A&J Partners

Opinie o A&J Partners

Barbara.N

Z Aj Partners współpracuję już od około 8 lat .W tej firmie zaczęłam pracę jako opiekunka i znakomicie odnalazłam się w tej roli. Nigdy nie szukałam innej firmy. Dlaczego ? Bo Aj Partners jest firmą wiarygodną i przyjazną. Oceniam na +4. Szczerze POLECAM! W naszej firmie pracuje wiele miłych i kompetentnych koordynatorek, jedną z nich jest p. Ania. Panią Anię cechuje wiele pozytywnych cech, dwie z nich to cierpliwość i umiejętność słuchania. Te cechy sprawiają, że współpraca z p. Anią jest miła i owocna. Barbara N.

Śmiech na sali

To co piszą te wszystkie osoby na temat pracy w biurze jest prawda. Ciągła inwigilacja to nawet nie jest kontrola tylko inwigilacja. Jeśli pracujesz w biurze to musi być cicho jak makiem zasiał bo kierownictwu rozmowy przeszkadzają.Kamery w biurze . Nawet nie można się do kolezanki obok odezwać. Co do kwestii (usunięte przez administratora)to jest bezkarny i jeśli dalej istnieje a widać że istnieje to Ludzie boją się zwolnienia i tolerują karygodne zachowania kierownictwa. Zwalnianie pracowników odbywa się zazwyczaj w piątki(haha- tak informacyjnie dla zainteresowanych) dobry pracodawca dba o swoich pracowników. Pracowalo tam wiele osób , wykonywały swoją pracę , ale zostały zwolnione bo miały inne zdanie albo odezwały się nie tak jak sobie życzy przełożony. Nie doszukujcie się w tej firmie ludzkiego podejścia do pracownika biurowego. To nie ta firma (haha). W każdej pracy należy wykonywać należycie swoje obowiązki, ale nie każdy pracodawca należycie szanuje pracownika. I tak jest w ajpartners! " Zusammen sind wir stark"

Gabka
@Śmiech na sali

to chyba słabo was inwigilują bo jak miałam jedną koordynatorkę panią Olę to zdążyłam zadzwonić 7 razy do biura nim do mnie oddzwoniła - a jak już wypadło że pracowała z domu a nie z biura to szanse były zerowe - tak jak dodzwonienie sie na komórkę.

Stopka
@Śmiech na sali

Co to za bzdury!?! Widzę,że konkurencja nie śpi ..! Pracuje w biurze AJ i nigdy w życiu nie spotkałam się z tym co piszesz. Atmosfera jest naprawdę w porządku, zawsze mogę liczyć na pomoc zarówno kierownictwa jak i koleżanek - w każdej sprawie. Nigdy nie ma problemu jak potrzebuje zostać w domu i pracować zdalnie. Firma pomaga nawet pracownikom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Gdyby było tak jak piszesz to nikt nie chciałby tutaj pracować, a większość pracowników pracuje tu od lat i poleca też swoich znajomych. Rada- zajmij się czymś pożytecznym, bo ten jad, którym plujesz cię w końcu zje...

Śmiech na sali
@Stopka

Pracuje ci się dobrze bo już tyle razy było oskarżeń o (usunięte przez administratora), że się panie kierownik dobrze pilnują. Podziękuj byłym pracownikom co zrobiły kawał dobrej roboty abyś mogła komfortowo pracować.

Bzdura totalna a pracowałam w firmie około roku. Firma nigdy w żaden sposób nie namawiała by pisać pozytywne komentarze.

Kiki

To pisz pozytywne, może też dostaniesz :D to takie śmieszne jak byli pracownicy uwazaja ze byli najlepsi, a po zwolnieniu z aj nie potrafia nigdzie znalezc pracy - ledwo co w Hamie a potem kompromitują się tutaj. Pracuję 6 lat i niczego złotego nie dostałam ani nie widziałam - chyba że chodzi Ci o łańcuch na choince ???? wesołych świąt dla 2 znanych nam dobrze troli którzy za nami tęsknią i wymyślają takie rzeczy :)

Kiki

Niestety nie namawiają ale najbardziej szkoda że złotej biżuterii nie dostajemy ????

