Opinie o Sport-Direct w Shirebrook

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sport-Direct. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sport-Direct na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sport-Direct w Shirebrook

nigel

To samo zlo niech nikt nie [usunięte przez moderatora]. ze jest dobrze bo[usunięte przez moderatora].niejest

mała

w przeliczeniu na zlotowki zarabialam 4300, a teraz mam 5200, moze to nie sa jakies ogromne pieniadze, ale sama wynajmuje mieszkanie, plus oplaty, paliwo.. normalne zycie i jeszcze odlkadam, takze da sie zyc...dobrze zyc, nie wiem jak sie w pl w sd zarabia, moze ktos wie ?

mała

....pozwol ze odpowiem za Tomiego, tak jest ja po 4 miesiacach bycia zwyklym pracownikem, (moja sekcja byly buty) awansowalam na key posta, czyli ktos kto jest odpowiedzialny za cala sekcje butow, po 1,5 roku, wskoczylam na asystenta :), tak ze jest mozliwosc pozdrawiam

mała

z tego co wiem ta sa 3 otwarte sklepy w pl, tragowek gliwice i poznan..ja od 3 lat jestem w tym samym sklepie, i od poczatku poza granicam Polski...i Tomy ma racje, jak ktos ma olej w glowie to naprawde latwo jest zrobic kariere w SD, ale trzeba chciec i umiec pracowac na wysokich obrotach...a co do roznic w zarobkach.. nie mam pojecia ile sie zarabia w UK czy w PL...w moim sklepie wszyscy sa traktowani dobrze, program tygodniowy robi mamager z asystentem, i zalezy jak kto pracuje..jak widza ze czlowiek sie stara, dobrze pracuje to ma pelen etat, a klos kto ma lenia to godz sa ucinane..i to jest sprawiedliwe

Tomy

Witam. Chcialbym wtracic swoje 3 grosze na temat SD. Pracuje dla tej firmy od niewiele ponad roku. Pracuje w UK ale jezdze tez do Polski pomagac w otwarciach nowych sklepow. Jezeli chodzi o prace w UK i w Polsce to jedyna roznica jest w zarobkach tak naprawde, prace wykonuje sie ta sama, w koncu to sama firma. Piszecie o obozach pracy...hm. Moja odpowiedz na to jest prosta. Jezeli ktos przychodzi do pracy i mysli, ze dostanie pieniadze za stanie i gapienie sie w sufit to mozecie zapomniec o tym. Jezeli nie macie pasji do sportu, a przede wszystkim jezeli codzienny kontakt z klientem jest czyms co moze byc przeszkoda to tez zapomnijcie o tej pracy. Zarobki, na poczatek stawka minimalna i zero hours contarct. Czyli mowiac po krotce mozna pracowac kilka godzin w tygodniu lub kilkadziesiat to juz zalezy od tego czy jestescie dobrzy w tym co robicie. Jezeli ktos jest naprawde dobry to droga awansu jest otwarta i tak jak ktos tutaj pisal na tym forum ida za tym bardzo dobre pieniadze. To prawda, ze czasami trzeba sie obiegac przy klientach ale taka praca, sklep sportowy to nie warzywniak na osiedlu! To prawda, ze niewielu jest Polakow zatrudnionyvch przez SD ale to tylko dlatego, ze wielu Polakow ktorzy tu chca pracowac ma po prostu nie wystarczalny poziom jezyka lub jest leniwa albo oczekuje, ze to bedzie praca tasmowa. Tak nie jest. Konkluzja jest taka. Jezeli szukacie pracy latwej i takiej gdzie byscie odrazu chcieli zgarnac kokosy zapomnijcie o pracy w SD. Pozdawiam i powodzenia.

mała

....dodam jeszcze, trzeba zaniesc CV do sklepu, wtedy jest najwieksza szansa na rozmowe. Manager lubi widziec od kogo bierze papiery, chyba ze doda sie fotke do cv.. powodzenia

mała

Nie chce pisac w jakim kraju pracuje...poprostu zbyt male panstwo i nie chce by cos wyplynelo...mieszkanie sama wynajumuje, nie wiem jak jest w uk lub przez agencje, z tego co wiem jesli ktos sie chcial przeniesc ze sklepu do innego oddalonego np o 200 km to firma moze wspomoc w oplatach przez pierwsze 3 mce, ale pozniej wszystko we wlasnym zakresie, a co do upustu przy zakupach dla pracownikow, jest - 15%, ale nie na wszystko, oferty typu 2 za..., i % znizki nie daja upustu, ale na kazde inne tak. Od 4 lat pracuje w SD i od samego poczatku mam kontrakt... :)

