Opinie o Flextronics w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Flextronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Flextronics o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flextronics w Tczew

eaton truck

Zapraszamy do Eaton Tczew, na poczatek 2500 brutto (a nie 2000 zl ochłapów), mamy czterobrygadowke z 10 proc dodatkiem..czyli 2 na reke i okolo cztery 12stki bankowe (jeszcze prosza uprzejmie az milo) moja pierwsza wyplata po ucieczce z tego g...na... 3040 na reke....podziekujcie swemu dyrowi...haha,,,nas tu nie maja za smieci...nie wyrabiamy sie z terminami..a tu nie wstydze sie swego dyrektora. Ponoc dostaliscie HAHA premie smiec 200 zł....u nas mamy BEKE z flexa....

Agata

Tym niech lepiej zajmie się twa żona :)

Hydra
@eaton truck

za takie pieniądze to ja mogę pracować tylko we wtorki. Dziś nawet złomiarze więcej zarabiają, więc nie ośmieszaj się taką "ofertą"

Operatorów SMT
@eaton truck

Za 2500 to mi się nie opłaca z domu wychodzić, a co dopiero w Eatonie tyrać.

@Operatorów SMT

a Flex płaci 2100 brutto na start czlowieku haha

Operator smt
@nick

Ale są coroczne podwyżki po 200-300 złotych, w przeciwieństwie do firm typu Eaton czy Gemalto, gdzie ile wynegocjujesz, tyle będziesz miał przez najbliższe 10 lat.

@Operator smt

jestes chory na głowe ?? ...lub ktos z biura sieje propagande...co roku flex daje max 150 zl brutto podwyzki (50 za oceny 50 za absencje, 50 za matryce)...żal czytać przekłamania ludzi robiacych teraz za 1600 na rekę..parodia firmy...wszyscy nają bekę kiedy do was Syndyk wpadnie haha

Mała Mi
@nick

No to dziwna sprawa, bo ja w tym roku też dostałam 300 złotych podwyżki -150 w styczniu i 150 w sierpniu.

Łupaszko ,,ala long'' PAN
@Mała Mi

150 zł brutto dodatkowo w tym roku to był jednorazowy rzut za zabranie ok 400-600zł pracownikom 4 brygadówki (wiec i tak wyd...no pracownika). Dalej co roku nic się nie zmieni, Maxymalnie co roku150 zł brutto inflacyjnego. Ja pracuje 8 rok na strojeniu i ma stawka wynosi 2400 brutto,,,

Pablix
@Łupaszko ,,ala long'' PAN

W tym roku ze wzrostem najniższej krajowej też dostaliśmy podwyżki na wszystkich stanowiskach, nie tylko ci, którzy mieli najniższą krajową. Pracowałem już w kilku różnych firmach i wiem, że nie wszędzie tak robią.

obecna i nie
@Łupaszko ,,ala long'' PAN

to się słabo starasz albo nie nadajesz się do tuningu !!! Ja pracuję 4 rok i mam 3120 brutto na strojeniu.

łupaszko
@obecna i nie

2500 brutto jest na max na tym stanowisku po 10 latach ale ZAKŁAMANIE

Znachor z lodzi

Czesc ! Mam 1 pytanie czy w tczewie tez tak wala w czlona ze swiezaki z agencji od 1 dnia pracy zarabiaja wiecej niz kilku letni pracownicy??

tczew
@Znachor z lodzi

tak :(

On

Kiedy będą pity z flexa?

WitamSiema
@On

O podwyżki hahahah chyba normy xD

Obecny pracownik

Myślę, że decyzja o podwyżkach zapadnie już niedługo.

dasdg

A czemu tak uwazasz?

@Obecny pracownik

Jaka decyzja? O jakich podwyżkach?

Obecny pracownik
@Ania

Żartowałem hahaha...miało być ,,o redukcjach i tych zza wschodu'' hahahaha..podwyżwki we Flexie hahaha....

abc

Bardzo śmieszne..

@Obecny pracownik

No właśnie nie do końca tak ha ha, bo ja jakoś podwyżkę od stycznia dostałam...

Ktoś
@Ania

Ile? 40 zł brutto?

@Ktoś

Nie, 120

operator produkcji

Tak na początek masz testy ogulne badają twoją spostrzegawczość dbałość o szczegóły itp... Po pozytywnym wyniku będzie rozmowa w HR przedstawią ci obowiązki na danym stanowisku i zaproponują kasę teraz jakoś z 2tys brutto chyba jest na start potem ostatnia finalna pogadanka z przełożonym i szkolenia w zależności od funkcji od tygodnia do kilku miesięcy no operator trymowania długo człowiek się uczy strojić te filterki hehehe same kobiety prawie faceci nie mają cierpliwość ;) Pozdrawiam i zapraszam Flex jest spoko loko hihihi...

