Reka Rubber Polska sp.z.o.o

Opinie o Reka Rubber Polska sp.z.o.o

cyrk na kółkach

zatrudniając się w firmie mówiono o levelach, podwyżkach itd. jeden wielki pic na wodę. Levele rozdano ale po znajomych. człowiek który pracuje 5 lat ma taką samą stawkę co nowy pracownik a robi 2-3 razy więcej. jeden dział co prawda otrzymał podwyżkę ( 5 zl brutto do godziny czy jakoś tak?) wystarczyło bojkotować nadgodziny itd. Premia godzinowa absurd! jak masz ilość to nie masz kilogramów, masz kilogramy to nie masz ilości . jesteś wyrobiony na miesiąc to najniższa premia i brak nadgodzin( tak jestem z silikonow ) . W (usunięte przez administratora) się przewraca.

Iza

@AGATA, pracuję jako moderator tej strony i nie mam władzy, żeby kogokolwiek zwalniać. Do moich obowiązków należy dodawanie ofert rekrutacyjnych, zachęcanie pracowników do dodawania opinii na temat pracodawcy i pracy niezależnie, czy są negatywne, czy pozytywne, a także pilnowanie regulaminu. Mam nadzieje, że wytłumaczyłam Ci moje obowiązki. Obecnie firma szuka pracownika produkcyjnego. Oferują atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę, możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia, przyjazną atmosferę, fundusz socjalny.

Iza

@Maciej, to znaczy, że Ty również pracujesz w dziale produkcyjnym firmy Reka Rubber Polska? Za jakie obowiązki jesteś odpowiedzialny? Mógłbyś jeszcze do swojego wpisu dodać informacje dotyczące Twoich warunków zatrudnienia i ewentualnego systemu premiowego proponowanego przez tego pracodawcę? Aktualne informacje w tej kwestii zainteresują innych użytkowników.

AGATA
@Iza

pani izo a co chce go pani zwolnic za dodawanie opinii

Nawet dobra firma nie spełni oczekiwań osób, które wbrew sobie muszą pracować i to jest ten problem!

tomasz
@Andrzej

skoro tak uwazasz to powiedz dlaczego w ostatnim czasie ludzie pracujacy w biurze kadrach oposcili ta firme dlaczego pracownicy produkcyjni odchodza jeseli uwarzasz ze placi firma dobre pieniadze to widocznie jestes w bledzie

info dla ciekawych

19.40 na 1h praca manualna nie jest lekka

@info dla ciekawych

Brutto no sa miejsca gdzie mozna zarobic 20zl na 1h netto :)

rambo
@info dla ciekawych

prosze dodac ze stawka 19 zl jest stawka brutto pozatym w firmie pracuja same dziobaki i kapusie

Jacek

Myślę, że nie mogąc dotrzymać kroku w firmie niektórzy piszą bardzo złośliwe opinie na poprawę nastroju?

Witam jakie są zarobki w firmie czym firma dokładnie się zajmuje czego można oczekiwać od ludzi tam pracujących i tym podobne chciałem złożyć cv ale nie wiem czy warto

Satan666

Witam jakie są zarobki w firmie.

@Satan666

Spoko

@123456789

co znaczy spoko?

Doswiadczony
@Satan666

Jesli jestes miejscowy to moze na rękę uda ci sie wyciagnac 2500 nadgodziny ucinaja kierownicy decyduja o twoim urlopie i sa guru hahah na produkcji jak pierniesz druga strona slyszy czyli sami kapusie a chyba ze masz checi na współpracę z panem z firmy zewnetrznej z lubonia panem K. Ti bedziesz mial chody w biurze

Maciej
@Doswiadczony

Wlasbie ten pan napisal cala prawde o firmie

Iza

@123456789, proszę Cię o uargumentowanie swojej wypowiedzi, ponieważ w tej formie jest niesatysfakcjonującym komunikatem dla osób, których faktycznie ta kwestia interesuje w Reka Rubber Polska. Co oprócz warunku finansowego, możesz powiedzieć o pozostałych w oparciu, o które współpracujesz z tym pracodawcą? @Krzychu proszę nie obrażać nikogo na forum. Zachowajmy kulturę wypowiedzi.

