydgoszcz=porażka

Abc
@frog

A dla czego porażka? Rozwin myśl.

xyz
@frog

?

Jush
@Abc

ta firma to porażka. tak trudno poczytać ten wątek i zrozumieć?

Nie polecam

Nie polecam firmy...Jedyna zaleta to ta, że płaci. Inna sprawa, że marnie. Ponad rok słyszę cały czas to samo! Jak zawsze góra zdziwiona. Zaskoczona, że podnosi się płaca minimalna. Zaskoczona, że progi są nieosiągalne. Zaskoczona, że narzekamy mimo tylu pięknych obietnic palcem po wodzie pisanych. Ile razy będziemy to powtarzać? I czy warto w ogóle powtarzać jak panuje demencja i znów będzie zdziwienie i kolejne bzdury...

ulalala

Boban naobiecywał wszystkim cudów bo wówczas posypały się dwa sklepy Kraków i Zielona Góra, sytuacja była bardzo niestabilna. Kto pamięta ten łatwo połączy fakty. Gdyby Bydgoszcz się posypała cała i reszta odmówiła delegacji - wówczas wrócicie do gry ;-) Bo ekipa się zwolni, a delegacje wyszkolą nową.. ale jak zabraknie delegacji? Odejście pracowników biura tutaj nie miała większego wpływu na obiecanki Bobana, większość i tak niewiele robiła w tym biurze, a Boban zaoszczędził sporo, więc nawet było mu to na rękę.

@ulalala

Wiecie coś nowego co sie dzieje w sklepach i biurze? To czemu nie informujecie inne miasta, jak robi się kryzys moze bysmy wspólnie mogli zaprotestować. A racja przecież wszyscy narzekają ale jak co do czego trzeba wspólnie postawić się Wegra to wszyscy milczą na zebraniach kierowników.

TicTac

Dlatego czas najwyższy się zwolnić! :) Podobno jeden sklep VIP powoli zacznie się sypać bo kierownik się zwolnił i pracownicy również o tym myślą :D Niech dalej praktykują to co teraz to daleko na tym nie zajadą!Powodzenia Marto,niedługo będzie stać za kasą w jednym ze sklepów :)

Nik
@TicTac

Dokładniej Bydgoszcz. Warto o tym napisać, by osoby które aplikują na stanowisko wiedziały co ich czeka.

Niezadowolony pracownik

Nie sądzicie, że to strasznie przykre, że za miesiąc, w którym mieliśmy najwięcej pracy, nie dostaniemy ani grosza premii? Na sklepy zostały nałożone plany absolutnie nie do wykonania, a gdy tylko ceny nareszcie spadły na dobre, większość butów została zabrana na wysyłki sklepu internetowego. Ba! Nie tylko pracownicy nie dostaną premii, ale zostaną im policzone kary za błędy przy wysyłkach, z których nie mogli się odkopać przez tydzień. Ale oczywiście to wina pracowników, że nie wykonali planów, widocznie starali się za mało. Nagroda dla pracodawcy roku na pewno nie trafia w ręce Office Shoes.

@Niezadowolony pracownik

I teraz pracownik dostaje wypłatę i musi oddać część i wychodzi mniej niż najniższa krajowa. Smutne to jest i trzeba jak najszybciej się ewakuować. I gdzie są te obietnice Bobana? ?? Jest gorzej niż za czasów Pani M.

@Gość

Z wypłaty nie mogą pociągnąć za błędy tylko z premi której nie mamy więc nic ci nie zabiora . Ale to prawda że sklep internetowy zabrał nam możliwość wyrobienia premi.

=]

już nie pracuje =]

Julita

@hmm jak wyglądają warunki zatrudnienia w Office Shoes? Czy istnieje system prowizyjny, jeśli tak, to na jakiej zasadzie? Wiecie coś może o aktualnych ofertach pracy? Czy Office Shoes rekrutuje?

MG

Widzę że Pani M odeszła i nastały czasy jakiegoś Pana M. Z tego co piszecie nie wiele lepszy od Monisi ????

ZegareczekTyka

Niech Pan M. lepiej uważa bo z tego co mi wiadomo jest wpisany jakos członek zarządu firmy działającej w Polsce,także podlega polskim prawom :) Do PIPu jest co zgłaszać a może nawet już coś zostało zgłoszone ;) także szanowna Marto użyj swej wazeliny po raz kolejny i przetłumacz co tu jest napisane swojemu szefowi,żeby nie podskakiwał za bardzo bo niedługo ktoś zapuka do drzwi i obudzisz się wraz ze swoim cyrkiem "z ręką w nocniku" :) Aaa i już Ci teraz mogę napisać,że większość sklepów przy takich zasadach premiowania i robienia z ludzi idiotów,odpuściło sobie sprzedaż i wiele innych rzeczy.Przekaż również swoim "przyjaciołom" z zagranicy,żeby przeczytali sobie polski Kodeks Pracy i wtedy zaczęli "zarządzać" firmą!

hmm

Zasady potrafią sie zmienić zaraz przed przelewem na konto i nagle dowiadujesz sie, ze zabierają ci premie bo panu M. ktoś sie nie spodobał. I ktoś taki zarządza ludźmi nie znając kompletnie sytuacji panującej tutaj w kraju i mając problemy psychiczne. Ludzie uczciwie pracują na to, aby mieć premie - UCZCIWIE i czasami z wielkim wysiłkiem, aby zrealizować dane progi i inne głupoty, które doszły, bo pazerność sprawiła, ze jest jeszcze trudniej niż kiedyś. Cały program przyznawania premii jest bardzo demotywujacy, bo ekipa stara sie cały miesiąc po czym nagle okazuje sie, ze np. zabrakło 1000zl do zrealizowania progu i dostajesz gole 1500zl - jeżeli pracujesz z umowa o prace. Oczywiście jak ktoś ma umowę zlecenie i wyrabia cała godzinowke to dostaje te kilka serek więcej. Nikt nie bierze czynników wpływających na to co sie dzieje u nas w kraju, bo lepiej myślec jak ucinać hajs ludziom, byleby mieli jak najmniej.

Aga
@hmm

to w którym sklepie premie są regulrnie? jest taki w Polsce wogole?

zdemotywowani
@Aga

w żadnym

Zostaw merytoryczną opinię o Office Shoes - Warszawa

• Jak się pracuje w Office Shoes?

Zobacz opinie na temat firmy Office Shoes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Office Shoes?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Office Shoes?

Kandydaci do pracy w Office Shoes napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Office Shoes