Petro Mechanika S.A.

Płock

Opinie o Petro Mechanika S.A.

anonim 2009-04-08 11:22:42
Praca w firmie Petro-Mechanika była solidna , można było się dużo nauczyć , miła atmosfera i dobre kierownictwo , polecam wszystkim. Nie polecam pracy w firmie Petro-Investment jest to jeden wielki przekręt.
marek 2009-05-24 22:18:44
Pracowałem w Petro Mechanice na dobrych warunkach, pracowali tam ludzie z Petro Investment i i firmy Remak i nikt nigdy tam nie narzekał, wręcz przeciwnie bardzo chwalili sobie tam pracę, atmosferę, wynagrodzenie.
anonim 2010-05-12 16:56:52
Witam. Przestrzegam przed praca w PETRO Mechanice. Marne pieniadze, ludzie to tylko czekaja, żeby kogos podkablowac na brame. Co do podwyzek - HAHAHAHAHAHAHA. Tam nie ma czegos takiego. Placa marne grosze a oczekuja BARDZO DUZO. Pan [usunięte przez moderatora] co roku zmienia samochody na coraz to drozsze, a ludziom mowi ze nie ma pieniedzy na podwyzki. A gdy jest naprawde duzo robia na ktorych mozna zarobic ladne pieniadze i ludzie chca podwyzki, to On wtedy wymysla, ze robota byla nie rentowna, ze zle byla podpisana umowa. No to [usunięte przez moderatora] jak tak, to wziasc pociagnac trzeba MARKETING do odpowiedzialnosci. Pozwalniac tych ludzi i koniec. Jeszcze raz przestrzegam przed praca z ta firma.
Były pracownik 2010-05-12 16:59:08
Chyba piszesz o innej PETRO Mechanice, bo ta w płocku to dno
dno 2010-05-19 04:55:37
DNO!!!! w [usunięte przez moderatora] ludzi robią konkretnie szkoda czasu na tą prace zero perspektyw
hihihhi 2010-05-26 19:28:50
Nadciąga koniec tej śmiesznej firmy pytam się skąd maja certyfikaty i ile są one warte patrząc na taka firmę .... ZŁODZIEJE !
q 2010-06-11 09:42:30
Pracowałem 2 lata prawie za darmo (750zł) i jak się zwalniałem to [usunięte przez moderatora] obiecał mi podwyżkę 50 zł za 2-3 m-ce. Praca to była jeszcze w miarę, ale ten prezesina TM-DNO
dno 2010-08-02 16:29:55
praca dno, zarobki dno, podejscie prezesika do ludzi dno, prezesik dno - jednym słowem jeżeli się chociaż trochę cenisz i masz do siebie szacunek omijaj szerokim łukiem....
anonim 2011-10-11 10:58:27
Nie przychodźcie tu do pracy ludzie, to co tu się dzieje, to totalne dziadostwo. Pracowałem tu ładnych kilka lat i poznałem ten proces od podszewki, zero koordynacji między poszczególnymi komórkami, jak brakuje ludzi to biorą wszystkich z ulicy, piekarze i ciastkarze (bez obrazy) dostają szlifierki i spawarki i jazda na całego. Myśle, że Orlen to się niedługo rozleci jak inne firmy też robią tak remonty. Wiem też już, że wszelkie certyfikaty dla firm typu ISO i inne nic nie znaczą. Najgorsze zarobki w całym Płocku i okolicach. Wymagań raczej dużych nie ma więc można przebimbać trochę, jak się nie znalazło nic lepszego, ale zwolnić się stąd, to obowiązek każdego szanującego się pracownika.
denim6666 2012-05-09 10:25:33
Telefony w Petro Remont u prezesa [usunięte przez moderatora] milczą. Nie odpowiadają na maile i nie płacą miesiącami. Jest szansa na pozew zbiorowy. Każdego oszukanego proszę o kontakt na adres[usunięte przez moderatora] Coś trzeba robić.
daniel 2012-09-23 18:42:59
to samo dno zrobili w petro korze zniszczyli taką dobro firme pęcherzeski w grobie się przewraca
Sponge bob 2013-08-20 07:20:35
Ta firma to jedna wielka szmira, ludzi mają za nic, najlepiej jakbyś za darmo pracował, socjalu nie płacą, nadgodzin też, rękawic do pracy nie ma, ubrań roboczych nie piorą, a [usunięte przez moderatora]buja sie w jakimś buissnes center club teraz.
