ACTION Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o ACTION Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.

anonim 2011-01-25 17:30
A na jakie stanowisk aplikujesz?
geena 2011-01-25 19:50
Asystentka działu handlowego.
geena 2011-01-27 17:01
To ja chyba nie pójdę na tą rozmowę skoro tak....nie brzmi to najlepiej...Dzięki za info:))
anonim 2011-02-01 01:35
czy ktoś jeszcze był na rozmowie? Opiszcie proszę wrażenia! Bo nie wiem czy iść czy nie!
ROKO 2011-02-02 18:21
A na jakie stanowisko aplikujesz i kiedy idziesz? Ja też właśnie zostałam zaproszona i nie wiem czy iść po tym co tu przeczytałam:((
anonim 2011-02-04 18:42
Ja byłam na rozmowie i ta pani kierownik czy kim ona tam była zrobiła na mnie negatywne wrażenie. Niewiele wiedziała na temat prowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej. Brak profesjonalizmu nie odbierał jej jednak dobrego humoru i pewności siebie. Śmiesznie było, no ale nie po to się idzie na rozmowę, żeby było śmiesznie. Stracony czas.
kr. 2011-04-18 16:55
Nauczyłaś się wiele ale w żaden sposób nie polecasz ? Ciekawe :) Jasne zasady wynagradzania i premii, brak nierealnych do osiągnięcia obrotów, praca w ustalonych godzinach, darmowe szkolenia, telefon komórkowy bez ograniczeń. Rzeczywiście. Nic tylko odrazać :)
karol 2013-07-10 15:36
a jak ich szkolenia, ktos cos wie ?
Komini 2015-01-29 01:37
Byłem na ich stronie i przyznam, że jestem zszokowany tak dużą ilością wyróżnień czy autoryzacji, jakie posiada firma. Jest to dla mnie tym bardziej dziwne, że według mnie nie mają 100%owej rozpoznawalności. Warto byłoby nad tym popracować , bo może to tylko pomóc ogólnej sytuacji firmy nie mówiąc o zwiększonym generowaniu zysku.
serwus 2015-03-31 22:47
No tak, jako firma mają się czym pochwalić, jednak mnie trochę martwi fakt, że w 2014 roku pojawił się tutaj jeden post i to raczej pytający. Czy oni tak rzadko poszukują ludzi do pracy, czy jak? Czy może warunki macie takie dobre, że nie ma nawet najmniejszych powodów do narzekania i przez to jest tu taka cisza?
kira 2016-05-11 10:15
pewnie od tego jaki wyrobisz target. Nie wiem jak jest liczony, a dają umowę?
Zostaw swoją opinię o ACTION Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ACTION Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.