@Śmiech na sali

Dziękuję to firmie za zwolnienie kilku pracownikow nierobów za ktorych musiałam brac zastepstwa bo non stop ich nie było - notorycznie opowiadaly rodzinne dramaty a prawda byla taka ze uczciwe osoby musialy je zastepowac. Czytajac te komentarze dokladnie wiem kto je pisze i bardzo sie ciesze że tych osób już u nas nie ma - wiele sie poprawilo od tego czasu - mamy nowe uczciwe osoby na ktore mozna liczyć i ktore nie mysla tylko o tym jak nic nie robić.

Pani Gigi - niestety musimy zdementować tę opinię - nigdy nikomu nie oferowaliśmy żadnych materialnych korzyści za pisanie pozytywnych komentarzy. Ludzie mają to do siebie, że pozytywnymi opiniami dzielą się rzadziej niż negatywnymi, a co niektórzy piszą złe komentarze z poczucia żalu/złości po zwolnieniu. W naszym zespole większość Pracowników ma wieloletni staż - to zupełnie naturalne że reagują, gdy czytają nieprawdę - wszyscy wspólnie tworzymy naszą firmę.

Polnische Piguła
@Śmiech na sali

Czyli nic nowego - takie sytuacje zdarzają się niemal w każdej agencji wysyłającej opiekunki. Pracownicy biurowi - czy to koordynatorzy opiekunów i opiekunek czy językowi odpowiedzialni za kontakt ze stroną niemiecką są cały czas pod ciągłą presją ze strony zarządu i kierowników, mobbing nie jest żadnym zaskoczeniem. Mam (niestety) przykre doświadczenia w tej branży - zarówno jako pracownica biurowa w agencji (jako koordynatorka opiekunki) jak i opiekunka będąca na szteli. Będąc opiekunką na zleceniu nie mogłam się nigdy dodzwonić do mojej koordynatorki, bo albo miała wyłączony telefon, lub miała wiecznie zajęta linię. Na szczęście mam już te problemy z głowy, gdyż obecnie pracuje jako pielęgniarka w jednym z niemieckich szpitali. Mam dobre wynagrodzenie i jestem doceniana za moją pracę i jestem pewna, że już nigdy nie pójdę pracować do tych pseudo-agencji. Zresztą dla tych wszystkich agencji z Polski nadchodzi już kres, gdyż obecnie w Niemczech trwają prace nad ustawą, która ma wyeliminować z rynku niemieckiego te wszystkie śmieszne i amatorskie firemki, które wysyłają pseudo-opiekunki, które wg opisu w profilu są dyplomowanymi pielęgniarkami lub opiekunkami a w rzeczywistości są to zwykłe szumowiny bez wykształcenia i doświadczenia, które są spalone na rynku pracy w Polsce i chwytają się pracy w roli opiekunki, byle tylko zarobić w euro i się nie narobić. Niemieckie rodziny mają już tego dość. Jesli ta ustawa wejdzie w życie to pierwszeństwo do pracy w opiece będą miały przede wszystkim niemieckie opiekunki, ewentualnie polskie, mające długie doświadczenie w pracy nad podopiecznymi potwierdzone licznymi dyplomami i certyfikatami. Tak więc, pseudo opiekunki nie będą miały czego tu szukać. Wszystkie te agencje będą teraz padać jak muchy. Uff, całe szczęście. Pozdrawiam.