OMIJAJCIE TE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
slusarz 2015-01-12 20:41:13
Pracuje tam obecnie. Nadgodzin nie placa wcale, wypalatee w ratach. Wody brak, ciuchow nie piora... mozna tak wyliczac i wyliczac...
mis 2015-02-10 13:55:34
zapomnij o bonusach i premiach to czysta fikcja tak samo jak "wysoki" socjal
norbert 2015-03-13 11:32:25
ENstaal Zatrudnię spawacza tig...
nik 2015-03-17 12:58:55
Pracowałem od początku w tej firmie i było lux, do momentu gdy władze spichnęly sie z właścicielem remaru i prezesina zba. od tego momentu wszystko sie posypalo. firma pada ludzie uciekaja a za wczesniej kupione akcje mozna dzis wziac do wc bo sp i wlasciciel wiekszosciowy wypial sie na ludzi ktorzy kupili akcje. mieli zyskac a stracili spora kase. potrzebny jest ktos kto wezmie i zjednoczy posiadaczy tych nieszczesnych akcji i pozwie firme by odzyskac swoja kase. Sumując, przez 15 lat nie było podwyzek a otzrymywali je "wazeliniaze" i znajomi, szary robotnik w tej firmie nie zarobil i nie zarobi. Dno i zero szacunku prezesow w stosunku do ludzi dzieki ktorym istnieli
lulek 2015-03-17 13:01:41
Napewno nie polecam, gdyż obietnice są tylko obietnicami by dorwać tanią siłę roboczą za "psie" pieniądze, zero socjalu, premii i podwyżek chyba że obowiązków.Jednym słowem dno głębsze niż najgłębsze miejsce na ziemi.
Trzeci blizniak 2015-04-20 23:50:04
Petro Mechanika upada. Od kilku miesięcy stałymi gośćmi w firmie są komornicy. Kolejna płocka spółka przechodzi do historii. Pytanie kto następny.
plock 2015-05-19 05:58:37
A co się dzieje na MR1 w Petromechanice?
MISTRZ 2015-07-08 20:09:20
bez przesady, solidna firma zatrudniająca ludzi na umowe o prace. Tak, dawali mało ale przynajmniej byla umowa, a nie jakas smieciowka na której o emerytrurce mozna sobie pomarzyc, a skladek po prostu nie bylo. Z tego co sie orientuje to Petromechanika bedzie nadal dzialala
DudaDoda 2015-08-08 08:22:53
Mistrz i Emil to naganiacze.
petro! 2015-09-15 15:09:36
Nigdy w życiu. Nie płacą wypłat. Nawet z nadzorcą który został przydzielony ( a jest to organ państwowy, skoro nadzoruje upadłość a nawet ten (KURATOR) z tym ch_jem sie dogadał..
życzliwa osoba 2015-11-21 08:55:34
Przestrzegam przed podejmowanie zainteresowania ofertami na ślusarzy, tokarzy, szlifierzy, frezerów, technologów itp umieszczane z różnych maili m.in. eug.sowa@gmail.com; jan.bak96@gmail.com itd. z nr tel. 533 018 123.
