XBS Logistics Sp. z o.o.

Opinie o XBS Logistics Sp. z o.o.

rafix

Witam, a jakie zarobki na stanowiskach kierowniczych

Bolek

Lolek nie pucuj sie tak bo ci żyłka strzeli i będzie lipa..

Lolek

Jak wam źle to wypad z firmy! Macie \"jaja\" żeby wypisywać tutaj bzdury to powiedzcie to samo [usunięte przez administratora] prosto w oczy! Normalnie jak dzieci w przedszkolu... Podobno \"wszędzie jest lepiej gdzie nas nie ma\"... a więc WYPAD!

Wojtek

Witam... z tej strony [usunięte przez administratora] A ja myślałem że wam się podobała współpraca ze mna :( Fakt że mam lekkiego (usunięte przez administratora) a ale to nie znaczy że nie potrafie udawać kierownika nie? No come on nie skreślajcie mnie .. chciałem dobrze ale to wszystko to [usunięte przez administratora] wymyśla a ja tylko jestem słupem jak by co żeby nie bylo :D

Nikt ważny

Na początku było ok, no ale jak już popracujesz tak około 2-3 miesięcy to zaczynasz zauważać że to tak na prawde wszyscy na wszystkich zganiają, nikt nic nie zrobił i wogóle. Plotuchów pod dostatkiem i wszystkie belki w własnym oku nie widzą. Mało jest osób wśród kierowników i liderów godnych powiedzenia że są uczciwi i pracowici. maleńkie szatnie i mała zapaprana kuchnia pudła po pizzach walaja się stertami, ktoś zjadl i poszedł.

Były_agent

no tak... Firma nie cieszy się dość dobrą oceną. Potrzebuje dużo zmian, głównie w kadrze zarządzającej- jak mówią: "Ryba psuje się od głowy", ale to jak w większości firm. Poza tym powinni w końcu docenić, "starych", uczciwych 'weteranów', którzy nie udają, że pracują. Ogólnie jeśli ktoś chce popracować co najwyżej rok, nie zagłębiając się w całą atmosferę 'oszustw' (wyżej zdefiniowanych) czy braku kompetencji- jest to możliwe. Da się zarobić! Nie jest to jeszcze najgorsza firma, nie przesadzajmy. Myślę, że jak komuś nie odpowiada praca w Staci powinien zmienić, bo nikt na siłę nie trzyma. I tyle! Ps.: Nie sądzę, by powyższą opinię wystawił 'wladziu1986' i trochę nietaktowne było podszycie się pod pracownika... No cóż każdy ma swoje zagrania ....

Zostaw merytoryczną opinię o XBS Logistics Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w XBS Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy XBS Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XBS Logistics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XBS Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w XBS Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XBS Logistics Sp. z o.o.