@Polnische Piguła

niezmiernie nam przykro, że ten komentarz został napisany pod naszym profilem - bo nie była Pani nigdy naszym pracownikiem. Szkoda, ze miała Pani akurat takie doświadczenia - my dokładamy wszelkich starań, by nasi Opiekunowie byli dobrze zaopiekowani. Staramy się tak dobierać pracowników biurowych - by potrafili doceniać pracę Opiekunów i byli im pomocni gdy tego potrzebują. Usługi pośrednictwa które świadczymy zawsze były i są na rynku - natomiast nikt nie zmusza nikogo do korzystania z nich. To osobisty wybór każdego, czy sam zorganizuje sobie pracę w Niemczech, czy przyjdzie w tym celu do nas. Proszę pamiętać iż nasza rola to kompleksowe organizowanie wszystkiego od A do Z - czyli: przeprowadzenie wywiadu z kandydatem, wykonanie profilu w języku niemieckim, znalezienie odpowiedniej rodziny w Niemczech i przedstawienie oferty lub kilku ofert Opiekunce, przedstawienie profilu danej osoby klientowi niemieckiemu, wyszukanie i zamówienie busa, przygotowanie formalnosci, dokumentów, umów - zarówno dla klienta jak i dla Opiekuna, obsługa kadrowa (rejestrowanie w ZUS, naliczanie wynagrodzenia, odprowadzanie składek, wypłata wynagrodzeń), pomoc w czasie pobytu na zleceniu - pośredniczenie w komunikacji między rodziną a Opiekunem i odwrotnie, itp. Nasza Firma przedstawia profile Opiekunów zgodnie z informacjami które podali w wywiadzie - tak samo referencje czy dyplomy - nie dodajemy żadnych fałszywych dokumentów. Sama była Pani Opiekunką - dlatego trudno mi zrozumieć jak może Pani nazywać inne Opiekunki "szumowinami bez wykształcenia i doświadczenia" - to naprawdę krzywdzące. Opiekunką osób starszych może zostać każda osoba, która ma empatię, serce i lubi osoby starsze - do tego nie trzeba mieć dyplomów, a wykształcenie wcale nie czyni lepszym człowiekiem. Każdy z naszych Opiekunów ma swoją historię - nieraz wzruszającą. Osoby zgłaszające się do nas, w obszernym wywiadzie mówią o swoim doświadczeniu, lub też jego braku - i wszystkie te informacje dostaje klient niemiecki. Staramy się tak dopasować podopiecznych, by dana osoba sobie poradziła. Właśnie na tym polega nasze zadanie - jesteśmy po to, by pomóc osobom chcącym opiekować się starszymi osobami w Niemczech w znalezieniu odpowiedniej rodziny i podjęciu BEZPIECZNEGO, LEGALNEGO zatrudnienia. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy mniej złości dla innych ludzi - Opiekunki/Opiekunowie to naprawdę wspaniali ludzie - bez względu na to czy pracują w agencji, czy prywatnie - każdy z nich ma wybór z którego korzysta.

Bożena
@Polnische Piguła

Sama to wymyśliłaś?Niemieckie opiekunki??Niemieckie opiekunki nie podejmą pracy w prywatnych domach 24 godziny na dobę,a w świetle niemieckiego prawa zatrudnione jesteśmy jako pomoce domowe wykonujące podstawowe czynności opiekuńcze dodatkowo.W Niemczech też zmienił się system kształcenia opiekunek,z czego nie są zadowolone opiekunki. Kiedyś kilka lat kształciły się tylko w jednym kierunku, zdobywając dyplom opiekunki osób starszych,teraz w tych samych szkołach uczy się w kierunku opieki wszystkich potrzebujących,a więc dzieci upośledzonych,starszych, chorych czyli nic dokładnie.

Kikiriki
@Kiki

Kto ma wiedzę na temat tego, gdzie pracownicy znajdują pracę po zwolnieniu i równocześnie komentuje firmę tu na forum? Byle koleżanki z pracy, kierownictwo lub marketing. Koleżanki z pracy zakładam, że nie mają dużego interesu w tym, żeby bronić firmy, chyba, że za to też są nagrody. Podobno nie ma. Znaczy to tyle, że ta odpowiedź wyszła z ramienia kierownictwa lub marketingu. To chyba najlepiej świadczy o tej firmie.

Kropkanadi
@Bożena

Ustawa ostatecznie przeszła i wejdzie w życie od stycznia przyszłego roku. W tejże ustawie jest mowa o wysokich wymaganiach co do personelu opiekuńczego w domowej opiece, personel musi mieć co najmniej 5-cioletnie doświadczenie w domowej opiece nad seniorami plus certyfikaty i dyplomy a także pozytywne referencje oraz zameldowanie. Niestety ale opiekunki-amatorki bez znaczącego doświadczenia i "papierów" już nie przejdą. To pozwoli wyeliminować z rynku niepożądane opiekunki. Pozdrawiam.