Oferty pochodzą z firmy Petromechanika która jest już od kilkudziesięciu miesięcy nie wypłacalna, a treść ofert oraz to co obiecuje kierownik na rozmowie ma się nijak do rzeczywistości
vghui 2015-12-02 08:38:30
Jak się rozwiniesz i złapiesz doświadczenie to ładniej będziesz wyglądał w trumnie
Wierzyciel 2016-03-03 15:15:37
Firma nie płaci za swoje zobowiązania i unika kontaktu w sprawach rozliczeń. Wartość obecnych długów jest wysoka. Przestrzegam przed współpracą lub dostarczaniem materiałów bez 100 % przedpłaty. Inne warunki mogą spowodować brak zapłaty.
Wierzyciel 2016-03-03 15:16:42
Mysz 2016-03-21 15:15:05
Pisali kiedyś o tym ze firmy z płocka były na czarnej liście. A jednak od tego czasu kilka osób (umysłowych) z firm Petro dostało się do roboty w Orlenie. No to jest ta czarna lista czy jej nie ma. Można pisać na priva hans1@poczta.onet.pl
duduś 2016-06-22 07:54:22
firma się podnosi, coraz więcej zleceń, pensje płaci regularnie, przyjmuje nowych pracowników. Ciekawe jak będzie w zimę jak jest trochę mniej remontów na PKN
darnoKonrad 2016-06-25 12:13:11
Radzę omijać tą firmę dalekim łukiem chyba, że chcecie później czekać na sprawę w sądzie o niewypłacenie wynagrodzenia, dopiero wtedy płacą jak ma się wyrok z sądu, większość ludzi i tak nie pójdzie do sądu stąd im się to opłaca. Tej firmie już nic nie pomoże, proszę nie słuchać opinii naganiaczy internetowych z petromechaniki
sowa 2016-08-10 14:54:36
Sytuacja jest w dalszym ciągu taka jaka była, orlen wypiął na nich dupę półtora roku temu, firma upada i wyprzedaje co udało się ocalić przed komornikiem, ich pracownik Bogdan Rodziewicz regularnie świeci oczami za firmę reprezentując ich przed sądem podczas rozpraw byłych pracowników o wypłatę wynagrodzenia
aba 2016-09-23 09:20:30
Witajcie,

Pracuję w tej firmię od kilku miesięcy, nie mogę powiedzieć złego słowa na któregokolwiek z pracowników, panuje rodzinna atmosfera. Firma miała spore problemy finansowe, ale powoli się podnosi. Roboty jest sporo i to nie tylko na terenie PKN Orlen. Jest jeden problem - brakuje rąk do pracy. Ogólnie kasa się zgadza na czas, z początku tylko dostałem kase na raty, ale póki co jest spoko, polecam :)
czesio 2016-10-19 14:04:26
Witam, radze nie słuchać naganiaczy z zarządu petromechaniki którzy piszą tutaj że wszystko jest świetnie, bo nie jest i to od dawna.... chodzi o to by tylko nieświadomych ludzi zachęcić do pracy by przyszli zobaczyć, dobre i miesiąc lub 2 jak ktoś popracuje za darmo bądź za ratę pensji prawda??? Jedyny ratunek dla nich to zmiana prezesa i kierownictwa by ta firma miała szansę ale jak wiadomo to się nie stanie.... Pracowałem tam nie dawno osobiście oraz znam los osób które tam pracowały więc wiem co mówie, każdy prędzej czy później albo się zwalnia i daruje pensje albo idzie do sądu pracy by móc później przez sąd ściągnąć kasę, ale większość i tak odpuszcza stąd im się to opłaca
adaś 2016-10-19 14:54:39
Widzisz kolego tobie jak najbardziej odpowiada ale jednak większości nie koniecznie, nie wiem co by niektórzy od razu chcieli, wiadomo, im masz większe doswiadczenie i uprawnienia to zarabiasz więcej, zawsze możesz sie doskonalić ale na poczatek nikt nie da ci tyle ile byś chciał
Zostaw swoją opinię o Petro Mechanika S.A. - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Petro Mechanika S.A.