Czy zamieżasz zajść w ciążę w najbliższym czasie? Czy lubisz chodzić na L4? Hihihi

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Tczew
logo firmy Opiekunka seniorki
Tczew
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
ZuziaZuzi

Ciekawe kiedy Ukraińców zatrudnią? Roboty od groma a ludzi do pracy brak, konkurencja flexa lepiej płaci i ludzie odchodzą eh.... Na wiosnę będzie trzeba ratować sytuację uchodźcami, Andrzej możę wkońcu da podwyżki tym co zasługują ludzie przestali by uciekać!

ToWinaTuska

Dobra firma niema co dyskutować, mimo licznych wzlotów są i upadki stąd obecne redukcję etatów. Na wiosnę wszystko wróci do normy i produkcja ruszy pełną parą! Pozdr Flex is THE BEST;)

MaintenanceTechnican!

Ja z kolei pracuje tu od 7lat i mam mieszane uczucia. Praca fajna ciekawa sporo się nauczyłem przez te lata, jestem zadowolony z pracy jako takiej jednak pensje słabe, pieniądze jakie się tu zarabia nie odpowiadają realiom dzisiejszych czasów żyje od wypłat do wypłay bez pisowskiego "500+" skończył bym chyba pod mostem więc dzięki Jarku ratujesz mi życie ;) Pozdrawiam.

UuuLaaLaaLong

Pracuje tu od trzech lat i kokosów nie zarabiam ale firma spoko 9/10 jak dla mnie, zależy gdzie się trafi są działy że jest przej... ale są takie działy że robota miód malina ;)

DIABLO

DIABLO recycling sprzedawczyk - robil foty konkurencji by dostac kilka zl woecej

Łuki
@DIABLO

No sprzedał Ryszarda niedzwiedzia , by zostać brygadzistą za 2600 brutto..,śmiech na sali jak można za kilkaset zł brutto zrobić z siebie k... Narobił mu zdjęć jak ten przysnął...no cóż rude to fałszywe...sam skończy kiedyś na dnie pała ruda..dwulicowa...k....

ElektronikoBoss

Bardzo dobra firma FLEX jest najlepszym zakładem pracy na Pomorzu to fakt, stabilna i solidna światowa renoma bije eatony srony i inne pseudo firmy na głowę. Ja pracowałem już prawie wszędzie w elektronicznej branży i wiem co piszę ;)

Buhahaaaa
@ElektronikoBoss

Jeśli więc pracowałeś już wszędzie..zapewne jesteś nieudacznikiem wywalanym z każdej firmy ?? Haha .. dobra firma...która płaci 1550 na rękę .. kołchoz w rok zwolnił 1000 osób .. agencyjnych ma za śmieci...Flexowi pupowłazy na święta po 900zł a agencyjni brelok i kubek ..

HihihPozdrooo
@Buhahaaaa

Skoro taki piszesz wiesz to z autopsji jesteś czy byłeś agencyjnym nieudacznikiem i teraz żal ci pupę ściska ;)

Xxx
@Buhahaaaa

Z tego, co wiem, to flexowi mają co miesiąc potrącaną z wypłaty składkę na ZFŚS i dlatego dostają choinkowe i wczasy.

Morawiecko

Jak zwykle co roku pod koniec listopada/grudzień jest cienko z robotą ale FLEX jak co roku na wiosnę wstanie jak feniks z popiołu i zadziwi rynek znakomitymi wynikami, ta firma już tak ma ;)

HRmenagerosss

Firma dobra obecnie trzech klientów się wycofuje na tańsze fabryki Ukraina i Chiny zabrały zlecenia. Mamy nadzieję że złapiemy nowych klientów trzymam kciuki ;)

Tymoteush
@HRmenagerosss

Tak dobrze, ze w rok pozwalniali 1000 ludzi HAHAAAAAA

Łupaszko ,,ala ulong'''

Mówiłem, że z firmą jest coś nie tak..Nawaliła góra a reszta na dole do zwolnienia...dziwna polityka...agencyjni, Flexowi...lepsi, gorsi...Szkoda, że zwolnienia w prymitywny sposób...tuż przed świętami...po to by choinkowego nie dać ...tylko, ze ta firma obudzi sie z ręką w nocniku...jak zamówienia wrócą...wtedy nikt normalny tu nie wróci i będzie pamiętał,że firma postąpiła jak z byle kim...