Witam Obsluga pań z agencji jest profesjonalna i fachowa Udzielaja wszelkich informacji na temat zlecenia pracy Osobiście polecam firmę z która nie pracowałam ale mialam kontakt Z mojej winny nie doszlo do wspolpracy ponieważ zaspalam na przewoz Dziekuje całemu zespołowi i z gory bardzo przepraszam caly zespół aj partners i panie z Bytomia i z Warszawy ze dzisiaj nie wyjechalam do pracy ponieważ zaspalam na przewóz Z gory bardzo przepraszam i proszę o wyrozumiałość. Pozdrawiam Z poważaniem

@Anonim

Hahah to nieźle. Ale to nie ma opcji pojechać innym razem, innym przewozem? Czy jak na jedne się nie zdąży, to już koniec i nie można pojechać innym razem? No bo chyba te przewozy są regularne, jak są pracownicy, to jedno spóźnienie powoduje, że nie ma opcji na prace wcale?

Dorota W-P, @A&J Partners

Pracuje z firmą A&J Partners , jestem zadowolona , bardzo miły zespół koordynatorek , a szczególnie P.Karolina P., moją koordynator ,zawsze pomocna, miła, życzliwa , fajna współpraca, konkretną , polecam serdecznie , pozdrawiam Dorota W-P.

@Dorota W-P, @A&J Partners

Mnie ciekawi, taka koordynatorka, to ona jest do dyspozycji non stop? Czy raczej ma jakieś godziny, kiedy można się do niej zwrócić? Jak pracownik ma problem to od razu może się skontaktować i od razu ma pomoc, czy jednak musi czekać dłużej na reakcję firmy?

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do A&J Partners? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta?

Danuta Bieniek

Pracuję w A&J Partners już 6 lat miałam lepsze i gorsze koordynatorki . Jestem zadowolona ze współpracy z Panią Kingą Pełkę konkretna i pomocną w każdej sytuacji. Polecam firmę wynagrodzenie na czas . Pozdrawiam Panią kierownik i cały zespół

@Danuta Bieniek

O, co za staż. No to właśnie, jak jest osoba, która pracuje tu dłuższy czas, to kasa systematycznie i regularnie rośnie? Czy jednak jest niezmienna i jak zaczynało się z jedną stawką, to one jest już stała i po latach nadal tyle się zarabia?

@Danuta Bieniek

Pani Danuto, bardzo dziękujemy za miły komentarz i pozdrowienia, cieszymy się że jest Pani zadowolona ze współpracy. Proszę pamiętać, że jeśli kiedyś nie będzie Pani zadowolona z Koordynatora - nie ma najmniejszego problemu z jego zmianą - wystarczy zgłosić ten fakt telefonicznie kierownikowi, lub tez na maila opinie@ajpartners.pl!

@Pracodawca

Wróciłam ze zlecenia i serdecznie pragnę podziękować. mojej koordynatorce KAROLINIE.Super współpraca .Wynagrodzenie za zlecenie adekwatne do warunkow zlecenia.Pozdrawiam serdecznie i oczekuje na następne zlecenie .Wanda

@@Pracodawca

Pani Wando, dziękujemy za pozytywny komentarz - to bardzo miłe dla Pani Karoliny i dla całej firmy! Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.

Dora

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA Z J. NIEMIECKIM-znalazłam takie ogłoszenie w sieci. Zaintrygowały mnie zarobki z ogłoszenia 5-10 tyś, spora rozbieżność jeśli chodzi o zarobki. Podpowiecie ile rzeczywiście można zarobić w pierwszych miesiącach pracy. Podana kwota widełek zawiera już premie o której mowa w ogłoszeniu?

Masza

Nie polecam! Okłamali mnie na szteli, musiałam wracać do domu we własnym zakresie

Hania
@Masza

Co dokładnie było inne niż zostało wcześniej ustalone? A dojazd w pierwszą stronę firma finansowała?

@Masza

Pani Masza, jeśli chodzi o transport to jest tylko 1 sytuacja po której musiałaby Pani wracać we własnym zakresie i jest nią spożywanie alkoholu. We wszystkich innych sytuacjach organizujemy powrót do domu. Nigdy nie zostawiamy naszych Opiekunek/Opiekunów bez wsparcia - nawet w przypadku reklamacji, niezadowolenia, czy jakiegokolwiek wcześniejszego powrotu do domu.

