Sports World International

Shirebrook

Opinie o Sports World International

ex worker 2009-10-09 11:53:57
[usunięte przez moderatora] miejsce tylko i wyłącznie dobre jak ktoś nie zna języka...pracowałem w tej firmir 2 lata...nie polecam polak tam je..e polaka
anonim 2010-07-29 19:55:46
to prawda ta praca jest dobra jak sie nie zna języka i nie ma możliwości iść do innej pracy a chce sie zarobic, pracownicy są tu traktowani bardzo żle,a jak juz Polak dostanie się na jakies stanowisko to [usunięte przez moderatora].
aktualny pracownik 2010-10-23 16:36:58
praca w w/w firmie jest hmmm, no da się wytrzymać, ale atmosfera między Polakami...,no to jakiś koszmar.
No i każdy chciałby być dla innych kierownikiem i innym wydawać polecania i się mądrzyć hehe większośc ludzi w tej firmie tak ma. Kłótnie są na porządku dziennym, wieka wioska, gdzie wszyscy o wszystkich plotkują i wiedzą "więcej" o Tobie niż Ty sam
anna 2010-11-03 18:59:54
a moglbys napisac coa wiecej jesli pracowales tam odnosnie zarobkow mieszkania itd i czy faktycznie jest tak zle. podam numer gg 1423837 bardzo prosze o jakas informacje
anonim 2010-11-10 21:12:34
WITAM
CZY MOZE KTOS MI NAPISAC COS WIECEJ NA TEMAT ZAROBKOW CZASU PRACY W TEJ FIRMIE BYLABYM BARDZO WDZIECZNA BO ROZGLADAM SIE ZA NOWA PRACA BARDZO PROSZE O WIADOMOSCI NA MAILA annstrzeze@wp.pl
anonim 2010-11-11 12:50:57
CZY KTOS MOZE NAPISAC Z OBECNIE PRACUJACYCH ILE WYNOSI STAWKA ZA GODZINE !!!!!!!!!!!
mała-vi 2010-12-04 20:10:05
ile ma wynosic ,minimalna stawka to 5,93 i tyle wynosi.Aktualnie są przyjecia.Polecam ludzia o mocnych nerwach.
anonim 2011-04-23 09:15:33
Ja polubiłem pracę w Sport Direct i w najbliższym czasie zechcę tam powrócić. Zarobki takie sobie ale atmosfera jest super :-) trzeba tylko wiedzieć z kim trzymać. Niektóre taperki oczywiście zadzierają nosa i uważają innych za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] no ale cóż trzeba wybaczyć brak kultury. Chociaż mam w Polsce dwie różne działalności gospodarcze to w S.D. czułem się jak na wakacjach :-)))
anonim 2011-05-08 22:12:02
Dokładnie masz 100% racji pracowałem tam 3 miesiące poszedłem tam bo było ciężko z robotą w okresie zimowym.Ale to co tam zobaczyłem powaliło na nogi [usunięte przez moderatora] , obłuda , i koszmar a to wszystko przez naszych kochanych braci i siostry z Polski.Nie polecam nikomu tej pracy bo to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w 100%!!!
anonim 2011-05-10 07:58:41
ja również nie polecam. Najgorsze jest to,że nie doceniają dobrej pracy, ogólnie wszyscy tam sa bardzo złośliwi i kierują się prymitywnymi odruchami: złośliwośc, nienawiść, zemsta, PLOTKA. Okropność, [usunięte przez moderatora] (w większości) brrrr
anonim 2011-08-15 14:37:53
witam. czy ktoś może powiedzieć czy są przyjęcia
dorotka89 2011-10-27 20:45:43
Witam wszystkich:) są znów przyjęcia do tej firmy. Dziś znalazłam ogłoszenie. Wybiera się ktoś może lub planuje? Bo ja byłam zainteresowana ale po przeczytaniu komentarzy zaczęłam się wahać. Zawsze z kimś raźniej:) więc jeśli ktoś też planuje tam jechać piszcie na gg 1827125 :)
anglik 2012-02-16 22:42:20
Ten magazyn to syf kiła i mogiła i nie ma co owijać w bawełne ludzie tam są [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeden na drugiego gada atmosfera w pracy taka że sie wszystkiego odechciewa na wejsciu odradzam pracę tam lepiej juz na bezrobociu siedzieć
bartixs1 2012-03-19 13:18:50
Witam, czy ma ktoś możliwość załatwienia pracy w Sports Direct, anglielski pełne podstawy.
bartixs1 2012-03-19 13:21:25
gg: 8664550 , e-mail: bartek.postawa@gmail.com
kolega 2012-03-27 18:11:48
Witam