Abc

Prawda. Szczury zawsze uciekają pierwsze z tonącego okrętu...

nik

Robcie strajk...ten człowiek..nie ufa sam samemu sobie...na spotkaniach sam oznajmiał, ze jak mu psycha siada to prosi o ,,szturchniecie'' HRopsa... teraz to bedzie tylko mobbing ?? i robota jak śmieć..za 1500 ?? A po 2gie jak mozna mianowac 32 letniego czlowieka na dyrektora ?? Trzeba byc chorym psychicznie by nie domyslec sie ..ze to whyskey rozlewana we wrocławskim akademiku zrobiła swoje..sam PIS....góra rozwaliła ok 2000 stanowisk..prosze im podziekowac...

Matheo

No w sumie malo placa bo ja mam 2200 netto na szafach(usunięte przez administratora)

Staszek
@Matheo

To ta co prowadzi mobbing wiecznie ?

PINOKIO

,,PINOKIO'' znów kłamał...przez kolejne 9 mies maja być zwolnienia. Każdy mądry poucieka...bo trzeba być nieudacznikiem by bronić firmy za 1450 na rękę...kiedyś ta firma obudzi się z ręką w nocniku...bo ok ...rok 2009 był kryzysem (było wytłumaczenie) ale to co się dzieje teraz...zwalnianie fachowców...ludzi co nie trzymali palca w pupie pseudo TL..trzeba być idiotą by zwalniać za byle co fachowców...Słyszałem, że rodzice w powiecie straszą już nie ...,,,ucz się ucz bo na miotle skończysz...a ucz się ucz bo do Flexa trafisz..a ,,PINOKIO'' niech nauczy się szacunku do ludzi bo władza i kasa chyba zatraciły wrażliwość i wartości ludzkie...a jakbyś się poczuł jakby ,,Maknojmera'':) wywalił cię miesięc przed świętami...

MultiFizolxD

Dobrze że robią redukcję oby wyleciały trolle wiecznie na L4 paluszek i główka to dobra wymówka ale w przedszkolu, przez takich cwaniaków inni mają więcej roboty + straty dla firmy! Jak się niema już urlopu to się idzie na L4 w tej firmie to niestety nagminna praktyka. Oby wszystkie takie osoby szybko wyleciały i firma odrazu by odżyła!!! Andrzeja analizuj i ogarnij temat! Pozdrawiam..

Soundbar
@MultiFizolxD

Widać, że nie masz zielonego pojęcia o tym co piszesz.

nick

Najbliższe 3 kwartały będą na tyle ciężkie, że w firmie od miesiąca trwa redukcja inżynierów i pracowników biurowych. Liczy się tylko hajs. Za te 3 kwartały będą intensywnie szukać pracowników i przyjdą same głąby.

Abc
@nick

A PRODUKCYJNI ?? Firma pada ...w 2016 było 4000 ludzi...teraz zwalniają, redukują .... ktoś dał ciała... proszę napisać ile teraz wynosi zatrudnienie !!! Agencyjnych WSZYSTKICH wywalają.. a Flexowych w ,,białych rękawiczkach'' udu...iają byś sam się zwolnił...przenoszą na inny dział do brygadzistów co stosujśą mobbing. PROSZĘ napisać ile wyleciało z was tu od listopada...Zmarnowałem tu 3 lata swego życia..nie posłuchałem znajomych co mówili...że Flex to już jako ostatnia firma...

Młody

Nie polecam 2/10 :)

Aro

Chyba na palarni mi sie coś uroiło czy tez to jakis koszmar...słyszałem ukraiński bełkot...a jednak ? ta firma sięgnęła juz takiego dna by zatrudniac tych nieudacznikow ?? Polak chce podwyzki...za 2500 na reke bedzie sie starał a za najnizsza...no sory...lepiej sie zatrudnic np w sklepie rtv jedna zmiana bez nocek itp i zrytych beretów przelozonych tu...lub trzasnac se 2 dzieci i 500 plus...

@@@@
@Aro

"Ukraincy to nieudacznicy" czytając taki post słabo mi się robi. Cała Europa usiana jest Polakami, którzy głównie wyjechali z powodów ekonomicznych, czy to też nieudacznicy? Tak się składa, że pracowałem z tymi "nieudacznikami" i jest zupełnie inaczej! Życzę powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Flextronics - Tczew

• Jak się pracuje w Flextronics?

Zobacz opinie na temat firmy Flextronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flextronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 9 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flextronics?

Kandydaci do pracy w Flextronics napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flextronics