Klarysa
@A&J Partners

Bo wtedy jest zwolnienie dyscyplinarne, tak? Tak to chyba wygląda w każdej firmie, z tego co kojarzę. A tak to jest coś, za co można być jeszcze zwolnionym? Co jak rodzina nie jest zadowolona z pracy? Zastanawiałam się nad wyjazdem do tej oferty do Bedburga, ale nie wiem, czy się nadam.

@Klarysa

Pani Klaryso, jeśli klient nie jest zadowolony lub Pani nie jest zadowolona, to szukamy rozwiązania sytuacji - rozmawiamy, ustalamy co jest nie tak - najczęściej są to jedynie problemy komunikacyjne, czy organizacyjne, które można szybko rozwiązać. Jeśli klient, bądź Pani chcecie wymiany - szukamy bardziej dopasowanej do Pani potrzeb oferty. Zapraszamy do kontaktu :)

@Dorka

Pracuje tu drugi raz z pracy jestem zadowolona ale nie rozumie tych przelewów na wypłatę że jak na walutowe konto to z opóźnieniem przez 13 lat pierwszy raz słyszę bynajmniej że przeważnie opiekunowie mają walutowe konto ja już czekam 3 dzień na pieniądze

@@Dorka

Pani @DORKA - jeśli nie otrzymała Pani jeszcze wynagrodzenia, to bardzo prosimy o kontakt z kadrami. Wypłaty były w tym miesiącu przelewane wcześniej - już 11.08! Na konta walutowe faktycznie przelewy dochodzą po 2-3 dniach - być może na opóźnienie banku wpłynęło także święto 15.08. Tak czy inaczej, pieniądze już powinny być na Pani koncie. Pozdrawiamy serdecznie.

Emilia

Polecam Firmę jest wiarygodna.Pracownicy mili i wypłacalni interesują się opiekunką.Same pozytywne I wiarygodne opinie na temat Firmy A&J Partners

Dzień dobry, jak najbardziej zapewniamy wszystkie niezbędne szkolenia, wspieramy w rozwoju - przede wszystkim kompetencyjnym - każdy pracownik objęty jest takim szkoleniem. Atmosferę tworzą ludzie - staramy się tak dobierać osoby do naszego zespołu, by pracowało się u nas dobrze. Przyjaźni, empatyczni, pomocni, optymistyczni ludzie to ci, których szukamy do naszego teamu! jeśli jest Pani/Pan taką właśnie osobą - zapraszamy do złożenia aplikacji :)

Syla

Rozmowa przebiegła bardzo miło i profesjonalnie, dowiedziałam się wszystkiego co było mi potrzebne na temat firmy. Wrażenia z rozmowy o pracę bardzo pozytywne, informacje dla mnie przekazane w jasny, rzetelny sposób.

@Syla

Dziękujemy Pani za opinię. Cieszymy się wiedząc, że osoby, które są chętne aby dołączyć do naszego zespołu, otrzymują ważne dla siebie informacje i spotykają się z serdecznym przyjęciem. Zależy nam na tym, aby rozmowa rekrutacyjna służyła nie tylko poznaniu Pani doświadczenia, ale co bardzo ważne - była możliwością przybliżenia stanowiska pracy i firmy. Raz jeszcze dziękujemy za spotkanie i do usłyszenia! Pozdrawiamy, A&J Partners

Selavi
@Syla

Oni nawet nie potrafia transportu zalatwic bo osoba ktora tym sie zajmuje dzwoni po 6 razy na dzien i pyta sie kiedy wyjazd, wrazenie pracujace umyslowo osoby w tej firmie powinny byc leczone psychiatrycznie bo nie nadaja sie do niczego dramar, kobiet do sprzatania popielniczek bym nie zatrudnila nie mowiac o kadrach nie polecam omijac z daleka.

@Selavi

Pani SELAVI - bardzo łatwo jest anonimowo pisać takie obraźliwe opinie bez zastanowienia jak mocno krzywdzące są dla naszych pracowników. Jeśli chciałaby Pani naprawdę coś ulepszyć to zapraszam do merytorycznego kontaktu, zgłoszenia reklamacji bądź uwag na opinie@ajpartners.pl lub telefonicznie do któregoś z kierowników. Mam nadzieję że ten hejt poprawił Pani samopoczucie i czuje się Pani zadowolona z faktu, że komuś zrobiło się przykro. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego dnia.