czy ktos posiada jakies informacje o wczorajszym tragicznym wypadku polakow wracajacych z pracy busem do notting [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ? Posiada ktos informacje kto przezyl? Bede bardzo wdzieczny. [*] znajomi z pracy
oleksa 2012-07-27 20:20:15
Ja mam takie pytanie, a czy ktoś pracował w tej firmie w Holandii- może w ostatnim roku. I jest w stanie coś więcej powiedzieć jak tam się pracuje? z góry dzięki
mc 2012-11-09 20:17:44
Czy ktos moze podac wiecej informacji, co to jest za firma, jak wyglada praca i wogole wszystko co wie... Prosze o kontakt na nr gg 12172113
rafaello 2013-10-09 07:36:05
pracuje tam juz ponad rok i jest ok praca nie jest ciezka tylko trzeba sie nachodzic a ogólnie jest ok . wypłate masz co tydzien w piatek na koncie .tylko trzeba byc normalnym pracownikiem a nie sciemniac jak 30 % ludzi tam pracujących
zybex 2013-11-10 21:58:48
Pracuje tam: przez półtora roku przez agencję i przez rok na kontrakcie. Nie pracuje na magazynie i osobiście uważam, że jest to najlepsza robota jaką miałem w życiu. Kasa zawsze na czas, dokładnie tyle ile wypracowałem. Fakt- trzeba ostro naginać ale trzeba też zauważyć, że SD daje więcej niż inne firmy w okolicy- dotowana stołówka, "workpalce pension", co dwa lata pula akcji o wartości nawet 60 tysięcy funtów na głowę (w moim dziale, na mazgazynie trochę mniej). Poza tym- firma jest mądrze zarządzana co sprawia, że praca zdaje się być bardzo stabilna- można sobie planować przyszłość.

Tej nienawiści o której tu tak piszą- nie spotkałem. Może dlatego, że nie pracuje na magazynie. Jestem traktowany na równi z tubylcami, z szacunkiem, profesjonalnie. Osobiście - polecam. Jeśli jednak zaczynasz od magazynu to miej świadomość- na magazynie pracuję tzw białe śmiecie. Jeśli nie zainwestujesz w naukę języka, zdobycie jakichś pożądanych kwalifikacji to utkniesz tam na zawsze...
glantz 2014-01-04 23:59:08
w tym okresie(twoje dwa i pol roku) na stolowce to darmowy kubek wody zaczal kosztowac 10p.norma wzrosla sto procent.
mia 2014-01-16 12:49:42
Cześć, mam pytanie, czy są teraz jakieś przyjęcia? Angielski podstawowy. Czy lepiej iść do jakiejś agencji czy bezpośrednio do sklepu/na magazyn?
Edynburg 2014-01-30 12:27:56
Witajcie!! Nie wiecie przypadkiem czy są jakieś przyjęcia na magazyn w Edynburgu? Pozdro.:)
HATER 2014-02-13 16:51:47
Haha! Nie mogę tego czytać bo aż mnie oczy szczypią od tych bzdur. Kto ze znajomością języka angielskiego i z głową na karku (usunięte przez administratora)Dostajesz numer payroll i jesteś dla nich tylko takim numerem. Coś źle zrobisz, spóźnisz się minutę dostajesz strike. Z tego co słyszałem to i za daramo ludzie je dostają i to np 4 na raz i wylatują z pracy :D Dla mnie jeśli ktoś jest ambitny to wyjdzie stamtąd po godzinie pracy. A jeśli ktoś jest tłukiem to będzie tam pracował za najniższą krajową po 9h dziennie (usunięte przez administratora)mimo,że co 4h musi być płatna przerwa :) ale co tam :) fajnie jest :D
grześ 2015-01-14 17:20:24
Hej, czy Sports World International ma coś wspólnego z Sports Direct International, bo jak próbowałem poszukać informacji o firmie, to google zwraca mi informacje tylko na temat tej drugiej i nie wiem, czy chodzi tu o nieprawidłowe pozycjonowanie, czy o co takiego. Widze, że firma nie ma tu zbyt wielu komentarzy, może coś jest nie tak?
yanina 2015-03-26 13:31:57
ja również mam spory problem ze znalezieniem konkretnego info o tej firmie w internmecie obecnie a smuteczek to wielki dla mnie bo jednak chciałbym u nich jak najpilniej znaleźć jakieś atrakcyjne zatrudnienie. no ale też nic nie wiem o jakich pieniążkach jest tutaj mowa więc jeśli możecie to proszę napiszcie jak sytuacja wygląda z tym
Były pracownik 2015-03-26 17:50:51
Sports World i Sport Direct jest to samo.
Wcześniej było World :-)
Co do zarobków to oczywiście ustawowe minimum.
Co do reszty decyduje agencja pracy, która zajmuje się rekrutacją.
tutsi 2016-05-19 18:58:01
Witajcie wszyscy. Interesuje mnie ta firma , jednak nie chce nagle stanąć w miejscu. Stąd moje pytanie czy firma umożliwia podnoszenie swoich umiejętności i kompetencji poprzez jakieś szkolenia itp.? Co do zmiany nazw @mania to chyba nie problem żaden
Zostaw swoją opinię o Sports World International - Shirebrook
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sports World International