BBBbbb

kontrakt w SD po 2 latach? Jest to nie możliwe, chyba że nosisz niebieską kamizelkę i donosisz na ludzi, jest chamstwo, jest beznadziejnie i nie radzę tutaj przyjeżdżać. Szkoda rodziny, przyjaciół i Polski. Praca na magazynie, nie jest lekko ale nie jest tragicznie, trzeba się przyzwyczaić. Tygodniowa wypłata to 230f a koszty tygodniowe (dojazd:Mansfield 15f, Nott...25, mieszkanie min 50-60f pokój i do tego dochodzi jedzenie 50f = około 100 zł można odłożyć tyg.)

repokontakt@gmail.com
@BBBbbb

Proszę o kontakt Przygotowuję reportaż na temat pracy w tej firmie w Wielkiej Brytanii. Nick to adres email

?

Witam! Pracuje obecnie w sportsdirect w Shirebrook więc postaram się napisać co i jak. Zacznę jednak od tego, że był wcześniej wątek o tej firmie, ale dziwnym zbiegiem okoliczności zakończył się po moim ostatnim tam wpisie ;) (usunięte przez administratora) Czytając obecny mam podobne odczucia: kilku hejterów- zakompleksionych, po doświadczeniach na magazynie- wypisuje steki bzdur i daje popis chamstwa. Sportsdirect to 14000 ludzi i tylko mała garstka to Polacy. Nie jest tak, że Polacy pracują tylko na magazynie- ale to właśnie ci co pracowali na magazynie królują na forach i zamiast docenić co w tej firmie dostają w porównaniu do innych firm to robią to co typowy polak-cebulak robi zawsze: narzeka i sieje chamówę. Słoma z butów, nienawiść na ryju jak piana... Na szczęscie dużo też tam Polaków na poziomie: pracowitych, praworządnych, uczciwych i po prostu: dobrych ludzi. Pracuje w sportsdirect około dwóch lat z czego trochę więcej niż pół roku na kontrakcie. Po latach tułaczki po innych firmach uważam, że SD będzie dla mnie przystanią na dłużej. Firma rozwija się dynamicznie i jest więcej niż stabilna finansowo. Rokrocznie biją rekordy dochodów i dzielą się raz na jakiś czas tymi zyskami z pracownikami w formie akcji. Do tego: dopłacają do emerytury "workplace pension", oferują dotowaną stołówkę. Dla mnie nie ma to znaczenia ale warto wspomnieć, że nie czuję żadnej niechęci czy rasizmu z powodu mojej narodowości. Słowem nie jest źle. Jest na tyle dobrze, że idąc do pracy mam uśmiech na twarzy- coś czego nie doświadczałem w wielu firmach w jakich pracowałem poprzednio. Oczywiście to moja osobista opinia. Co do pogłosek, że to (usunięte przez administratora) i takie tam. Jak dajesz sobą pomiatać to wszędzie będzie ci tak samo. Na magazynie często lądują tzw "białe śmiecie" i musisz się pogodzić z faktem, że jak nie będziesz ambitny i pracowity to utkniesz w tym "bagienku". Jak będziesz się uczyć języka, robić jakieś kursy to bardzo łatwo można się wyrwać- trzeba tylko na to poświęcić trochę czasu i chcieć.

piotr
@

a jak dostac sie tam do pracy ja dzwoniłem na ten numer co podaja to nie mozna sie dodzwonic bo do pracy w sd wysyła agencja best connection chciałem jechac do anglii tam do pracy ale nie wiem jak sie ddzwonic zeby ktos rozmawiał po polsku jak wy sie dostaliscie tam do pracy prosze o pomoc jestem w podbramkowej sytuacji ;(

misteriks
@piotr

Osobiście odradzam ci wyjazd do Anglii bez znajomości języka- będziesz wyzyskiwany na każdym kroku- tak przez tubylców jak i rodaków. A co do numeru- poszukaj w google- agencje to blue arrow i best connection

Dawid .o
@

Jestes jednym z nielicznych ktorzy dostali kontrakt w sd. Ponad 90 % pracowikow w magazynie nie ma zadnych kontraktow badz tez kontrakty zerowe co swiadczy o ty mze nie maja zadnych praw!! Zadne prawo dochorobowego , urlopu platnego a bezplatnym w sd oczywiscie nie maco mowic .(usunięte przez administratora)Prawda jest ze sd to najgorsza firma jaka moze istniec a to tylko przez naszych rodakow ktorzy zostali liderami maja placone 20 pensow wiecej na godzine i mysla ze sa lespi.(usunięte przez administratora) Najgorsze jest to zewiekszosc polakow nie zna jezyka i nie wie jakie ma prawa nie moga sie bronic. Nie dajcie sie i walczcie o swoje!Macie tez praca nie tylko obowiazki. Nie macie umowy to i nie pracujecie na akord wiec nie wylewajcie potow by zrobic target za nie wyrobienie normy zwolnic was nie moga ! Duzo rodakow zostalo skrzywdzone przez ta firma , sponiewierani , wyzywani . Jest mnostwo zakladow , innych agencji nie dajcie siewciagnac w sd to dla waszego zdrowia fizycznego i psychicznego.