Aga
@A&J Partners

A mi to Die nie zrobiło przykro jak pracownik mi piwiedzudli że mam xle opinie. Myślicie jak widać tylko o sobie a o kimś już nie. Poza tym zastosowaliście hejt jako pierwsi wobec mnie. Nic nowego jedli chodzi o brak rzetelności niektórych agencji. Mnie też zrobiło się przykro. To działa e dwie strony proszę pani a nie w jedną. Szczerze to ta odpowiedź jest najzwyczajniej nie kulturalna i świadczy tylko o osobie, która go napisała

@Aga

Pani Agnieszko, to że nie chcieliśmy z Panią podjąć współpracy nie jest formą hejtu, czy braku rzetelności. Nie ma Pani powodów do nagminnego pisania negatywnych opinii na nasz temat - tym bardziej, że nigdy Pani z nami nie pracowała. Mimo wszystko pozdrawiamy Panią bardzo serdecznie.

Rafał
@A&J Partners

Czy Państwo udzielają informacji zwrotnej również, gdy decydujecie się na niepodejmowanie z kimś współpracy? I czy szukacie osób o jakiś konkretnych kompetencjach z doświadczeniem, czy szansę na zatrudnienie mają również osoby, które do tej pory zajmowały się czym innym? Na ile jesteście w stanie przygotować nowego pracownika do pełnienia swoich obowiązków?

@Rafał

Panie Rafale, tak - udzielamy informacji zwrotnych po rozmowach rekrutacyjnych. Szukamy różnych ludzi, jeśli chodzi o doświadczenie - zależy od stanowiska i działu - ale zawsze jest to ujęte w ogłoszeniu. Wiele pracujących u nas osób nie miało wcześniej doświadczenia w branży, ale miało predyspozycje - czyli wielkie serce i empatię - bo to 2 najbardziej poszukiwane u nas cechy. Nowe osoby oczywiście przechodzą szkolenia, jak również zawsze mogą liczyć na wsparcie koleżanek/kolegów z teamu i przełożonych.

Mia
@A&J Partners

Ile czasu maksymalnie trzeba czekać na feedback? Te szkolenia to są takie typowo wprowadzające na dane stanowisko czy może doszkalające, bo piszecie o zatrudnianiu bez doświadczenia? Doświadczone osoby też mogą liczyć na pomoc?

@Mia

Odpowiedzi udzielamy do 2 tygodni po rozmowie rekrutacyjnej. Szkolenia są różne - od wprowadzających na samym początku, przez stanowiskowe, aż po indywidualne kompetencyjne - czyli pomagające doszkolić słabsze strony pracownika. Szkoleniami objęci są wszyscy pracownicy z działu obsługi klienta - zależy nam nie tylko na podnoszeniu kompetencji, ale również na polepszaniu komfortu pracy - dlatego pomagamy swoim Pracownikom, by czuli się pewnie w tym co robią.

Klaudia

Chodzi o ofertę pracy Konsultant ds. rekrutacji w social mediach. Czy jest tutaj możliwość pracy zdalnej?

@Klaudia

Pani Klaudio, na początku współpracy chcielibyśmy się lepiej poznać, więc praca byłaby w biurze, natomiast po okresie próbnym rozważylibyśmy współpracę zdalną :) Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do przesłania CV!

Klaudia
@A&J Partners

Rozumiem, natomiast widzę, że biuro jest w Bytomie, czyli 300km od mojej miejscowości :) Dlatego wolałam dopytać o pracę zdalną. Jeśli byłaby możliwość pracy zdalnej to z chęcią bym przesłała CV. Pozdrawiam :)

@Klaudia

Pani Klaudio, pierwsze 3 miesiące jednak chcemy by Pracownik był w biurze i poznał nie tylko nasz zespół, branżę i procedury, ale także wartości którymi się kierujemy. Obecna rekrutacja na to stanowisko zakłada pracę stacjonarną, ale proszę obserwować nasz profil - czasem pojawiają sie oferty współpracy zdalnej! Pozdrawiamy serdecznie :)

Lola

Jakaś osoba tutaj była na rozmowie o pracę jako Konsultant ds. rekrutacji w social mediach, z tego ogłoszenia co jest? Co im musieliście powiedzieć, co chcieli wiedzieć? Bardzo się stresuje rekrutacjami, chciałabym się dowiedzieć, na co być gotowym.

