Klaudia salon meblowy Łazy 42-450

Łazy

Opinie o Klaudia salon meblowy Łazy 42-450

miki 2010-11-27 20:58:04
Myślę że ludzie tam pracujący to niestety niekompetentni de bi.l,ki szczególnie ten czorny z Zawiercia< to jest model, cwaniak >. Obsługa chamska, nieudaczna, właściciele salonu bez pokory. Myślę że długo nie pociągną sprzedając taki towar
...
żenada niepolecam tam zakupów
a tym bardziej pracy
gdyby się komuś tam przytrafiła- kasa kicha i atmosfera kicha. i ,,paluszki,,tam ucinają bez jakich kolwiek rekompensat.
I oczywiście właścicielka która z wielkiego niebytu wrzeniła się w biznes...śmiechu warte.ale cóż fortuna kołem sie toczy.czas płynie a Pani iwona jak zawsze piękna baba Jaga z rozchuśtanym włosem , i chudą du pecz,k ą...bbbrbrbrrr
........... 2010-11-27 21:25:03
ludzi pracujących tam z tego co wiem też nie szanują,kiedyś się to zemści
loo 2010-11-27 21:31:17
a jakie tam dają wynagrodzenie? płacą w terminie >?
...a 2010-12-12 15:03:55
[usunięte przez moderatora] sami kase nabijają i każą charować za marne grosze, wiecznie niezadowoleni, a szefowa to szkoda gadać
romel 2016-05-18 12:02:20
@zont ofert pracy też bardzo dawno nie było. Albo nie funkcjonuje,albo nikt tam nie chce się zwolnić :)
Zostaw swoją opinię o Klaudia salon meblowy Łazy 42-450 - Łazy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klaudia salon meblowy Łazy 42-450