jan
@Dawid .o

To co się tu dzieje to jest szok!ludzie robią ponad siły,zmuszani do pracy w dni wolne, a chwalą ludzie co w (usunięte przez administratora) byli i nic nie widzieli i taka jest prawda.Teraz przekierowali sie na Rumunów.Wybierają na poganiaczy(niebieskie kamizelki)ucholi czyli ten co najwięcej donoszą.

mala

nie wiem ile ona zarabiala, co do zarobkow w sklepie, to oprocz wyplaty, co 3 mce sa bonusy, jesli osiagnie sie wyznaczony budzet, i za stoke take manager i asystent ma dodatkowa kase, jesli nie zginelo duzo stocku, zawsze wyznaczaja balans strat, jesli sie go nie przekroczy to ladna kasa wpada do kieszeni.

fe
@mala

BONUSY? co Ty bredzisz!!! to nie ejst bonus a rekompensata/wyrownanie za bak mozliwosci brania ulopu (bo sa zero hour kontakty).. to jest kwota ok tygodniowki.. te bonusy za stock take tez sa zenujaco smieszne.. w tym sklepie nikt nie zarabia dobrych pieniedzy.. nawet menagerowie/kierownicy sklepow zarabiaja jakies smieszne ok 18000-20000 tys funtow brutto.. za dyzury 12 godzinne..

mała

witam wszystkich czytam o tym wszystkim i wierze ze jest ciezko pracowac na magazynie, moja kolezanka ktora pracowala w SD w UK opowiadala ze faktyczne jest to (usunięte przez administratora)... co do pracy w sklepie, napewno nie jest tak zle, fakt kiedy jest dostawa, trzeba podkrecic ruchy by wszystko bylo zrobione jak nalezy, a wiem to bo pracuje w SD ale nie w PL, ani nie w UK. Jestem bardzo zadowolona i z warunkow pracy i z zarobkow, takze jak ktos chce do SD to starajcie sie o prace do sklepu. Pozdrawiam

Bogna

Dziękuję za zainteresowanie moim pytaniem.Zakwaterowanie myślę że bym miała.Chodzi mi o możliwość otrzymania pracy przez agencje, czy można za ich pośrednictwem dostać pracę od zaraz.Czy są przyjęcia przez agencje do sport direct?Z góry dziękuje za odpowiedź

bogna

Chciała bym się dowiedzieć czy są przyjęcia do pracy w sport direct? A jeśli nie ma to czy w najbliższym czasie będą, proszę o odpowiedź może ktoś jest zorientowany.Z góry dziękuję

ilona2013

gowno prAwda! fakt trzeba duzo chodzic ale robota jest ok, wy wszyscy myslicie ze bedziecie siedziec za biurkiem?? zal1 na WEBie jest zajebiscie stoisz przy kompie i z kosza pakujesz produkty do workow i wysylasz, my pracujemy dwa tyg jest ok:) i wcale Polacy nie sa tcy zli polecam pozdro z Shirbrook'a:)

ilona2013

my pracujemy dwa tyg z agencji the best conection jest ok, nie sluchajcie ludzi, tyle ze trzeba duzo chodzic:)

?

Witam ,,,co do mieszkania raczej załatwic samemu lub jesli ma sie tu juz kogos ..mieszkan jest sporo , (usunięte przez administratora)

a jak jest w sport direct w POlsce, ostatnio odwiedzałem sklep i pracownicy byli bardzo pomocni i nie wyglądali na zagonionych czy załamanych pracą..

bany cukino

Co do zarobków są lche w porównaniu do pracy którą wykonujjesz...Biegasz nie chodzisz ,a stopy po pracccy napie..... po bieganiu ok.30km. Za 5dni dostałem 250funtow . Mieszkania sa drogie,co tydzen trzeba wydac najmnej 55 funtów ... Na poczatku jest ciezko ,ale ludze niektorzy wytrzymuja ten (usunięte przez administratora)...pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Sport-Direct - Shirebrook

• Jak się pracuje w Sport-Direct?

Zobacz opinie na temat firmy Sport-Direct tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sport-Direct?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sport-Direct?

Kandydaci do pracy w Sport-Direct napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sport-Direct