XBS Logistics Sp. z o.o.

Opinie o XBS Logistics Sp. z o.o.

ktos

Wolę zarabiać 1500!? niż siedzieć w domu i bąki zbijać, poza tym, z pracą w dzisiejszych czasach nie jest łatwo, narobiło się tych agencji pracy, dla pracodawcy każdej firmy łatwiej takiego przyjąć z agencji ale dla pracownika, który musi się w niej zatrudnić to już nie.

szukam pracy

Niech ktoś kto pracuje na Annopolu mi odpowie.Tam naprawdę sie pracuje za 1500 do lapy?[usunięte przez admina]

Cowboy

Lepiej mi powiedzcie,kto jutro po pracy idzie do ''Stokrotki''.

sowa

A sam dopiero co pisałeś, że ci zależy na tej pracy ... czy to nie żałosne z twojej strony (to pytanie retoryczne gdybyś nie zrozumiał). Sam się boisz o robotę a innych krytykujesz. Taką prawdę ci powiem, którą sobie zapamiętaj, że zmiany najlepiej zacząć od siebie. Jeżeli uważasz, że za mało zarabiasz i jesteś za dobry na tą firmę to zmień pracę. Jak nie możesz znaleźć lepszej roboty to może jednak nie jesteś taki zajebisty więc nie narzekaj na zarobki tylko zrób coś ze swoim życiem. A co do skały to nie widzę jakoś drugiego chętnego, który tak by ogarniał magazyn jak on. Gość zapieprza, żeby wyszukać każdemu jakieś badziewie ze zlecenia i nie ma lekko. Więc należą mu się raczej podziękowania !!! Myślę, że każdy zbierający się pod tym podpisze. Tak więc mietku pilnuj swego nosa i życzę powodzenia w poszukiwaniu nowej pracy - obyś znalazł ją jak najszybciej ...

Błonie

Ty masz coś "mietku" - fretku do ludzi z Błonia, uważaj na słowa, bo parkiet bywa śliski.

jeden mądry

Wy to nie macie wyczucia, forum jest o pracodawcy jaka praca jakie zarobki, a nie o pracownikach. [usunięte przez administratora] to pracownicy, po co o nich pisać, to nic nie zmieni, podwyżki nie dadzą, a tylko napiętą sytuacje, w pracy. Mietek - a nie zauważyłeś, dlaczego Skała kuśtyka, zanim pomyślałeś, to napisałeś obrażałeś, i dalej to robisz. Tak ludzie utykają na jedną nogę gdy mają ją krótszą, więc, to raczej nie zabawne. Mietku, jeśli będziesz odchodził, nie przyznawaj się Skale, że to Ty pisałeś, sądzę że on i tak się domyśla a jeśli nie to tym lepiej. Zastanawia mnie fakt, tylko skoro tak nie lubisz tego człowieka i wypisujesz o nim takie rzeczy to jak możesz podejść do niego podać mu rękę, pewnie czasem zagadać. To się nazywa dwulicowość - pewnie nie znasz określenia, bo siłownia a raczej te Twoje anaboliki wyżarły Ci mózg.

łukasz

Zastanawiam, się kto na 5 do pracy przychodzi jak praca jest od 6?

Błonie

Ten nowy na Błoniu nic nie umie, nie dość, że mało robi mało pojmuję to jeszcze mało kontaktowy jest, jeśli wszyscy pozostali pracownicy z dawnego "Kursora" tacy są to ja współczuje tam pracować,

ktos

Chyba Cię ten gościu nie lubi, nie przejmuj się takimi tekstami, nie zniżaj się do jego poziomu,[usunięte przez administratora]

pracuś

Panowie i Panie:) A co tam słychać w Błoniu? Słyszałem, że jakieś ruchy kadrowe w bardzo dużym natężeniu. Dalej Pan JM robi restrukturyzację przedsiębiorstwa, czyli tzw czystki?

Administrator Annopolu

Ładne rzeczy, kolega, co powyżej napisał opinie sam na siebie wyrok wydał, jak można być takim frajerem, aby nie umieć komuś tego w twarz powiedzieć, tylko wypisywać to na forum.(sądzę że nie powiedziałeś, skoro tu piszesz). Sądzę, iż boisz się frajerze z tego powodu byś nie oberwał. Ciekawe z drugiej strony co na to Skała, gdybym ja dostał takie pomówienia to bym nie popuścił. Administrator strony GO WORK też powinien takie obraźliwe posty kasować z miejsca, post nijak się ma do tematu strony. Ten portal schodzi na psy, Panie administratorze

ktos

Więc, ani Jacek, ani nie są kierownikami, został Mariusz, i jest dobrze prócz zarobków, ale to chyba na każdym magazynie obsługiwanym przez XBS (Staci Polska), chociaż mógłby zwolnić kilka osób, między innym dwie z biura, bo zupełnie sobie nie radzą, jeden wisi na telefonie, non stop a drugi jest tak delikatny że szkoda gadać.

????

miedziany - 2013-03-27 23:45:58 Słyszał ktoś o tym że Jacek ma iść na Annopol a na Pass ma wrócić [usunięte przez administratora] ? Chodzą takie plotki. To tylko plotki! Ale są jak błyskawica!

miedziany

ona_tam_była

ludzie jak nie macie nic lepszego do mozecie tam pracowac,ale odradzam,kasa lipa,atmosfera tez.Norma straszna,kierownik bez komentarza...wszystko tylko nie annopol 17a,magazyn Ruchu.Mowie powaznie

?>?>?>?>?>....

Jaki Annopol?? Ktoś tu sieje popelinę........ Może ktoś mi to wytłumaczyć??

ŻELAZNY

Juz_dawno_nie_w_Staci - 2013-03-11 20:57:05 A co to za nowy kierownik?? Chętnie poznałbym jego nazwisko - bo chyba Jacek..... Ps. A niejaki pan Karaś już nie ogarnia załogi??Jaki kierownik- chyba żarty nie jaki [usunięte przez administratora] , pseudo kierowniczek straszy pracowników na Annopolu 17

ŻELAZNY

ktoś - 2013-03-11 16:01:23 Nie liczyłbym na to!!!Widzę ze to o tobie chyba ta opinia hahaah wykrzykniki mówią za siebie

ktoś

Nie liczyłbym na to!!!

obecny agent

Co prawda to prawda, ale na obecną chwilę większość pracowników liczy na to,że Sz.P.(usunięte przez administratora) pożegna się z naszą firmą w najbliższym czasie. Oby!!!

Zostaw merytoryczną opinię o XBS Logistics Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w XBS Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy XBS Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XBS Logistics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XBS Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w XBS Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XBS Logistics Sp. z o.o.