lido

Co ty za bzdury wygadujesz? odzież robocza jest na produkcji w tym samym kolorze tj zielonym. Jesli kamizelke z napisem "nowy pracownik" która nosi przez pierwsze 3 miesiace porównujesz do oznaczania żydów to masz niezle pomieszane w głowie. Moze na poczatku wszyscy sie z tego smiali ale okazało sie ze pomysł jest ok, masz kamizelke=nie trują ci głowy, bo każdy woli załatwic sprawe z kims doswiadczonym

@lido

Pomieszane w głowie może masz ty poza tym brak kadry zarządzającej praca dla typowych robili ciężka każdy (usunięte przez administratora) drugiego warsztat bez pojęcia pracy narzędziownia ok ale co z tego jak robią firmy zewnętrzne ciągle (usunięte przez administratora)

@Piotr

wielki specjalista od historii i zarzadzania sie znalazł. jakos nie widze uniformów w paski ani gwiazd dawida. Chyba w szkole wyzywali cie od kota dlatego masz takie skojarzenia. Praca jak kazda inna fizyczna, nikt nie płacie za stanie, a myslec trzeb chyba ze chcesz sobie tyłek łokciem podcierac

Ola
@lido

Obrazu widać po wpisie że ktoś z biurowych tylko potrafi odpisać a gdzie koledzy z produkcji są ktorzy ciągle się z zala majacza na stołówce jaki jest kierownik zmianowy itd

Krzychu
@lido

Ty to jestes jednak walniety jesli nawet nie znasz historii żydów i II wojny swiatowej to sie nie odzywaj

@Krzychu

to moze mnie uswiadomisz jaka ty znasz historie? chyba taka jakiej ucza ci z pejsami w jarmułkach

Iiiii

Ciekawe najbardziej jest to co się dzieje między firmami, Reka Rubber a Panem (usunięte przez administratora)słyszałem że będzie to koniec Pan Krawczyk pójdzie do sądu z Panem (usunięte przez administratora)może czas sprawdzić ta sprawę

@Iiiii

Pan kra zrobil w konia reszte a teraz ma sprawe w sadzie ciekawe kto nastepny bedzie z nim w sadzie

Anonim123

Czy w tej firmie występuje jednozmianowy system pracy? Czy praca jest ciężka?

Iza

@lido, nie masz nic przeciwko rozwiązaniu, jakie wprowadziła w stosunku do nowych pracowników, Reka Rubber Polska sp.z.o.o w postaci tych kamizelek. Czy znane są Ci jeszcze jakieś inne rozwiązania, które ułatwiają pracę w tej firmie? Jak Ty jako pracownik Reka Rubber Polska sp.z.o.o oceniasz jako pracodawcę?

@Iza

Do kamizelek sie mozna przyzwyczaic, szczególnie ze nosisz je 3 miesiace. Przy takiej rotacji pracowników jak u nas, w pewnej chwili nie wiesz czy ktos jest nowy czy tylko go nie kojarzysz. Wiec nie mam nic do kamizelek, szczególnie że z tego co wiem w innych firmach tez takie bywają. Wychodze z założenia że wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Przeczytaj opinie innych firm a zobaczysz że absurdy, głupota i chamstwo są wszedzie. Wypłaty są na czas. Dodatek na wakacje i świeta jest. Z nadgodzinami pensja wychodzi ok. Był czas ze absurdy (jak np kamera w stołowce) sie mnożyły, teraz jest wzgledny spokój. Jedyne do czego moge sie doczepic to zwodzenie nas w sprawie podwyzek. KS dodał sobie doswiadczenie na stanowisu dyra w papierach i zwiał. R na poczatku latał po produkcji z smiechem i witał sie z każdym. Teraz jak przyszedł czas porozmawiac o kasie to go nie widac.