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje A&J Partners dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Konsultant Ds. Obsługi Klienta.

Cześć. Czy możesz napisać coś więcej? Dlaczego nie polecasz tu pracy? Widziałam na stronie oferty na wyjazd i się zastanawiam nad aplikacją. Możesz dać znać i napisać jakieś konkrety?

@Marta

Zjechałam po 2 tygodniach bo zle sie czulam - mialam wysokie cisnienie i balam sie ze cos mi sie stanie a oni kazali placic mi za busa. Na rozmowie rektutacyjnej mowili ze oni placa busa - zostalam wprowadzona w blad.

Krzysiek

A jak było z pomocą na miejscu, mogłaś tam skorzystać z opieki medycznej? Był jakiś koordynator, który mógłby umówić na wizytę lekarską, gdyby była taka potrzeba?

Pani Anonim, zgadza się - organizujemy transport do i z Niemiec i pokrywamy koszty transportu, które później najczęściej zwraca nam klient niemiecki. W przypadku zjazdu ze zlecenia po 2 tygodniach z przyczyn niezależnych od nas czy klienta, koszty ponoszą Opiekunowie . Bardzo nam przykro z powodu Pani problemów zdrowotnych i w pełni rozumiemy chęć powrotu do domu bo zdrowie jest najważniejsze, ale z pewnością rozumie Pani też klienta niemieckiego, który nie chce płacić za busy co 2 tygodnie. Przykro nam z powodu złego samopoczucia i mamy nadzieję, że wróciła Pani do zdrowia. Pozdrawiamy serdecznie.

Ewa Gajewska

Dzień dobry. Chciałam zapytać o wynagrodzenie w firmie A&J Partners. Kiedyś pracowałam w takiej firmie, że wynagrodzenie było płacone na 10 dnia każdego miesiąca przy czym pierwsza wypłata to było 80% a pozostałe 20% było dopiero wyrównane przy następnej wypłacie. Czy w A&J Partners też tak jest, czy też od razu za dni które przepracowałam w czerwcu dajmy na to 23 dni, to 100% za te 23 dni czerwca dostane w lipcu? I na którego dnia miesiąca jest wynagrodzenie? Z wyrazami szacunku Ewa Gajewska

@Ewa Gajewska

Pani Ewo u nas wynagrodzenie wypłacane jest w całości - czyli w lipcu wypłacane jest wynagrodzenie za wszystkie przepracowane dni czerwca. Co do szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 32 395 88 83. Pozdrawiamy serdecznie.

Bartek
@A&J Partners

Jaki Państwo mają okres rozliczeniowy? Jeśli na zarobione pieniądze nie trzeba czekać do 15 -stego następnego miesiąca, jak w mojej obecnej pracy, to może postarałbym się do Was dołączyć, jak nie teraz, to przy następnej sposobności? Macie Państwo jakieś wolne wakaty?

@Bartek

Panie Bartku, pieniądze wypłacane są dokładnie tak, jak Pan opisuje. Podejrzewam że większość agencji ma taki system wypłaty wynagrodzeń, ponieważ klienci niemieccy nie płacą z góry a najczęściej po zakończonym miesiącu. Szkoda, że tym aspektem nie jesteśmy w stanie Pana zachęcić do współpracy - ale mimo wszystko zapraszamy serdecznie - mamy sporo zleceń dla mężczyzn.

Dziękuję firmie za miłą współpracę . Jesteśmy razem już ponad 2 lata . Pozdrawiam miłe koordynatorki panią Elizę Orłowska i Anete Solorz .

Patryk W- Feniks :)

Super firma ,super Koordynatorki ale i nie tylko ???? Pozdrawiam całą firmę i z czystym sumieniem mogę polecić AJ Partners

Zostaw merytoryczną opinię o A&J Partners - Bytom

• Jak się pracuje w A&J Partners?

Zobacz opinie na temat firmy A&J Partners tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 195.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A&J Partners?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 176, z czego 125 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy A&J Partners?

Kandydaci do pracy w A&J Partners napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

A&J Partners