Ola
@lido

Właśnie Izo jeżeli piszesz że jest duża rotacja to samo za siebie mówi wiem wypłaty mamy na czas ale jak widzę co się dzieje nadal w tej firmie to mam dosyć a apropo pana KS jak to piszesz z tego co wiem to troszkę lat tu pracował i był spoko jedynie pomocników miał do bani od czasu gdy tu pracuje duzo już było zmian w kadrze i co najlepsze w kadrze zarzadzajacej

Tomas
@Iza

Prawda taka najpierw Maćkowiak robił kształtki u Krawczyka peters i robson zlecali robote później Maćkowiak wyleciał robson się zwolnil i został maniek który zyskuje u krawczyka

@Tomas

Też to już slayszalam że porobily się podfirmy z pracownikow reki

@Tomas

Dopóki nikt nie będzie dawał wcześniejszych wycen na kształtki nadal tak będzie będą głównie dostarczane do p. Krawczyka

M.k

Najlepsza załoga mistrzów Mały jak to się mówi kawał... Głowa do góry i co to nie on i w końcu kupił nowe koszule. A ten z brzuchem zapomniał jak zapieprzł na maszynie i wchodził w (usunięte przez administratora) Panu h... nic nie lepszy udaje że się zna a gumy nie potrafi odróżnić. Jedynie z czego jest zrobiony schabowy

Tomej

Co w tej firmie zaczęło się dziać pan Krawczyk firma zewnętrzną cały czas (usunięte przez administratora) ksztaltki ale teraz juz wiem o co w tym chodzi tak to jest jak ktos z tego bierze kasę

Zbulwersowana
@Tomej

A kto bierze kasę pan K.O

dodo
@Tomej

jak lenie z narzedziowni ciagle łapy w kieszeni trzymaja i co chwile sa u tego swojego "szefa" na pierdołach to firmy zewnetrzne maja robote

Krzys
@dodo

Może i lenie ale jak ktoś dostaje kasę od firmy zewnętrznej to nie daje na narzedziownie

Iza

Zauważyłam, że na stronie internetowej Reka Rubber Polska sp.z.o.o są oferty pracy tylko dla pracowników produkcyjnych. Może znane są Wam aktualne rekrutacje na stanowiska biurowe? Jakie warunki zatrudnienia pracodawca oferuje swoim pracownikom administracyjnym? Jeżeli ktoś z Was ma wiedzę na ten temat, to prosiłabym o podzielenie się nią z użytkownikami forum rozważającymi złożenie swojego CV do firmy.

Ja się nie spotkałem żeby gdzieś w firmie płacili za leżenie. W Reka Rubber Polska mam dobrą pracę i nie narzekam.

Iza

@Krzysztof , jak wyglądają zarobki na produkcji? Trzeba posiadać doświadczenie ? Czy przyjmują również studentów chcących sobie dorobić? Firm produkujących i dostarczających ogumienie w okolicy wielu nie ma, co za tym idzie to pewnie masa zamówień które ktoś musi realizować? Jak to wygląda?

szogun

Cóż. Może i bym się z tobą zgodził, ale ani jeden nie pracuje, a drugi pracować już nie będzie za chwilę. Zatem masz wiedzę na temat firmy jak PIS o zarządzaniu państwem. Przestań zatem szerzyć wrogą propagandę. Praca jest ciężka, ale płatna dobrze (oczywiście jest to subiektywne). Są oczywiście prace lepiej płatne i nikomu zabronić ich szukania nie można. Ze studentami jest problem tego typu, że niestety jest to praca manualna i wyszkolenie pracownika trwa długo. Niemniej jednak gdybyś chciała nawiązać dłuższa współpracę to myślę, że i to by się dało rozwiązać. Nie robimy ogumienia, proszę nie szargać naszej reputacji.

maciej

dostalem oferte pracy w rekka, chcialem zapytac w jakich godzinach pracujeciwe? 3 zmianowy czyli 6-14-22?

asdasdasd
@maciej

tak jest

Mm
@asdasdasd

Od poniedziałku do piątku ?

Zostaw merytoryczną opinię o Reka Rubber Polska sp.z.o.o - Dopiewo

• Jak się pracuje w Reka Rubber Polska sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Reka Rubber Polska sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reka Rubber Polska sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reka Rubber Polska sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Reka Rubber Polska sp.z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reka Rubber Polska sp.z.o.o